• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Нестача білка в організмі може призвести до серйозних захворювань

Новини права Нестача білка в організмі може призвести до серйозних захворювань

    Дефіцит білка — не таке рідкісне явище, як здається, особливо в зимові місяці. Це одна з найважливіших речовин, нестача якої може призвести до серйозних захворювань.

      Як зрозуміти, що організму не вистачає саме білка? Розповідає Нона Овсепян, лікар-консультант Незалежної лабораторії Інвітро.

      Одна з ознак дефіциту найважливіших мікроелементів і вітамінів — поява білих плям на нігтях. Білок, як відомо, є будівельним матеріалом для всіх структур організму, при його недостачі відбуваються деструктивні зміни в кістках, суглобах, нігтях, м'язах і інших внутрішніх органах і системах організму. Оскільки з білка складаються також всі клітини імунної системи, відповідно, білковий дефіцит відбивається і на стані імунітету, пригнічуючи його нормальну роботу. Виходить, що наявність білих плям на нігтях є однією з ознак цілого комплексу патологічних станів організму, де основною причиною може бути недолік білка, вітамінів і мікроелементів, найчастіше — заліза, цинку, селену, кальцію.

      Дефіцит білка і другх мікроелементів може виявлятися також підвищеною ламкістю нігтів, випаданням волосся, анемією (зниженням рівня гемоглобіну крові), частими простудними захворюваннями (ГРЗ і ГРВІ), загостреннями хронічних хвороб.

      Основною причиною недоліку білка найчастіше буває недостатнє його надходження в організм з продуктами харчування. Нерідко це спостерігається у молодих дівчат, які захоплюються різними дієтами, в тому числі — обмежують прийом білка, хоча його надходження в організм вкрай необхідно. У слабких, виснажених людей, які страждають тяжкою соматичною патологією, також спостерігається нестача білка і мікроелементів.

      На жаль, спеціального аналізу крові для визначення дефіциту білка в організмі не існує, але про його недоліку може говорити, в першу чергу, зниження рівня гемоглобіну в клінічному аналізі крові, а також зниження показників імунного статусу — імуноглобулінів, які за своєю будовою є білками. А ось поява в біохімічному аналізі крові або в загальному аналізі сечі білка — це вже симптом запального процесу в організмі, і остаточний діагноз ставиться в залежності від локалізації процесу.

      Краща профілактика дефіциту білка, мікроелементів і вітамінів — це збалансоване, різноманітне харчування і правильний його режим. У щоденний раціон необхідно включити овочі, фрукти, продукти з вмістом великої кількості тваринних білків (м'ясо, морська риба, яйце, молочні продукти), не варто забувати і про рослинні білки, що містяться в основному в бобових, зелені, шпинаті.

Источник: Урядовий Кур'єр


Обсуждаемая новость:
На Рождество на Майдане ожидают несколько сотен тысяч человек

      На Рождество на Майдане ожидают несколько сотен тысяч человек ...

Інші новини права:

Більше юридичних новин

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Спасибо Вам большое за бесплатную помощь, Светлана Михайловна. Ответили на все мои вопросы, теперь буду действовать так, как вы мне подсказали. А документы доверю вам.
   Подскажите, когда лучше с вами встретиться.
   Светлана Васильевна
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: