• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Вітання із Днем Незалежності

Новини права Вітання із Днем Незалежності

    20 років тому Україна здобула довгоочікувану і вистраждану багатьма поколіннями українців політичну Незалежність. За формальними ознаками ми відбулися як держава. У нас є своя Конституція і свої закони, свій Президент і Уряд, своя валюта і кордони, своя армія і міліція. Нас визнав увесь світ.
   Проте фактичну Незалежність нам ще треба здобути. У нас все ще немає своєї влади, котра б дбала про свій народ та розвивала Україну, а не просто збагачувалася за її рахунок. Ось чому не виконуються Конституція і закони, Президенти та Уряди працюють неефективно, девальвує валюта і дірявіє кордон, убогішає армія, дрібнішає дипломатія.

   Сьогодні може здатися, що безнадійна політична і економічна ситуація – це надовго, а боротьба старої номенклатури триватиме десятиліттями.

   Я переконана, що не все так кепсько. Наступний рік стане переломним для України. У 2012-му відбудуться парламентські вибори, котрі стануть початком нової історичної доби, бо старі неякісні еліти втратять монополію на політику і владу.

   Уроки минулого і теперішнього доводять: успіх держави – це результат ефективного управління країною. Я впевнена, що принцип мерітократії допоможе підібрати гідну команду найдостойніших людей, котрі вже у середньостроковій перспективі здобудуть реальну владу, проведуть швидкі ефективні реформи, які значно покращать життя всіх людей та виведуть Україну на шлях процвітання.

   Отже, вітаємо Україну і всіх її громадян з 20 річницею Незалежності. Бажаємо Україні чесної і компетентної влади, активних та відповідальних громадян, процвітання, миру та злагоди, а співвітчизникам бажаємо здоров’я, добробуту, активної громадянської позиції, сили і розуму об’єднатися і разом змінити Україну на краще.

   Наступний рік змінить Україну – якщо ми цього захочемо і докладемо зусиль.

З Днем Незалежності, Україно!


Обсуждаемая новость:
Выплачивать помощь при рождении ребенка будут по-новому

      Выплачивать помощь при рождении ребенка будут по-новому ...

Інші новини права:

Більше юридичних новин

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Світланочка, здрастуйте! Звичайно, мені Ваші поради дуже допомогли. Наші переговори з колишнім чоловіком закінчилися складанням нової мирової угоди. Наявність Вашої передбачуваності та розгортання подій щодо моєї справи зіграла свою роль у тому, що мій колишній чоловік пішов на укладення нової угоди і не став доводити справу до суду.
   Він зрозумів, що шанси на перемогу в нього не такі вже однозначні, як він думав на початку, тому краще домовитися, ніж продовжувати витрачати час і гроші на розгляди, які ще невідомо чим для нього могли б закінчитися. Так що величезне спасибі за те, що Ви брали участь у нашій справі і за допомогу!
   З повагою, Ганна
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: