• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Про стягнення аліментів

Судебные дела

    Суд по справі щодо стягнення аліментів

      Позивачка, через свого представника судового юриста Світлану Приймак, ...р. звернулася в суд з позовом до відповідача про стягнення аліментів на утримання дитини з ОСОБА_3 по справі, в розмірі ... частини всіх видів заробітку щомісячно з часу звернення до суду і до досягнення дитиною повноліття, посилаючись на те, що відповідач не надає матеріальної допомоги на утримання дитини (не сплачує аліменти на дитину добровільно), їй матеріально важко одній утримувати дитину.

      Відповідач в судове засідання не з»явився, про день, час і місце розгляду справи був повідомлений належним чином, надав до суду заяву, в якій просить розглядати справу у його відсутність, проти стягнення з нього аліментів в розмірі ... частини його заробітку не заперечує. Суд вважає за можливе розглядати справу у відсутності сторін на підставі наявних у справі доказів.

      Дослідивши матеріали справи, пояснення юриста, представника позивача, та давши оцінку доказам в їх сукупності, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

      Сторони знаходяться в зареєстрованому шлюбі з ...р.Від шлюбу мають сина.

      Згідно ст.180 Сімейного Кодексу України батьки зобов’язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

      Судом встановлено, що син знаходиться на утриманні матері, на утримання сина відповідач щомісячно кошти не надає.

      Послуги сімейного юриста були доречними саме у цій справі, оскільки при визначенні розміру стягуваних аліментів суд врахував стан здоров’я та матеріальне становище платника аліментів та стан здоров’я дитини. Адвокат Світлана Приймак надала належні та допустимі докази цьому.

      Судом встановлено, що відповідач працює і спроможний надавати матеріальну допомогу на утримання дитини і тому позовні вимоги про стягнення аліментів на утримання дитини в розмірі ... частини всіх видів заробітку з ... року підлягають задоволенню.

      Оскільки позивачка при подачі, через свого представника - приватного адвоката, позову про стягнення аліментів звільнена від сплати державного мита, згідно Декрету Кабінету Міністрів України “Про державне мито” від 21.01.1993 р., то державне мито належить стягнути з відповідача у відповідності зі статті 88 Цивільного процесуального кодексу України в розмірі ... грн. на користь держави та ... грн. витрат за інформаційне –технічне забезпечення.

      На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 10, 15, 60, 88, 169, 209, 212- 215, 367 Цивільного процесуального кодексу України, ст.ст. 180, 182, 183 Сімейного Кодексу України, Декретом Кабінету Міністрів України «Про державне мито», суд вирішив позов ОСОБА_1 по справі задовольнити.

      Стягнути з ОСОБА_2 по справі, уродженця м. Києва, працюючого приймальником товарів магазину на користь ОСОБА_1 по справі аліменти на утримання сина, у розмірі ... частини всіх видів заробітку щомісячно, починаючи з ... року до досягнення дитини повноліття, але не менше ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

      Стягнути з ОСОБА_2 по справі судові витрати по сплаті державного мита в доход держави в розмірі ... грн. та ... грн. витрат на інформаційне –технічне забезпечення судового розгляду та компенсувати послуги, що надавались семейним адвокатом по даній справі.

      Як відомо рішення суду в частині стягнення аліментів підлягає обов’язковому негайному виконанню у межах суми платежу за один місяць тому адвокат окремо клопотала про це перед судом й отримала ствердну відповідь у вигляді виконавчого листа, який згодом пред'явила до виконання.

Цікаві справи судового юриста:

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Все это время юрист демонстрирует высокий профессионализм, компетентность и порядочность, оказывая качественные и эффективные услуги в ограниченные сроки и по разумным ценам.
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: