• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Судова справа приватного юриста про поділ майна подружжя

Судебные дела

    Суд по справі щодо поділу майна подружжя

      У районний суд м.Києва позивач, через свого представника Світлану ПРИЙМАК, звернувся із позовною заявою про поділ майна подружжя. Київський юрист просила суд поділити спірне нажите майно відповідно до того як фактично склався порядок користування ним між подружжям.

      ІНФОРМАЦІЯ_3 народився син - ОСОБА_3, про що книзі записів актів громадянського стану про народження відділу РАГС ... районного управління юстиції у м. Києві ... р. зроблено відповідний запис за № ....

      Рішенням ... районного суду м. Києва від ... року шлюб з Відповідачем було розірвано. Станом на цей час рішенням набрало законної сили. Син - ОСОБА_3 постійно проживає з позивачкою, на його утримання з Відповідача стягуються аліменти.

      Під час шлюбу сторонами придбано транспортні засоби: у ... р. - легковий автомобіль марки ..., модель ..., ... року випуску, легковий хетчбек, ... кольору, державний номерний знак НОМЕР_1, зареєстрований ... року ВРЕР-5 УДАІ ГУ МВС України в м. Києві на ім'я Відповідача, та в ...р. - легковий автомобіль марки ..., модель ..., ... року випуску, ... кольору, державний номерний знак НОМЕР_2, зареєстрований ... року УДАІ ГУ МВС України в м. Києві, кошти за який виплачує позивачка.

      Оскільки на даний час шлюб із Відповідачем розірвано, виник спір про поділ спільного сумісного майна, нажитого сторонами під час перебування в шлюбі.

      З часу придбання позивачка постійно користується транспортним засобом ... модель ...., ... року випуску, легковий хетчбек, ... кольору, державний номерний знак НОМЕР_1, вартість якого за договором купівлі-продажу складала ... грн.

      Відповідач користується транспортним засобом марки ..., модель ..., ... року випуску, ... кольору, державний номерний знак НОМЕР_2, вартість якого за договором купівлі-продажу складала ... грн.

      Відповідно до змісту «Довідки з оцінки транспортного засобу» (Транспортних засобів 1 і 2) станом на ... р. їхня орієнтовна вартість становить: транспортного засобу ..., модель ..., ... року випуску, легковий хетчбек, ... кольору, державний номерний знак НОМЕР_1 - ... грн.; транспортного засобу ..., модель ..., ... року випуску, ... кольору, державний номерний знак НОМЕР_2 - ... грн. Ця довідка видана адвокату позивачці для подання в судові органи.

      В судовому засіданні позивач та її представник Світлана ПРИЙМАК просили задовольнити позовні вимоги у повному обсязі та поділити спірне майно відповідно до того як фактично склався порядок користування ним.

      Відповідач позовні вимоги визнав.

      Заслухавши пояснення сторін у справі та представника у суді, дослідивши матеріали справи, оцінюючи в сукупності зібрані по справі докази, суд вважає необхідним задовольнити позов в повному обсязі, виходячи з наступного.

      Судом встановлено, що ... року позивачка уклала шлюб з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, про що в книзі реєстрації актів про одруження відділу РАГС ... районного управління юстиції у м. Києві ... зроблено запис за № ... ІНФОРМАЦІЯ_3 народився син - ОСОБА_3, про що книзі записів актів громадянського стану про народження відділу РАГС ... районного управління юстиції у м. Києві ... зроблено відповідний запис за № ...

      Рішенням ... районного суду м. Києва від ... року шлюб з Відповідачем було розірвано. Станом на ц. ч. рішенням набрало законної сили. Син - ОСОБА_3 постійно проживає з позивачкою, на його утримання з Відповідача стягуються аліменти.

      Під час шлюбу сторонами придбано транспортні засоби: у ... р. - легковий автомобіль марки ..., модель ..., ... року випуску, легковий хетчбек, ... кольору, державний номерний знак НОМЕР_1, зареєстрований ... ВРЕР-5 УДАІ ГУ МВС України в м. Києві на ім'я Відповідача, та в ...р. - легковий автомобіль марки ..., модель ..., ... року випуску, ... кольору, державний номерний знак НОМЕР_2, зареєстрований ... року УДАІ ГУ МВС України в м. Києві, кошти за який виплачує позивачка.

      Оскільки на даний час шлюб із Відповідачем розірвано, виник спір про поділ спільного сумісного майна, нажитого сторонами під час перебування в шлюбі.

      З часу придбання позивачка постійно користується транспортним засобом ..., модель ..., ... року випуску, легковий хетчбек, ... кольору, державний номерний знак НОМЕР_1, вартість якого за договором купівлі-продажу складала ... грн.

      Відповідач користується транспортним засобом марки ..., модель ..., ... року випуску, ... кольору, державний номерний знак НОМЕР_2, вартість якого за договором купівлі-продажу складала ... грн.

      Відповідно до змісту «Довідки з оцінки транспортного засобу» (Транспортних засобів 1 і 2) станом на ... р. їхня орієнтовна вартість становить: транспортного засобу ..., модель ..., ... року випуску, легковий хетчбек, ... кольору, державний номерний знак НОМЕР_1 - ... грн.; транспортного засобу ..., модель ..., ... року випуску, ... кольору, державний номерний знак НОМЕР_2 - ... грн. Ця довідка видана позивачці для подання в судові органи.

      Ст. ст. 69, 70 Сімейного кодексу України визначають, що майно, нажите подружжям за час шлюбу, є його спільною сумісною власністю. Кожен з подружжя має рівні права володіння, користування і розпорядження цим майном. У разі поділу майна, яке є спільною сумісною власністю подружжя, їх частки визнаються рівними.

      Відповідно до ч. 1 ст. 61 ЦПК України, обставини, визнані сторонами та іншими особами, які беруть участь у справі, не підлягають доказуванню.

      Відповідно до ч. 4 ст. 174 ЦПК України, у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

      Згідно ст. 88 ЦПК України з відповідача необхідно стягнути також державне мито в сумі ... грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в розмірі ... грн. на користь позивача.

      На підставі вищенаведеного, керуючись ст. ст. 67, 70 Сімейного кодексу України, ст. ст. 317, 319, 321 ЦК України, ст. ст. 10, 11, 60, 61, 88, 174, 212-215, 224-226 ЦПК України, суд вирішив позов клієнта юриста Світлани ПРИЙМАК про поділ майна подружжя - задовольнити.

      Визнати за ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживає за адресою –АДРЕСА_1, право власності на легковий автомобіль марки ..., модель ..., ... року випуску, легковий хетчбек, ... кольору, номер кузову НОМЕР_3.

      Визнати за ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, проживає за адресою –АДРЕСА_2, право власності на легковий автомобіль марки ..., модель ..., ... року випуску, ... кольору, державний номерний знак НОМЕР_2, номер кузову НОМЕР_4.

      Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, проживає за адресою –АДРЕСА_2, на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживає за адресою –АДРЕСА_1, - ... грн. ... копійок суми судового збору та ... гривень витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільної справи.

Цікаві справи судового юриста:

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Спасибо большое вам, Светлана Михайловна, за оказанную помощь.
   Хороший специалист, знала все ответы на мои вопросы, кажется, что нет таких дел, за которые она не могла бы взяться и довести до положительного результата. Спасибо.
   Юлия Александровна
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: