• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

На Київщині 200 собак можуть опинитись на вулиці

Новини права На Київщині 200 собак можуть опинитись на вулиці

    Для 200 безпритульних собак існує реальна загроза знову опинитися на вулиці через виселення з обладнаного столичними волонтерами притулку в селі Кухарі Іванківського району на Київщині.

      Про це в понеділок на прес-конференції в УКРІНФОРМі на тему: «Захист прав безпритульних тварин в Україні» заявив президент Міжнародного благодійного фонду допомоги дитинству ім. А. П.Пестрового Михайло Ханукаєв.

      «Сьогодні притулок, на жаль, перебуває в дуже плачевному стані — нам не вистачає коштів, нам не дозволяють реєстрацію. Такий спадок нам дістався від попередніх господарів. Але закрити притулок ми не можемо, бо це 200 собак, це 200 собачих душ, за які кожен з нас — і ті, хто працює у притулку, і волонтери, і співробітники фонду — несуть відповідальність», — сказав Ханукаєв.

      Як розповіли на прес-конференції волонтери, приблизно рік тому на пропозицію голови товариства «Захист» вони влаштували у цей притулок врятованих ними у столиці бездомних собак. Однак згодом з'ясувалося, що жодних офіційних документів на притулок, окрім договору оренди, в голови товариства не було. Влітку минулого року готовність надати фонду приміщення для утримання тварин висловив власник приміщення Петро Лесковський. Фонд підписав з ним новий договір терміном на 3 роки з наступним продовженням.

      За цей час волонтери відремонутвали старі приміщення, побудували вольєри для вигулу тварин, за власний кошт стерилізували, щепили, лікували та годували собак, віддаючи на це значну частину своїх невеликих прибутків, оскільки вісім з десяти волонтерів є пенсіонерами. На утримання тварин вони щомісяця витрачали 10 тис. гривень, орендованими машинами доставляючи з Києва за 97 км їжу для собак та воду в бочках, оскільки притулок не підключений до водопостачання. «Це, звісно, не європейські умови, проте ми робили все, що могли: кожний собака має будочку, мисочку, ми знаємо їх поіменно», — зазначила виконавчий директор фонду Світлана Сазонова.

      Проте нещодавно власник вирішив розірвати з фондом договір, попередивши, щоб у двомісячний термін, який спливає наприкінці квітня, волонтери вивезли тварин, бо планує продати приміщення. Він запропонував волонтерам викупити їх за 20 тис. доларів, однак для останніх це нереально.

Источник: Урядовий Кур'єр


Обсуждаемая новость:
В.Янукович сменил начальников СБУ в семи областях

      В.Янукович сменил начальников СБУ в семи областях ...

Інші новини права:

Більше юридичних новин

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Впечатления о работе этого частного юриста самые положительные, вежливая и тактичная. Старается максимально вникнуть в проблемы клиента и проработать максимальное количество вариантов для решения вопроса, по которому возникли проблемы.
   По моему вопросу Светлана Михайловна предложила три выхода из ситуации. Выбрав один из предложенных вариантов, остался на высоте!
   Спасибо вам!!!
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: