• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

На Херсонщині відбулись змагання серед школярів під гаслом «ЮІР – це гра, робота та про майбуття турбота!»

Новини права На Херсонщині відбулись змагання серед школярів під гаслом «ЮІР – це гра, робота та про майбуття турбота!»

    Учора в Херсоні спільно з Департаментом освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації проведено обласний зліт загонів юних інспекторів руху, в якому брали участь вісім команд — переможниць районних змагань ЮІР.

      Діти з усією відповідальністю ставилися до виконання завдань на кожному етапі. Юні інспектори руху складали іспити з ПДР, майстерно демонстрували жести регулювальника, показували знання їх вимог, захищали намальовані своїми руками плакати соціальної реклами. Найбільш цікавим та видовищним, звичайно ж, конкурс агітбригад. Глядачі з захопленням спостерігали, як учасники демонстрували майстерність та оригінальність у викладенні Правил дорожнього руху, норм безпечної поведінки на проїзній частині, популяризації діяльності загонів ЮІР із попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

      До змагань добре підготувалися всі команди — учасниці, тож компетентному журі було досить важко визначитися з призерами. За сумою балів почесне ІІІ-є місце розділили між собою загони ІЮР «Світлофор» Горностаївської ЗОШ №1 та «Top Gear» Скадовської ЗОШ №2, ІІ-е місце посіли загони ЮІРівців двох Херсонських загальноосвітніх навчальних закладів: «Сигнал» — НВК №52 та «Форсаж» — ЗОШ №56. Перемогу ж впевнено виборола команда «Сигнал» Херсонської гімназії №1.

      Напередодні літніх шкільних канікул украй необхідно нагадати дітям правила безпечної поведінки на дорозі. Тож проведений зліт загонів ЮІР — це не просто гра чи конкурс, це насамперед заходи, спрямовані на профілактику дитячого дорожньо-транспортного травматизму, адже змагаючись у різних конкурсах, учасники, а разом з ними й глядачі, перш за все повторювали Правила дорожнього руху та вдосконалювали навички безпечної поведінки на проїзній частині, а ще, звичайно ж, знайомилися з новими друзями.

Источник:


Обсуждаемая новость:
Назначен новый прокурор Донецкой области

      Назначен новый прокурор Донецкой области ...

Інші новини права:

Більше юридичних новин

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Хочу поблагодарить Светлану за грамотный и индивидуальный подход к решению наших задач. После первого обращения к ней, мы поняли, что имеем дело с профессионалом, который отвечает за взятые на себя обязательства и достойно выглядит в любой ситуации, благодаря своим неординарным способностям, высоким знаниям и опыту.
   Светочка, вы настоящий лучик света в потёмках нашего действующего законодательства!!! Побольше бы таких светлых моментов в жизни каждого человека!!!Огромнейшее вам спасибо за все!!!
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: