• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
  • статья адвоката по наследству
  • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
  • отзыв про адвоката по банковскому спору
  • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
  • адвокат помогла с решением земельного вопроса
  • обращение к оппонентам
  • отзыв про юриста по наследственному делу
  • скидку на юридические услуги адвоката
  • отзыв об адвокате по наследственному делу
  • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
  • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
  • статьи и публикации частного адвоката
  • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Имена победителей конкурса на занятие вакантных должностей судей в Запорожской, Ивано-Франковской, Киевской, Кировоградской и Луганской областях

Новини права Имена победителей конкурса на занятие вакантных должностей судей в Запорожской, Ивано-Франковской, Киевской, Кировоградской и Луганской областях

     «Юридическая практика» продолжает публикацию имен кандидатов на должности судей, которые, по информации «ЮП», прошли конкурс, результаты которого были обнародованы на заседании ВККС. Информация публикуется на языке оригинала.

      Запорізька область:

      Вільнянський районний суд Запорізької області – Наталія Галянчук;

      Господарський суд Запорізької області – Ірина Давиденко, Артур Науменко;

      Заводський районний суд м.Запоріжжя – Юлія Ретинська;

      Запорізький окружний адміністративний суд – Ярослава Горобцова, Світлана Дуляницька,

      Катерина Мінаєва;

      Запорізький районний суд Запорізької області – Роман Мінгазов;

      Комунарський районний суд м.Запоріжжя – Сергій Тучков;

      Куйбишевський районний суд Запорізької області – Роман Солодовніков;

      Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області – Людмила Пономаренко i Аліна Фєдєчкіна;

      Михайлівський районний суд Запорізької області – Лілія Шамота;

      Орджонікідзевський районний суд м.Запоріжжя – Юлія Апаллонова, Гашук Катерина, Кравченко Лідія;

      Токмацький районний суд Запорізької області – Марина Гавілей;

      Хортицький районний суд м.Запоріжжя – Дмитро Бредун i Антон Котляр.

      Івано-Франківська область:

      Галицький районний суд Івано-Франківської області –Тарас Гаполяк;

      Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області – Ольга Бабій, Володимир Попович, Роман Хоростіль, Галина Яремій;

      Калуський міськрайонний суд Івано-Франківської області – Володимир Онушканич;

      Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області – Віктор Васильковський i Олександр Калинюк;

      Снятинський районний суд Івано-Франківської області – Станіслав Бородовський і Тетяна Василюк набрали по 68 балів – відкладено на 14 листопада;

      Тлумацький районний суд Івано-Франківської області – Уляна Луковкіна.

      Київська область:

      Бориспільський міськрайонний суд Київської області – Дмитро Ткаченко i Катерина Туманова;

      Васильківський міськрайонний суд Київської області – Микола Жук i Костянтин Медведєв;

      Вишгородський районний суд Київської області – Віталій Літвінов;

      Господарський суд міста Києва –Тетяна Капцова, Євгенія Куркотова, Оксана Марченко, Олександр Нечай, Олеся Ониськів, Сергій Стасюк;

      Дарницький районний суд м.Києва: Федір Каліушко (переможець), а Алла Басалаєва, Петро Заруба, Максим Ковбель, Олена Лужецька, Андрій Скуба, Марина Стефанчук – відкладені на 14 листопада, бо кожен набрав по 88 балів;

      Деснянський районний суд м.Києва – Наталія Буша і Сергій Ярошенко – переможці, а Тетяна Дудар і Ірина Петріщева відкладені на 14 листопада, бо набрали по 86 балів кожна;

      Дніпровський районний суд м.Києва – Ярослав Вернидубов, Ірина Галига, Олена Орда, Світлана Старовойтова;

      Іванківський районний суд Київської області – Юрій Ткаченко i Олексій Гончарук;

      Ірпінський міський суд Київської – Андрій Мікулін, Дмитро Кухленко (переможці), а Дмитро Чернов, Владислав Оберемко, Людмила Семенцова відкладені на 14 листопада, бо набрали по 84 бали;

      Києво-Святошинський районний суд Київської області – Олександр Гришко;

      Макарівський районний суд Київської області – Альона Косенко;

      Миронівський районний суд Київської області – Альона Каліновська;

      Оболонський районний суд м.Києва – Віра Великохацька, Інна Белоконна, Олена Шумейко, Ольга Короткова;

      Обухівський районний суд Київської області – Олег Мора;

      Окружний адміністративний суд міста Києва – Ігор Іщук i Ігор Погрібніченко;

      Переяслав-Хмельницький міськрайонний суд Київської області – Ігор Опанасюк, Антоніна Залеська (переможці), а Дмитро Свояк Ольга Шевченко – набрали по 75 балів, тому перенесені на 14 листопада;

      Печерський районний суд м.Києва – Юлія Фаркош;

      Подільський районний суд м.Києва – Марина Шаховніна;

      Святошинський районний суд м.Києва – Володимир Борденюк, Вікторія Жмудь, Тарас Заєць, Андрій Ключник, Володимир Макаренко, Андрій Шишко;

      Фастівський міськрайонний суд Київської області – Ігор Бончев, Вадим Бутенко, Наталія Зебелян;

      Шевченківський районний суд м.Києва – Валентина Маліновська, Лариса Радуцька, Інна Романишена, Галина Середа;

      Яготинський районний суд Київської області – Юлія Бурзель.

      Кіровоградська область:

      Господарський суд Кіровоградської області – Руслан Цобенко i Максим Глушков;

      Кіровоградський окружний адміністративний суд – Руслан Жук і Галина Момонт;

      Кіровоградський районний суд Кіровоградської області – Олександр Квітка i Ігор Гершкул;

      Кіровський районний суд м.Кіровограда – Людмила Кулінка;

      Компаніївський районний суд Кіровоградської області – Оксана Ревякіна.

      Луганська область:

      Артемівський районний суд м.Луганська – Микола Зорік i Анна Река;

      Брянківський міський суд Луганської області – Валерій Шурпа;

      господарський суд Луганської області – Сергій Вінніков, Ірина Голенко, Андрій Секірський;

      Кам`янобрідський районний суд м.Луганська – Альона Темнікова;

      Краснодонський міськрайонний суд Луганської області – Марина Шамардіна i Олена Рімашевська;

      Ленінський районний суд м.Луганська – Олег Коліуш i Наталія Вінтоняк;

      Первомайський міський суд Луганської області – Олена Овчаренко;

      Перевальський районний суд Луганської області – Ганна Булгакова i Володимир Нікітін;

      Попаснянський районний суд Луганської області – Микола Мазур;

      Станично-Луганський районний суд Луганської області – Тетяна Карташева.

      Официальные результаты конкурса на замещение вакантных должностей судей объявит Высшая квалификационная комиссия судей Украины.

     

Источник: Юридическая Практика






Обсуждаемая новость:
Оспорить судебное решение в апелляционном суде: основные правила

      Оспорить судебное решение в апелляционном суде: основные правила ...

Інші новини права:

Більше юридичних новин

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Спасибі величезне, що відгукнулися. Окрім вас нікому просто не могла розповісти про те, що сталося. Суто інтимні проблеми краще не виносити на люди.
   Так би і носила все в собі, якби не ви, вельмишановна Світланко. Щиро вам вдячна за те, що ви, мов лікар, вчасно втрутились в мої сімейні проблеми та врятували нашу родину від страшного лиха! Нехай і в вашій родині завжди царують злагод, довіра та підтримка,й, звичайно, любов! Щасти вам, Світланочко!
   Олена, Львів
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій



-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:




Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)



Контактний телефон: Контактний Email: