• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

На Львівщині провели майже 200 продовольчих ярмарків задля стабілізації цін

Новини права На Львівщині провели майже 200 продовольчих ярмарків задля стабілізації цін

    На сьогодні в області відбулось 180 продовольчих ярмарків, де було реалізовано 1218,58 тонн сільськогосподарської продукції на суму 7392,6 тис. гривень. Найбільше ярмаркових заходів організовано у Буському, Городоцькому, Дрогобицькому, Золочівському, Пустомитівському, Сколівському, Сокальському та Старосамбірському районах. Про це 24 квітня повідомив начальник головного управління агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Роман Верещинський. Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

      Він зазначив, що саме з метою покращення реалізації продукції, стабілізації цін на аграрному ринку, задоволення потреб населення сільськогосподарською продукцією в районах області, містах обласного значення та м. Львові відбуваються регулярні ярмарки з продажу такої продукції та продуктів її переробки.

      Роман Верещинський звернув увагу на аналіз цін, який свідчить про значну ефективність таких заходів і наголосив, що рівень роздрібних цін на ярмарках, які відбулися є нижчим на 10-15% від середніх цін, що склалися в торгових мережах та на ринках в області.

      Чиновник також проінформував представників ЗМІ, щодо ситуації із цінами на продовольчі товари у Львівській області. «Варто зазначити, що закупівельні ціни у виробника в області на деякі товари є більшими ніж в середньому по Україні, інші — меншими. Щодо ринку м’яса, то на сьогодні молодняк великої рогатої худоби закуповується підприємствами за ціною 16 720 грн. за 1т. продукції , середня ціна в Україні від 16 995 грн., свині І-ІІ категорії — 17 820 грн. (18 167 грн. в Україні). Закупівельні ціни на певні категорії товарів на ринку молочної продукції на Львівщині є дещо вищими ніж в Україні. Негативним показником є також те, що вартість молока ІІ сорту, котре закуповується у населення області є нижчою. Це негативно впливає на індивідуальні селянські господарства, адже на Львівщині понад 90 % молока виробляється в цьому секторі. Тому робитимемо все, щоб закупівельна ціна була хоча б прирівняною до середньої в Україні», — зазначив начальник головного управління.

      «Роздрібні ціни на деякі товари у регіоні є значно нижчими у порівнянні із середніми в Україні: хліб житній, яловичина, свинина, птиця, молоко, сметана, сало, масло вершкове, сир м’який, капуста, буряк. Щоправда, зовсім протилежна ситуація спостерігається із цінами на борошно пшеничне вищого ґатунку, макаронні вироби, олію соняшникову».

Источник: Урядовий Кур'єр


Обсуждаемая новость:
Сегодня христиане отмечают Праздник Светлого Христова Воскресения

      Сегодня христиане отмечают Праздник Светлого Христова Воскресения ...

Інші новини права:

Більше юридичних новин

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Документы по финансовым отчетам подготовлены Светланой Михайловной в срок, даже раньше, за что огромнейшее спасибо. Светочка, вы всегда спасаете меня от лишней головной боли.
   Ну не люблю я вести подотчетность! А вам доверяю, как самому себе. Надеюсь и на дальнейшее сотрудничество. Спасибо! Удачи в вашей деятельности.
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: