• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

ПДВ в операціях з продажу банком нерухомості, набутої у власність при зверненні стягнення на це майно як на предмет іпотеки

Новини права ПДВ в операціях з продажу банком нерухомості, набутої у власність при зверненні стягнення на це майно як на предмет іпотеки

         Лист ДПАУ від 03.06.2011 р. №15667/7/16-1517-26 щодо оподаткування податком на додану вартість операцій з продажу банком нерухомого майна, яке набуте ним у власність внаслідок звернення стягнення на дане майно як на предмет іпотеки, що було передано в іпотеку фізичними особами      ДПАУ розглянула запит щодо обкладення ПДВ операцій з продажу банком нерухомого майна, яке набуте ним у власність внаслідок звернення стягнення на дане майно як на предмет іпотеки, що було передано в іпотеку фізособами.

    ДПАУ нагадує, що від оподаткування звільняються операції банків та інших фінустанов з постачання (продажу, відчуження іншим способом) майна, що передане фізособами, а також СПД — приватними підприємцями та іншими особами, які не є платниками податку, у заставу, у т.ч. іпотеку, та на яке було звернене стягнення (п. 197.12 ст. 197 ПКУ).

    Відповідно до ст. 1 Закону від 12.07.2001 р. №2664-III «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» банки віднесено до фінустанов.

    Заставодержатель набуває право звернення стягнення на предмет застави, якщо в момент настання терміну виконання зобов’язання, забезпеченого заставою, воно не буде виконане (якщо інше не передбачене законом чи договором) (ст. 20 Закону від 02.10.92 р. №2654-XII «Про заставу»).

    Звернення стягнення на заставлене майно здійснюється за рішенням суду чи третейського суду, на підставі виконавчого напису нотаріуса (якщо інше не передбачене законом або договором застави).

    Реалізація заставленого майна, на яке звернене стягнення, провадиться держвиконавцем на підставі виконавчого листа суду або наказу господарського суду, або виконавчого напису нотаріусів у встановленому порядку (якщо інше не передбачене Законом №2654-XII чи договором).

    Отже, банк при поставці (продажу, відчуженні іншим способом) майна, що передане фізособами, а також СПД — приватними підприємцями та іншими особами, які не є платниками податку, у заставу (у т.ч. іпотеку), повинен врахувати таке:

    — якщо на таке майно було звернене стягнення (тобто вживаються відповідні заходи) і це майно перебуває на момент такої поставки у заставі, поставка цього майна здійснюється із застосуванням пільги, передбаченої п. 197.12 ст. 197 ПКУ;

    


Обсуждаемая новость:
Президент Украины подписал Закон, продляющий полномочия БТИ до 1 января 2013 года

      Президент Украины подписал Закон, продляющий полномочия БТИ до 1 января 2013 года ...

Інші новини права:

Більше юридичних новин

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Наша компания является постоянным клиентом Светланы Приймак и рекомендуем работать только с ней.
   Это ужасно ответственный и хорошо осведомленный во всех новинках действующего законодательства юрист, который всегда оказывается рядом в случае необходимости юоридической защиты. Спасибо большое за то, что вы есть, дорогая наша Светлана Михайловна!!!
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: