• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Про визнання права власності на гараж

Судебные дела

    Суд по справі щодо визнання права власності на гараж

      Вашій увазі пропонується цивільна справа із приводу захисту права власності на гараж. Отже, 26.09.1994 року між позивачем та ОСОБА_2 по справі було укладено нотаріально посвідчений договір купівлі-продажу металевого гаража. В цьому договорі адресу гаража було помилково зазначено як № 3 по вулиці Озерній в кооперативі по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів "Деснянський" м. Києва". В дійсності за адресою "вул. Озерна 3" знаходиться в цілому ГБК "Деснянський" і за цією адресою під своїми номерами розташовані належні членам цього кооперативу гаражі. Позивачем був придбаний гараж, що має порядковий номер НОМЕР_1 та знаходиться на території ГБК "Деснянський " по вул. Озерна 3 в м. Києві. На момент підписання вищевказаного договору факт описки залишився непоміченим. Проте, минулого року, коли позивач вирішив подарувати цей гараж, виявилась дана проблема.

      Згідно реєстраційного посвідчення № 6611 від 02.08.1993 року, виданого БТІ м. Києва, гараж № НОМЕР_1 по вул. Озерній 3 в ГБК "Деснянський" Мінського району був зареєстрований за ОСОБА_2 по справі, який був членом цього ГБК з 19.09.1978 року, сплатив повністю половий внесок за цей гараж. Згідно технічного паспорту від 02.08.1993 року, складеного БТІ м. Києва, металевий гараж площею 20 кв. м. по вул. Озерній 3 в ГБК "Деснянський" належав ОСОБА_2 по справі.

      Видана БТІ м. Києва довідка-характеристика від 23.09.1994 року, на підставі якої нотаріусом посвідчувався вищевказаний договір купівлі-продажу, не містила в собі номер гаражу - в ній зазначалось, що ОСОБА_2 є власником гаража по вул. Озерній 3 у м. Києві. Але ця довідка була видана на підставі вищевказаного реєстраційного посвідчення № 6611 від 02.08.1993 року, згідно якого ОСОБА_2 був власником металевого гаража по вул. Озерній 3 в ГБК "Деснянський" Мінського району м. Києва.

      Позивач звернуся з заявою до Головного управління юстиції в м. Києві про виправлення помилки у вищевказаному договорі купівлі-продажу від 26.09.1994 року, проте позивачу було повідомлено про відсутність права виправлення помилок у посвідченому договорі та запропоновано звернутися до суду.

      Позивач звернувся до Оболонського районного суду м. Києва з заявою про встановлення факту, що гараж в договорі купівлі-продажу від 26.09.1994 року фактично є гараж в кооперативі по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів "Деснянський". Проте, ухвалою суду від 16.12.2009 року дану заяву було залишено без розгляду та роз'яснено право подачі позову, оскільки в даному випадку існує спір про право власності на цей гараж.

      Таким чином, позивач на даний час не має документу, який би засвідчував право власності позивача на гараж в ГБК "Деснянський" по вул. Озерній 3 в м. Києві.

      З урахуванням вищенаведеного, на підставі ст. ст. 15,16,392 ЦК України, позивач, в особі свого представника, праватного судового адвоката Світлани ПРИЙМАК, просить визнати за ним право власності на гаражний бокс площею 20,0 кв. метрів в Кооперативу по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів "Деснянський"(ГБК "Деснянський") в Оболонському районі м. Києві по вул. Озерній 3.

      У судовому засіданні позивач та його представник позовні вимоги підтримали.

      Представник відповідача проти позову не заперечує, пояснивши, що дійсно позивач є власником гаражного боксу № НОМЕР_1 в ГБК "Деснянський" по вул. Озерній 3 в м. Києві, власником якого раніше був ОСОБА_2 по справі.

      Дослідивши докази по справі, суд встановив наступне.

      Адвокат звернув увагу суду на те, що згідно реєстраційного посвідчення № 6611 від 02.08.1993 року, виданого БТІ м. Києва, гараж по вул. Озерній 3 в ГБК "Деснянський" Мінського району був зареєстрований за ОСОБА_2 по справі, який був членом цього ГБК з 19.09.1978 року, сплатив повністю половий внесок за цей гараж. Згідно технічного паспорту від 02.08.1993 року, складеного БТІ м. Києва, металевий гараж площею 20 кв. м. по вул. Озерній 3 в ГБК "Деснянський" належав ОСОБА_2 по справі.

      26.09.1994 року між позивачем та ОСОБА_2 було укладено договір купівлі-продажу металевого гаража, що був посвідчений Першою Київською державною нотаріальною конторою р. № 24-3712.

      Видана БТІ м. Києва довідка-характеристика від 23.09.1994 року, на підставі якої нотаріусом посвідчувався вищевказаний договір купівлі-продажу, не містила в собі номер гаражу - в ній зазначалось, що ОСОБА_2 є власником гаража по вул. Озерній 3 у м. Києві.

      Позивач звернуся з заявою до Головного управління юстиції в м. Києві про виправлення помилки у вищевказаному договорі купівлі-продажу від 26.09.1994 року, проте позивачу було повідомлено про відсутність права виправлення помилок у посвідченому договорі та запропоновано звернутися до суду.

      Свідок ОСОБА_3 по справі суду пояснила, що позивач дійсно придбав в її чоловіка ОСОБА_2 по справі металевий гараж в ГБК "Деснянський". Гроші за проданий гараж її чоловік отримав в повному обсязі. Після смерті її чоловіка вона прийняла спадщину і до спадщини її чоловіка цей гараж не входив.

      Відповідно до матеріалів спадкової справи до майна померлого ОСОБА_2 по справі спадщина була прийнята його дружиною ОСОБА_3 по справі. До складу спадщини не входив гараж в ГБК "Деснянський".

      Відповідно до довідки БТІ м. Києва від 07.02.2011 року гаражний бокс в ГБК "Деснянський" по вул. Озерній 3 в Оболонському районі м. Києва зареєстрований за позивачем на підставі договору купівлі-продажу від 26.09.1994 року, посвідченого Першою Київською державною нотаріальною конторою р. № 24-3712.

      Оцінюючи зібрані по справі докази, суд вважає, що на даний час позивач не має належного правовстановлюючого документу на вищевказаний гараж, у позивача відсутня можливість отримати належний правовстановлюючий документ на вищевказаний гараж у позасудовому порядку, одночасно суд вважає, позивачем надані належні та допустимі докази належності йому на праві власності гаражного боксу площею 20,0 кв. метрів в Кооперативу по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів "Деснянський"(ГБК "Деснянський") в Оболонському районі м. Києві по вул. Озерній 3 та права позивача повинні бути захищені в спосіб визнання за позивачем права власності на цей гаражний бокс в порядку ст. 392 Цивільного кодексу України - позов є таким, що підлягає задоволенню як законний та обґрунтований.

      На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 10,57,58-60,209,212-215 Цивільного процесуального кодексу України, ст.ст. 15,16,392 Цивільного кодексу України, суд, вирішив позов задовольнити.

      Рішенням суду визнано за клієнтом юриста Світлани ПРИЙМАК право власності на гаражний бокс № НОМЕР_1 площею 20,0 кв. метрів в Кооперативу по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів "Деснянський"(ГБК "Деснянський") в Оболонському районі м. Києві по вул. Озерній 3.





Цікаві справи судового юриста:

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Хочу поблагодарить Светлану за грамотный и индивидуальный подход к решению наших задач. После первого обращения к ней, мы поняли, что имеем дело с профессионалом, который отвечает за взятые на себя обязательства и достойно выглядит в любой ситуации, благодаря своим неординарным способностям, высоким знаниям и опыту.
   Светочка, вы настоящий лучик света в потёмках нашего действующего законодательства!!! Побольше бы таких светлых моментов в жизни каждого человека!!!Огромнейшее вам спасибо за все!!!
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій



-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:




Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)



Контактний телефон: Контактний Email: