• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

У Миколаєві світлофор, що «розмовляє», допомагає пішоходам

Новини права У Миколаєві світлофор, що «розмовляє», допомагає пішоходам

    Державтоінспекція сприяє у турботі про безпеку кожного учасника дорожнього руху. Не стають винятком і люди з обмеженими фізичними можливостями. Саме враховуючи потреби пішоходів зі зниженим зором, в обласному центрі з'явився особливий «світлофор», реконструкція якого була узгоджена ДАІ.

      У місті Миколаєві на перехресті проспекту Миру з вулицею Космонавтів була проведена реконструкція одного з світлофорних об'єктів. Він став першим, можна сказати пробним світлофором, на який було встановлено додаткове обладнання — пристрій звукового супроводу пішоходів і додаткове табло відліку часу. Особливістю такого світлофора став голосовий автоінформатор, який повідомляє пішоходів про те, що «Перехід через вулицю Космонавтів дозволено».

      Світловий зелений сигнал супроводжується постійним звуковим повідомленням, а також попередженням про закінчення часу, відведеного на перехід проїзної частини.

      У першу чергу такий світлофорний об'єкт встановлений для допомоги пішоходам зі слабким зором і незрячим. Голосовий супровід дозволить їм краще орієнтуватися на пішохідних переходах.

      А також звуковий дубляж голосового і візуального сигналу буде корисний і для юних пішоходів, які часто відволікаються під час руху. Саме вони з найбільшим інтересом та увагою поставилися до нововведення.

      Але й радості дорослого населення немає межі — молоді батьки відзначають, що діти почали уважніше ставитися до сигналів світлофора. Люди більш старшого віку кажуть, що голосове повідомлення тільки допомагає їм, особливо в літній період, адже через яскраві сонячні промені не завжди чітко видно який сигнал подається пішоходам.

      Державтоінспекція закликає кожного пішохода, переходити проїзну частину лише на пішохідних переходах і на дозволяючий рух сигнал світлофора. Але і в цьому випадку уважно оцінюйте ситуацію. Переходячи дорогу на зелений сигнал пішохідного світлофора постарайтеся завершити маневр до його закінчення.

Источник:


Обсуждаемая новость:
Завершено досудебное следствие по делу в отношении чиновников Минздрава, завладевших бюджетными средствами на суму 63,5 млн грн

      Завершено досудебное следствие по делу в отношении чиновников Минздрава, завладевших бюджетными средствами на суму 63,5 млн грн ...

Інші новини права:

Більше юридичних новин

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Дякуємо за роз'яснення!
   У мене є все і сертифікат з мови та сертифікат з громадянства та прогодую я себе, тільки от є страх і незнання всіх теперішніх законів, просто образливо буде (якщо ще й викинуть з країни) я сюди-то поїхав і все продав там, і що ж тепер все по-новому?
   От тільки, кому я там вже буду потрібен? На сьогодні один з варіантів-прохання, щоб ви довели справу до кінця. Окрім Вас нікого не маю, а на вашу підтримку тепер дуже розраховую!
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: