• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

У дні львівських матчів Євро-2012 на Львівському іподромі відбуватиметься Фестиваль емоцій FUN Fest

Новини права У дні львівських матчів Євро-2012 на Львівському іподромі відбуватиметься Фестиваль емоцій FUN Fest

    У дні львівських матчів Євро—2012 на Львівському іподромі відбуватиметься Фестиваль емоцій FUN Fest, про це повідомляє прес-служба Фестивалю.

      9, 13 і 17 червня за 300 м від «Арени Львів» діятиме унікальна фан—зона. Для футбольних вболівальників, меломанів і гурманів виступатимуть найкращі поп—рок—гурти України.

      Фестиваль емоцій FUN Fest — це три доби якісних розваг на будь—який смак. У дні, коли на стадіоні «Арена Львів» в рамках футбольного чемпіонату Євро—2012 проходитимуть футбольні матчі, на Львівському іподромі (м. Львів, вул. Стрийська, 133), який розташований на відстані 300 м (5 хв ходьби) від стадіону, вируватиме особливе життя.

      До іподрому з центральної частини міста курсуватимуть безкоштовні шатлбаси, організовані до Євро—2012. Саме біля території FUN Festу буде їхня кінцева зупинка. Таким чином Фестиваль емоцій слугуватиме офіційною буферною зоною — для футбольних вболівальників і всіх охочих якісно відпочити у дні львівських­ матчів в ході Євро—2012.

      На території наймасовішого в Україні Фестивалю емоцій у 8 га діятиме унікальна фан—зона, готова одночасно прийняти близько 30 тисяч гостей. Персонал FUN Festу — англомовний. Буде належна охорона, вестиметься відеонагляд.

      Працюватиме медпункт.

      Фестивальну кухню забезпечуватимуть найкращі кухарі. Розмаїтим меню і цінами на страви організатори FUN Festу обіцяють здивувати навіть найвибагливіших гурманів. Також на території фестивалю будуть забезпечені Wi—Fi—зони.

      Працюватимуть дитячі майданчики, а для любителів активного відпочинку будуть організовані спортивні ігри, розваги, конкурси тощо.

      «Під час Євро—2012 в містах України діятиме дуже багато фан-зон, — розповідає­ організатор Фестивалю емоцій FUN Fest Ростислав Кулик. — Але львівський FUN Fest — не просто фан-зона, а особливе місце відпочинку. Це фестиваль емоцій — футбольних, музичних, кулінарних… Це — унікальний за масштабами і масовістю розважальний захід.

      Оживатиме територія FUN Festу 9, 13 і 17 червня о 13.00. У денний час гостей Фестивалю емоцій розважатимуть актори Студії «МАГАРИЧ
». Крім розмаїтих веселощів та конкурсів, для гостей Фестивалю емоцій виступатимуть ді—джеї, співачка Людмила Ясінська, кавер—група «Рімейк», група Sample Rate.

      Увечері (практично одразу після завершення футбольних матчів на «Арені Львів») свою музику розігрітим грою футбольним вболівальникам на потужній сцені даруватимуть найяскравіші українські поп—рок—гурти: 9 червня — Lama і «Друга Ріка»; 13 червня — «Скрябін» і «АнтитілА»; 17 червня — «ТНМК» і «С. К.А. Й.».

      Після «живих» концертів музичну естафету приймуть популярні ді-джеї: Veronika,

Источник: Урядовий Кур'єр


Обсуждаемая новость:
На Украине готовится новая редакция закона о банкротстве

      На Украине готовится новая редакция закона о банкротстве ...

Інші новини права:

Більше юридичних новин

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Спасибо за такой скорый ответ. Буду в дальнейшем пользоваться услугами Вашего сайта и расскажу свои знакомым и друзьям. Сайт просто супер!
   Это действительно для людей сделано. А вы, Светланка, самый лучший и понимающий специалист своего дела!!!
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: