• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Нестача білка в організмі може призвести до серйозних захворювань

Новини права Нестача білка в організмі може призвести до серйозних захворювань

    Дефіцит білка — не таке рідкісне явище, як здається, особливо в зимові місяці. Це одна з найважливіших речовин, нестача якої може призвести до серйозних захворювань.

      Як зрозуміти, що організму не вистачає саме білка? Розповідає Нона Овсепян, лікар-консультант Незалежної лабораторії Інвітро.

      Одна з ознак дефіциту найважливіших мікроелементів і вітамінів — поява білих плям на нігтях. Білок, як відомо, є будівельним матеріалом для всіх структур організму, при його недостачі відбуваються деструктивні зміни в кістках, суглобах, нігтях, м'язах і інших внутрішніх органах і системах організму. Оскільки з білка складаються також всі клітини імунної системи, відповідно, білковий дефіцит відбивається і на стані імунітету, пригнічуючи його нормальну роботу. Виходить, що наявність білих плям на нігтях є однією з ознак цілого комплексу патологічних станів організму, де основною причиною може бути недолік білка, вітамінів і мікроелементів, найчастіше — заліза, цинку, селену, кальцію.

      Дефіцит білка і другх мікроелементів може виявлятися також підвищеною ламкістю нігтів, випаданням волосся, анемією (зниженням рівня гемоглобіну крові), частими простудними захворюваннями (ГРЗ і ГРВІ), загостреннями хронічних хвороб.

      Основною причиною недоліку білка найчастіше буває недостатнє його надходження в організм з продуктами харчування. Нерідко це спостерігається у молодих дівчат, які захоплюються різними дієтами, в тому числі — обмежують прийом білка, хоча його надходження в організм вкрай необхідно. У слабких, виснажених людей, які страждають тяжкою соматичною патологією, також спостерігається нестача білка і мікроелементів.

      На жаль, спеціального аналізу крові для визначення дефіциту білка в організмі не існує, але про його недоліку може говорити, в першу чергу, зниження рівня гемоглобіну в клінічному аналізі крові, а також зниження показників імунного статусу — імуноглобулінів, які за своєю будовою є білками. А ось поява в біохімічному аналізі крові або в загальному аналізі сечі білка — це вже симптом запального процесу в організмі, і остаточний діагноз ставиться в залежності від локалізації процесу.

      Краща профілактика дефіциту білка, мікроелементів і вітамінів — це збалансоване, різноманітне харчування і правильний його режим. У щоденний раціон необхідно включити овочі, фрукти, продукти з вмістом великої кількості тваринних білків (м'ясо, морська риба, яйце, молочні продукти), не варто забувати і про рослинні білки, що містяться в основному в бобових, зелені, шпинаті.

Источник: Урядовий Кур'єр


Обсуждаемая новость:
МЗС: другий літак з українцями вилетів з Токіо до Києва

      МЗС: другий літак з українцями вилетів з Токіо до Києва ...

Інші новини права:

Більше юридичних новин

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Ви правильно зробили, що поставили на місце того суддю, й рушили з місця мою справу, допомогли розібратися йому швидше в нашому питанні.
   Не відомо, скільки б ще часу тривало наше переоформлення земельн ділянки. А жити на неоформленій землі в наш час, коли в кожний момент можуть відібрати те, на що заробляли власним потом, досиь, скажу вам, не приємна штука! Ми й не сподівались на такий результат! Молодчинка!!!
   З щирою повагою до Вас Ольга Павлівна Кучер. Київ
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: