• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Вітання із Днем Незалежності

Новини права Вітання із Днем Незалежності

    20 років тому Україна здобула довгоочікувану і вистраждану багатьма поколіннями українців політичну Незалежність. За формальними ознаками ми відбулися як держава. У нас є своя Конституція і свої закони, свій Президент і Уряд, своя валюта і кордони, своя армія і міліція. Нас визнав увесь світ.
   Проте фактичну Незалежність нам ще треба здобути. У нас все ще немає своєї влади, котра б дбала про свій народ та розвивала Україну, а не просто збагачувалася за її рахунок. Ось чому не виконуються Конституція і закони, Президенти та Уряди працюють неефективно, девальвує валюта і дірявіє кордон, убогішає армія, дрібнішає дипломатія.

   Сьогодні може здатися, що безнадійна політична і економічна ситуація – це надовго, а боротьба старої номенклатури триватиме десятиліттями.

   Я переконана, що не все так кепсько. Наступний рік стане переломним для України. У 2012-му відбудуться парламентські вибори, котрі стануть початком нової історичної доби, бо старі неякісні еліти втратять монополію на політику і владу.

   Уроки минулого і теперішнього доводять: успіх держави – це результат ефективного управління країною. Я впевнена, що принцип мерітократії допоможе підібрати гідну команду найдостойніших людей, котрі вже у середньостроковій перспективі здобудуть реальну владу, проведуть швидкі ефективні реформи, які значно покращать життя всіх людей та виведуть Україну на шлях процвітання.

   Отже, вітаємо Україну і всіх її громадян з 20 річницею Незалежності. Бажаємо Україні чесної і компетентної влади, активних та відповідальних громадян, процвітання, миру та злагоди, а співвітчизникам бажаємо здоров’я, добробуту, активної громадянської позиції, сили і розуму об’єднатися і разом змінити Україну на краще.

   Наступний рік змінить Україну – якщо ми цього захочемо і докладемо зусиль.

З Днем Незалежності, Україно!


Обсуждаемая новость:
Фонд госимущества сможет выступать организатором продажи недвижимого имущества государственных коммерческих и казенных предприятий

      Фонд госимущества сможет выступать организатором продажи недвижимого имущества государственных коммерческих и казенных предприятий ...

Інші новини права:

Більше юридичних новин

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Якісні та швидкі відповіді юридичні запитання. Дякую вам, Світлано Михайлівна.
   Вражений вашою професійністю та вичерпними відповідями на мої проблеми. Якби не ви, мало того, що половину дня простояв, очікуючи відповідні служби при ДТП, так ще потім прийшлося б бігати, збираючи необхідні документи для оформлення страховки за побиту машину.
   Неймовірно вдячний, що увійшли в моє становище, зекономили мій час та позбавили від зайвих трат. Спасибі. Раджу звертатися за юридичною консультацією саме до цього юриста!
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: