• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Автівка — не розкіш, а предмет договору

Новини права Автівка — не розкіш, а предмет договору

    ТЕНДЕНЦІЇ

      Банки пропонують купувати машини у лізинг через своїх «дочок»

      Вікторія БОРИСОВА для «Урядового кур’єра»

      Вартість укладених договорів фінансового лізингу в Україні у 2011 році збільшилася більш ніж удвічі порівняно з 2010-м і досягла 11,33 млрд грн.

      З огляду на те, що банки почали виключати автокредитування зі списку своїх послуг, цього року, за прогнозами рейтингового агентства (РА) «Експерт-Рейтинг», очікується ще більша кількість лізингових операцій, особливо в індивідуальному сегменті придбання транспорту. Його фахівці припускають, що за підсумками року обсяг операцій з лізингу транспортних засобів досягне позначки 60% загального обсягу лізингу в Україні (за підсумками 2011 року — 52,64%). Причиною популяризації лізингу автотранспорту є новації в законодавстві, вигідні лізинговим компаніям і їхнім клієнтам, а також зміни в кредитних стратегіях великих банків, які вже почали виключати автокредитування зі списку своїх послуг і пропонують клієнтам співпрацю зі своїми дочірніми лізинговими компаніями.

      Активно вступили в гру не лише лізингові компанії, частина яких — «дочки» банків, а й ті, що уклали угоди з банками на кредитування замість отриманих клієнтів. Банки, переживши кризу, ретельніше добирають не лише клієнтів, а й товари, під які видають кредити. Їм не цікаво видавати великі кредити під складний механізм, який у разі неплатоспроможності споживача послуг буде проблемно реалізувати, тому ця сфера віддана банківським «помічникам» — лізинговим компаніям. Такий поділ вигідний усім. Лізингові компанії більше переймаються побажаннями клієнтів, надають на виплат платежі з оформлення лізингу, які в Україні вельми істотні, а в окремих ситуаціях навіть замовляють виготовлення специфічного предмета або обладнання за кордоном.

      «Переваги лізингових компаній перед банками — лізингоодержувач має право вибирати для оренди будь-який транспортний засіб, тоді як найвигідніші банківські програми автокредитування — партнерські. За ними можна придбати лише певну марку машини і в певних салонах автодилерів. Оформляючи лізинговий договір, покупець не займається реєстрацією», — пояснює головний бухгалтер компанії «Енмарк» Ольга Асавелюк. У лізингові платежі включається не лише оплата відсотків компанії, а й страховка, витрати на оплату транспортного податку та пенсійного збору, сервісне обслуговування тощо. Вони «розтягуються» на весь період лізингу, тоді як за автокредитом потрібно окремо (і обов’язково!) оплачувати досить дорогі страховки (у середньому 5—8 тис. грн на рік) і збори до бюджету. Із законодавчого боку перевагою є право лізингоодержувача на податковий кредит під час передачі основного засобу на всю суму.

Источник: Урядовий Кур'єр


Обсуждаемая новость:
Папе Римскому на Рождество подарят елку из Закарпатья

      Папе Римскому на Рождество подарят елку из Закарпатья ...

Інші новини права:

Більше юридичних новин

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Я читала на сайті, що ви надаєте постійні послуги. Чи це так?
   Можливо з вами укласти подальшу угоду для постійної співпраці? Якщо це можливо, напишіть, будь ласка!
   Наталя, Житомир
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: