• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

У запорізьких таборах діти не тільки відпочивають, а й вчать дорожню абетку

Новини права У запорізьких таборах діти не тільки відпочивають, а й вчать дорожню абетку

    Літні канікули — не перешкода для навчання малечі Правилам дорожнього руху, вважають працівники ДАІ. Особливо, коли такі корисні уроки проходять невимушено та цікаво. У Бердянському дитячому оздоровчому комплексі «Райський куточок» два роки тому, спільними зусиллями адміністрації дитячого закладу та ДАІ було побудоване та обладнане всім необхідним дитяче навчальне автомістечко. Тут не тільки працюють справжнісінькі світлофори, але й є навіть патрульний автомобіль.

      До дітей, які відпочивають у таборі, в кожний заїзд приїжджають працівники Державтоінспекції, щоб нагадати такі прості, але такі важливі правила. Не стала винятком і перша зміна літа 2014 року.

      Дитяче автомістечко — найоптимальніше місце для проведення таких занять у літній час. В ігровій формі, в ході невимушеного спілкування ми і нагадували дітям про основи безпечної поведінки поблизу проїжджої частини.

      На зустрічі з журналістами, Андрій Васильович Топчій, начальник сектору профілактичної роботи управління ДАІ ГУМВС України в Запорізькій області, роз'яснив необхідності навчання в канікулярний час.

      - Це дуже вдалий час нагадати дітям про те, що за час їх перебування в літніх таборах транспорт з вулиць і доріг ні куди не зникне і після повернення їх у міста треба буде так само старанно виконувати всі вимоги ПДР, використовувати знання, дані в школі на уроках ОБЖД.

      «Робити це вкрай необхідно, оскільки на жаль, сумна статистика підтверджує, що в період канікул і в перші дні початку навчального року спостерігається збільшення нещасних випадків з дітьми на дорогах, — продовжує представник ДАІ, — тому ми проводимо уроки по всій області, прагнемо охопити всі місця літнього відпочинку неповнолітніх. Для цього розроблені графіки, визначені відповідальні за проведення цієї життєво необхідної роботи».

Источник:


Обсуждаемая новость:
Парламент исключил из Перечня документов разрешительного характера в сфере хозяйственной деятельности свидетельства адвоката и нотариуса

      Парламент исключил из Перечня документов разрешительного характера в сфере хозяйственной деятельности свидетельства адвоката и нотариуса ...

Інші новини права:

Більше юридичних новин

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Спасибі величезне, що відгукнулися. Окрім вас нікому просто не могла розповісти про те, що сталося. Суто інтимні проблеми краще не виносити на люди.
   Так би і носила все в собі, якби не ви, вельмишановна Світланко. Щиро вам вдячна за те, що ви, мов лікар, вчасно втрутились в мої сімейні проблеми та врятували нашу родину від страшного лиха! Нехай і в вашій родині завжди царують злагод, довіра та підтримка,й, звичайно, любов! Щасти вам, Світланочко!
   Олена, Львів
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: