• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Не робіть футболістам боляче

Новини права Не робіть футболістам боляче

    Галина ПАНЧУК для «Урядового кур’єра»

      Чемпіонат Європи, що відбувся рік тому в Україні і Польщі, дав змогу побачити не лише якісніший футбол, а й культуру гри та вболівання. Звісно, створена до Євро-2012 інфраструктура вже більш-менш адаптувалася до реалій, та чи стануть у пригоді інші набутки, зокрема й моральні? Найпопулярніша у світі гра, бо, окрім швидкості, спритності, моторики та відчайдушності, це ще й ризик, і підвищена небезпека.

      Часто-густо під впливом гарячих емоцій уболівальників гравці заради гола жертвують своїм здоров’ям. І часто калічаться. Спорт має додавати здоров’я, підтримувати хорошу фізичну форму. А коли бачиш, як той чи той гравець нерухомо лежить на газоні чи отримує шипами в обличчя, виникає запитання: чи маємо ми любити такий футбол?

      Гадаю, ні. Футбол — передовсім гра, а не бій гладіаторів. Він має розвивати вправність, техніку, інтелект. Поле стадіону — теж не фатальна арена, де ціна забитого м’яча — життя. Неприємно вражає, коли у бажанні перехопити м’яч гравці свідомо підставляють підніжки суперникам. І, мабуть, не така вже солодка перемога, коли комусь спеціально завдано болю.

      Прикро, що саме вболівальники своєю надмірною емоційністю, фанатичною вимогливістю гола іноді підштовхують спортсменів на такий поєдинок, ніби саме на м’ячі у сітці воріт зійшовся клином світ. За цим самозреченим бажанням, жагою гола, радістю і захопленням від нього, самовідданим, неконтрольованим висловлюванням своїх почуттів фани, здається, ні про що більше не думають і нічого не пам’ятають. І травми на футбольному полі сприймають уже як звичне явище. Мовляв, чоловіча гра…

      Бути першим означає бути кращим. Спорт — запорука здоров’я, заохочували нас з дитинства Та чи здоров’я — фізичне, духовне, моральне, психологічне — принесли торішні футбольні змагання для всіх учасників? Звісно, ні. А якщо зле бодай одній людині, то це вже неабсолютний результат.

      Отож і напрошується висновок: переглянути футбольне законодавство, зробити його більш жорстким. Бо лише тут жорсткість може бути доцільною і виправданою. Суворіші закони перешкоджатимуть умисному завдаванню травм, каліцтву або убезпечать від недостатньо відповідальних, легковажних дій заради гола. А футболістів вони спонукатимуть до прагнення перемагати, не нехтуючи цивілізованим і розважливим ставленням один до одного. І це може стати ще одним втішним підсумком Євро-2012, рік по завершенні якого ми нещодавно аналізували.

Источник: Урядовий Кур'єр


Обсуждаемая новость:
В России официальной публикацией законов стало их размещение в Интернете

      В России официальной публикацией законов стало их размещение в Интернете ...

Інші новини права:

Більше юридичних новин

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   ... И никто помочь не может. Т.к. не типичный случай - еще очень редко , только олигархи , могут позволить себе оставить детей на полном своем обеспечении. И перед законом оказывается, в привелигированном положении - женщина Почему???
   Светлана, мне кажется актуальна тема и "Не заводите семьи, мужики". Не работают у нас законы одинаково для всех, или существует догма, а ведь жизнь вносит свои коррективы, которые не прописаны в них, и порой, как в нашем случае получается замкнутый круг и призывы к совести мужчин, которые достойно несут свою ношу, и не подпадают под защиту закона, т.к. они всегда почему-то только должны.
   Удачи вам, Светлана, и большое Вам спасибо!
   Вадим Лимин, Луганск
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: