• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Стратеги менеджменту змагаються в Києві

Новини права Стратеги менеджменту змагаються в Києві

    ЕКОНОМІКА

      Прем’єр-міністр Микола Азаров узяв участь у відкритті фіналу чемпіонату світу Global Management Challenge-2012

      Відкриваючи чемпіонат зі стратегічного менеджменту, який проходить під патронатом Кабінету Міністрів, глава уряду зачитав привітання Президента Віктора Януковича, де, зокрема, наголошено на важливості проведення міжнародного фіналу чемпіонату світу саме в Україні, що дає змогу розкрити нові управлінські таланти молоді.

      У привітанні глава держави висловив упевненість, що зусилля та ініціатива провідних вітчизняних та зарубіжних менеджерів і надалі сприятимуть підвищенню конкурентоспроможності національної економіки, розвитку міжнародного співробітництва, зміцненню іміджу України у світі.

      Від себе особисто Прем’єр-міністр висловив підтримку та привітав проведення такого заходу. Він наголосив на важливості того, що наша молодь освоює нові види управління, додавши: Україні потрібні таланти і вміння успішної молоді, оскільки ті зміни, що відбуваються в економіці, потребують нестандартних рішень.

      За економіку тримайте кулаки!. Фото з сайту visualphoto.com

      За словами Миколи Азарова, підтвердженням цього є нещодавні події, пов’язані із світовою фінансовою кризою, під час яких конкретні компанії та країни продемонстрували успішні приклади виходу з глобальної кризи: «Цей досвід потребує вивчення хоча б для того, щоб не повторювати помилок, які ми бачили».

      Також Прем’єр-міністр поспілкувався з командою України, яка представлена молодими менеджерами та студентами Сімферопольського відділення Київського національного економічного університету. Слід зазначити, що українські студенти щорічно беруть участь у міжнародних програмах з розвитку управлінських талантів. Зокрема наша команда минулого року посіла 7-ме місце у фіналі Global Management Challenge, який відбувся у Макао (Китай), а в змаганні 2010 року, яке проходило в російському Ханти-Мансійську, українці перемогли.

      У київському фіналі, крім України, беруть участь команди з Анголи, Австралії, Білорусі, Бразилії, Німеччини, Чехії, Данії, Естонії, Франції, Китаю, Росії, Індії, Італії, Латвії, Мексики, Польщі, Сингапуру, Словаччини, Сполучених Штатів Америки, Португалії тощо — всього 28 країн, повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

      Змагання Global Management Challenge засновано в Португалії 1980 року. Україна — перша з країн СНД, яка отримала право на участь у цих змаганнях. Впродовж 2006 — 2012 років у чемпіонатах взяли учать понад 6 тис. менеджерів із 450 українських компаній.

      Global Management Challenge — це міжнародна програма з виявлення та розвитку управлінських талантів. Її місія — практична підготовка менеджерів до конкуренції на глобальних ринках. Основою змагання є комп’ютерна бізнес-симуляція зі стратегічного менеджменту, яка відображає фінансову модель діяльності компанії — виробника міжнародного масштабу.

Источник: Урядовий Кур'єр


Обсуждаемая новость:
Реальні гроші — в реальні родини

      Реальні гроші — в реальні родини ...

Інші новини права:

Більше юридичних новин

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Пришел - заплатил - через месяц забрал все нужные документы. Что еще нужно?
   Разве что только ещё раз поблагодарить за выполненную работу вас, Светочка!
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: