• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Володимир Резніков: «Фотофіксація надійно захищає водія, який не порушує ПДР»

Новини права Володимир Резніков: «Фотофіксація надійно захищає водія, який не порушує ПДР»

    Завдяки запровадженню автоматичної фото- відеофіксації порушень Правил дорожнього руху, у місцях концентрації ДТП та на аварійно небезпечних ділянках з’явиться дієвий, антикорупційний, стримуючий фактор, що дозволить значно покращити безпеку на дорогах.

      Незабаром в Україні почне діяти автоматична фото- та відеофіксація порушень ПДР. Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі» вступить в дію у лютому.

      Так, в автоматичному режимі передбачена фіксація таких порушень ПДР, як перевищення обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху, порушення правил зупинки і стоянки, а також встановленої для транспортних засобів заборони рухатися смугою для маршрутних транспортних засобів, тротуарами чи пішохідними доріжками, виїзд на смугу зустрічного руху, порушення правил руху через залізничні переїзди.

      Щороку в Україні в ДТП гинуть більше чотирьох тисяч людей. Одним з дієвих способів знизити аварійність є запровадження автоматичної фото- та відеофіксації порушень ПДР. Світовим досвідом доведено, що фіксування порушень у такий спосіб дозволяє значно підвищити дисципліну на дорогах.

      Автоматична фото, відеофіксація порушень Правил дорожнього руху вже давно діє й успішно себе зарекомендувала у Франції, Німеччині, Великобританії, Італії, Австрії, Швейцарії, Нідерландах, Китаї та інших країнах світу.

      Заступник начальника Департаменту ДАІ МВС України Володимир Резніков зазначає, що фото-, відеофіксація порушень ПДР сьогодні вкрай необхідна Україні. Запровадження такої системи дозволить зробити великий крок до зниження аварійності на дорогах і значно підвищити рівень дисципліни серед водіїв.

      — За статистикою практично кожні дві години в ДТП гине одна людина. Тому розміркувати на тему: переходити до фотофіксації чи не переходити — сьогодні вже цинічно. Фотофіксація надійно захищає водія, який не порушує вимог Правил дорожнього руху та забезпечує невідворотність покарання для тих, хто зазвичай звик зловживати своїм статусом. Перехід на автоматизовану систему фотофіксації порушень ПДР і максимальне усунення людського фактора на дорозі повинно стати державною стратегією, — наголосив заступник начальника Департаменту ДАІ МВС України.

      ДАІ МВС України

Источник:


Обсуждаемая новость:
АМКУ оштрафовал львовский кинотеатр на 12 тысяч грн

      АМКУ оштрафовал львовский кинотеатр на 12 тысяч грн ...

Інші новини права:

Більше юридичних новин

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Спасибо за такой скорый ответ. Буду в дальнейшем пользоваться услугами Вашего сайта и расскажу свои знакомым и друзьям. Сайт просто супер!
   Это действительно для людей сделано. А вы, Светланка, самый лучший и понимающий специалист своего дела!!!
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: