• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Верховному суду повернули частину повноважень

Новини права Верховному суду повернули частину повноважень

    Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (щодо розгляду справ Верховним Судом України)

Законодавчий акт спрямований на вдосконалення порядку розгляду справ Верховним судом та покращення його діяльності як найвищого судового органу.      Відповідні зміни внесено до законів «Про судоустрій і статус суддів», «Про доступ до судових рішень», а також до Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України, Господарського процесуального кодексу України та Кримінально-процесуального кодексу України.      Зокрема, передбачено повноваження Верховного суду за результатами перегляду справ приймати нове рішення, яке підлягатиме обов’язковому опублікуванню на офіційному веб-сайті Верховного суду; встановлено обов’язок судді використовувати при розгляді справ висновки Верховного суду щодо застосування норм матеріального права; змінити порядок перегляду справ у Верховному суді — справи переглядатимуться колегією суддів зі складу відповідної палати, а у визначених процесуальним законом випадках — спільним засіданням палат або всім складом Верховного суду.      Документом передбачено, що до складу Верховного суду входять сорок вісім суддів, з числа яких обираються Голова Верховного суду, Перший заступник Голови Верховного Суду та чотири заступники Голови Верховного суду України. У Верховному суді діють:      Судова палата в адміністративних справах;      Судова палата у господарських справах;      Судова палата у кримінальних справах;      Судова палата у цивільних справах.      До складу судової палати входять судді відповідної спеціалізованої юрисдикції (цивільної, кримінальної, господарської, адміністративної)».      Законом також визначаються механізми розгляду справ, які накопичилися у Верховному суді. Зокрема, передбачається, що касаційні скарги на рішення загальних судів у кримінальних і цивільних справах, подані до Верховного суду до 15 жовтня 2010 року включно і призначені ним до касаційного розгляду, розглядаються Верховним судом в порядку та в межах повноважень, які діяли до набрання чинності цим законом, до завершення розгляду таких скарг, але не пізніше ніж до 1 листопада 2011 року. Після чого нерозглянуті касаційні скарги мають бути передані до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.      Відповідний законопроект зареєстровано за №9151.     

Інформаційне управління ВРУ


Обсуждаемая новость:
Презентован новый Арбитражный Регламент Международной торговой палаты (ICC)

      Презентован новый Арбитражный Регламент Международной торговой палаты (ICC) ...

Інші новини права:

Більше юридичних новин

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Спасибо большое за своевременно оказанную юридическую помощь. Очень грамотный специалистй. Обязательно буду Вас советовать знакомым, Светлана Михайловна.
   Ваша внимательность и оперативность при составлении договора о купле-продаже нашего дачного участка внушает доверие. Спасибо.
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: