• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Про позбавлення батьківських прав

Судебные дела

    Суд по справі щодо позбавлення батьківських прав

      Позивач ОСОБА_3, через свого представника за довіреністью приватного юриста Світлану ПРИЙМАК, звернулась до суду і просила позбавити ОСОБА_2 батьківських прав відносно сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження. Вимоги щодо позбавлення батьківських прав обгрунтовані тим, що відповідач протягом чотирнадцяти років не цікавився розвитком дитини та ніякої участі у його вихованні не приймав, допомоги на утримання не надавав.

      Представник позивача юрист Світлана ПРИЙМАК під час судового розгляду підтримали вимоги , просили їх задовольнити, в обгрунтування посилалась на обставини викладені в позовній заяві.

      Відповідач ОСОБА_2 будучи належним чином повідомленим про час і місце судового розгляду справи, в судове засідання не з"явився та не скористався Послугами сімейного юриста, згідно нотаріально посвідченої заяви вимоги позивача визнав, та просив розгляд справи проводити у його відсутність.

      Згурівська районна державна адміністрація Київської області, як орган опіки та піклування подали до суду свій висновок про доцільність позбавлення батьківських прав ОСОБА_2, у зв"язку з чим вимоги позову підтримали, та просили проводити розгляд справи у відсутність їх представника.

      Суд вислухавши пояснення представника позивача судового юриста Світлана ПРИЙМАК, думку неповнолітнього, дослідивши письмові докази по справі, прийшов до наступного висновку.

      Відповідно до ст.150 Сімейного кодексу України батьки зобов’язані виховувати дитину в дусі поваги до прав та свобод інших людей, любові до своєї сім’ї та родини, свого народу, своєї Батьківщини. Адвокат нагадала суду про те, що батьки зобов’язані піклуватися про здоров’я дитини, її фізичний, духовний та моральний розвиток. Батьки зобов’язані забезпечити здобуття дитиною повної загальної середньої освіти, готувати її до самостійного життя. Передача дитини на виховання іншим особам не звільняє батьків від обов’язку батьківського піклування щодо неї.

      Відповідно до ст.164 Сімейного кодексу України мати, батько можуть бути позбавлені судом батьківських прав , якщо вона, він ухиляються від виконання своїх обов’язків по вихованню дитини.

      Відповідно до ст.. 155 Сімейного кодексу України відмова батьків від дитини є неправозгідною, суперечить моральним засадам суспільства.

      До-речі, як було влучно зазначено сімейним юристом Світланою Приймак на судовому засіданні, Верховний Суд України в ч.2 п.16 Пленуму “Про практику застосування судами законодавства при розгляді справ про усиновлення і про позбавлення та поновлення батьківських прав” № 3 від 30.03.2007 року наголосив, що ухилення батьків від виконання своїх обов'язків має місце, коли вони не піклуються про фізичний і духовний розвиток дитини, її навчання, підготовку самостійного життя, зокрема: не забезпечують необхідного харчування, медичного догляду, лікування дитини, що негативно впливає на її фізичний розвиток як складову виховання; не спілкується з дитиною в обсязі, необхідному для її нормального самоусвідомлення; не надають дитині доступу культурних та інших духовних цінностей; не сприяють засвоєнню нею загальновизнаних норм моралі; не виявляють інтересу до її внутрішнього світу; не створюють умов для отримання нею освіти.

      Зазначені фактори, як кожен окремо, так і в сукупності, можна розцінювати як ухилення від виховання дитини лише за умови винної поведінки батьків, свідомого нехтування ними своїми обов'язками.

      Встановлені судом, завдяки грунтовній позиції представника позивача, обставини привили суд до переконання, що відповідач ухилився від виконання своїх обов’язків по вихованню сина, оскільки не піклується про його здоров’я , фізичний, духовний та моральний розвиток, не забезпечує його усім необхідним для нормального самоусвідомлення. Отже вимоги позивача, її представника, є цілком обґрунтованими, подані з метою захисту інтересів неповнолітнього і підлягають задоволенню.

      На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 150,164 Сімейного кодексу України,ст.ст.8,10,60,88,208,212,213,214, 215 ЦПК України, суд вирішив позов клієнта юриста по сімейним питанням Світлани Приймак задовольнити та позбавити батьківських прав батька стосовно сина ОСОБА_2.

Цікаві справи судового юриста:

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Лучшие услуги адвоката по уголовным делам в городе Киеве! Это я смело утверждаю после общения со Светланой Михайловной. Как жаль, что таких специалистов у нас единицы!
   Если бы не Вы, просто не знаю, что тогда получилось бы с моими поползновениями самостоятельно разобраться с правоохранительными органами.
   Скорее всего, жена носила бы передачи в СИЗО. Спасибо вам огромное.
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: