• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Послуги сімейного юриста

Статті на сайті

    Багатьом людям у своєму житті доводилось стикатись із розірванням шлюбу. Розлучення подружжя - явище досить часте в житті.

    Розлучення подружжя - це не тільки психологічна, а й юридична проблема. У подружжя залишаються спільні діти, до того ж часто неповнолітні. У зв'язку з цим їх батькам належить вирішити важливу проблему, з ким діти залишаться на вихованні, у кого у батьків вони будуть постійно проживати. Незважаючи на те, що в більшості випадків батьки проходять до компромісу в даному питанні, проблема виховання дітей та участь обох батьків у цьому питанні зберігається.

Розподіл майна подружжя, набутого у період шлюбу, при розлученні


    Цілком природно, що в ході розлучення подружжя дуже гостро постає питання про розподіл майна. За роки спільного життя його накопичилося чимало. У цій ситуації необхідно вирішити дану проблему таким чином, щоб права обох із подружжя не були ущемлені, і все нажите в шлюбі було справедливо розділено між ними.

Утримання дітей та іншого члена подружжя

Утримання дітей     Ще одна проблема, що виникає при розірванні шлюбу (розлученні), - грошове утримання неповнолітніх дітей, а в деяких випадках і другого з подружжя, тобто аліменти та додаткова грошова допомога. Далеко не завжди при розлученні подружжя вказані проблеми вирішуються ними легко і швидко. Дуже часто між ними виникають спірні питання, які можна вирішити тільки в судовому порядку за допомолгою саме адвоката по сімейним питанням.

 

Юридичні послуги по всім сімейним питанням

    Процес розлучення, розділ майна, стягнення аліментів, оспорювання/встановлення батьківства, шлюбний договір, визнання шлюбу недійсним, позбавлення батьківських прав, спори про дітей (визначення місця проживання дитини, встановлення порядку спілкування з дитиною), та багато іншого - ці питання найчастіше нелегко вирішити людині, яка не володіє достатніми знаннями в галузі юриспруденції.
     Звернувшись до приватного юриста в Києві Світлани ПРИЙМАК Ви перекладете вантаж Ваших проблем на плечі висококваліфікованого київського фахівця у галузі сімейного законодавства.

Скласти позов про аліменти або розірвання шлюбу - це не проблема для юриста

Cімейний юрист    Грамотно скласти позовну заяву до суду про розлучення, позов про аліменти тощо, не так просто, як може здатися клієнту,далекому від юриспруденції.
     Форма і зміст позовної заяви до суду повинна не тільки строго відповідати вимогам закону, а й психологічно впливати на суддю, підкреслювати сильні позиції позивача і нівелювати слабкі моменти. Слід памятати про те, що в суді Вам доведеться доводити кожне своє слово, грамотно аргументувати позицію та ставити чіткі та вагомі запитання. Тому, в суд по сімейним питанням слід йти разом із юристом.
     Оскільки, юридичне представництво в суді - це, безспірно, необхідна послуга. Нереально очікувати, щоб усі сторони, які беруть участь у процесі, були представлені юристами, але має сенс стверджувати, що, принаймні, в усіх серйозних випадках юридичне представництво  у суді є важливим елементом справедливої процедури розгляду судової справи.
      Юрист може допомогти порадою і консультацією в різні моменти судового процесу, починаючи з самих ранніх його етапів до того, коли подана остання апеляція, касація.
     Професійний юрист по сімейним питанням може дати пораду щодо того, що потрібно зробити, щоб отримати вигоду і уникнути зайвих витрат, вона допоможе при зборі свідчень і подання фактів, проконсультує з юридичних проблем сімейного законодавства, також надасть серйозну підтримку у вивченні фактів і матеріалів, на підставі яких суд чи відповідач по справі збирається діяти надалі.

 

    У перелік основних питань надання юридичної консультації сімейного юриста Києва входять наступні:

 •      Питання, що стосуються розірвання шлюбу (розлучення).
 •      Все, що пов'язано зі спадщиною: прийняття, відмова, спадкові спори, розділ спадщини і т.п.

 •      Питання, що регулюються житловим та сімейним законодавством;
 •      Аліментні відносини.
 •      Спори, що підлягають вирішенню в судових органах: загальної юрисдикції, світовому, третейському судочинстві.
 •      Податкові відносини.
 •      Трудові відносини.
 •      Інші питання, які вирішуються шляхом тлумачення закону.
 •  

    Звичайно, описаний процес допомоги сімейного юриста виглядає на практиці далеко не однозначно для різних людей. Це швидше загальна схема, а сам процес юридичного консультування носить суто індивідуальний характер.

      Кожна людина - це унікальна та неповторна історія; її особиста драма стоїть в одному ряду з такими трагічними долями як історія леді Макбет, Отелло.

    Але все ж, у цих особистих історіях є схожі мотиви, тому, якщо є люди, які не тільки успішно, а ще й юридично вигідно для себе, пережили цю кризу - а їх справді чимало - то це дає велику надію іншим «побачити світло в кінці тунелю».

 

Якість юридичних послуг по сімейному праву

допомога сімейного юриста    Якість юридичних послуг, надійність, відкритість для довірителя і конфіденційність гарантовані! При цьому, Ви можете бути впевнені, що юридична консультація приватного юриста київщини буде надана Вам негайно по  зверненню. Професійний рівень фахівця, що надасть Вам юридичну послугу по сімейному праву, дозволяє бути впевненим у позитивному результаті справи.

Інші статті юриста:

Більше статей

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Здравствуйте, Светлана Михайловна!
   Видел Вас вчера по Первому каналу «Новини». Сначала не понял, а когда вслушался, узнал хорошо знакомый голос. Хороший комментарий. И как всегда очень взвешенный. Правильно говорите.
   Не стоит дарить банкам наши деньги. Они итак наших родителей обокрали, а сейчас то же самое получается с молодым поколением. Кто-то наживается на этом, а в итоге страдают простые люди. Правильно говорят, что доверчивее украинцев никого нет.
   Здорово сказали, я поддерживаю полностью ваши мысли - риски обесценивания валюты стороны должны нести поровну. Молодец! Приятно было увидеть вас ещё! Успехов вам! Так держать!!!
   Харьков. Владимир.
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: