• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням

Судебные дела

    Суд по справі щодо визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням

      Позивачка, через свого представника юриста Світлану Приймак, звернулася до суду з позовом, просить визнати відповідача таким, що втратив право користування житловим приміщенням квартирі та зняти його з реєстраційного обліку, посилаючись на те, що у вищезазначеному житловому приміщенні відповідач не проживає з ... року.

      Представник позивача - адвокат з Києва у судове засідання з’явилася, просила розглядати справу у відсутності самого позивача, не заперечує проти заочного розгляду справи, оскільки відповідач не відвідав судове засідання та не повідомив про причини неявки на нього, позов підтримує повністю.

      Суд вважає можливим розглядати справу у відсутності позивача та відповідача, та при явці адвоката.

      Відповідач ОСОБА_2 по справі у судове засідання не з’явився, про час розгляду справи повідомлявся за останнім відомим місцем проживання. Суд вважає можливим розглядати справу у відсутності відповідача ОСОБА_2 по справі за наявними у справі доказами.

      Дослідивши докази по справі, пояснення представника Світлани ПРИЙМАК, суд встановив наступне.

      У спірній квартирі, згідно довідки зареєстровані сторони по справі та ОСОБА_3 по справі.

      Квартира належить на праві власності позивачу та його брату на підставі свідоцтва про право на спадщину за заповітом та свідоцтва про право власності на житло.

      Згідно акту від ... віповідач не проживає за адресою квартирі.

      Згідно Довідки, виданої «Житлосервіс «К.» з моменту реєстрації по теперішній час, позивач не звертався з заявами про неможливість проживання та перешкоди у користуванні квартирою.

      Оцінюючи зібрані по справі докази та враховуючи позицію юриста Світлани ПРИЙМАК, яка представляє інтереси позивача у цій справі, суд вважає, що відповідач не проживає у спірному житловому приміщенні понад шість місяців без поважних причин, тому він втратив право користування спірним житловим приміщенням відповідно до положень ст.ст. 71, 72 Житлового кодексу України, - позов підлягає задоволенню та реєстрація відповідача у спірному житловому приміщенні підлягає скасуванню.

      На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 10,57,58-60,212-215,224-226 Цивільного процесуального кодексу України,ст. ст. 71,72 Житлового кодексу України, суд вирішив позов задовольнити.

      Визнати ОСОБА_2 по справі таким, що втратив право користування житловим приміщенням у квартирі та скасувати реєстрацію ОСОБА_2 по справі у квартирі.      Отже, нагадаємо, що визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням допускається лише з підстав, установлених законом, та тільки по рішенню суду. Слід зазначити, що інший Клієнт юриста Світлани Приймак залишила свій відзив про работу адвоката щодо виселення опубліковано на сайті. Тому, при вирішенні питання щодо виселення, зняття з реєстрації або визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням варто скористатись щонайменше безкоштовною юридичною допомогою або найняти цивільного адвоката, навіть якщо це справа щодо виконання судового рішення про вселення.

Цікаві справи судового юриста:

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Вам велике спасибі за підтримку! Від сьогодні отримую аліменти від свого колишнього. От бачите, скільки років розшукували, і все без толку. Думала, що стану повторенням долі своїх подруг, яких колишні чоловіки зовсім ігнорують, вважаючи, що сплачують аліменти колишній дружині, а не власній дитині.
   Справа в тому, що в старості вони задумуються, де голову прихилити, а буде пізно. Я так вам вдячна!
   Олена Романова
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: