• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт: «Україна має дуже гарні шанси на підписання угоди з ЄС»

Новини права Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт: «Україна має дуже гарні шанси на підписання угоди з ЄС»

    Україна має «дуже гарні» шанси на підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом. Про це в інтерв’ю Радіо Свобода заявив посол США в Україні Джеффрі Пайєтт.

      Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт.

      «Я говорю це, базуючись на тому, що я чув від української влади і європейської сторони. Всі хочуть зробити цю роботу. Але є також важливі рішення, які українська влада має ухвалити. Ми дуже сподіваємося, що президент Янукович і його радники зможуть працювати з Коксом і Квасневським (моніторингова місія Європарламенту в судових процесах над екс-прем’єром Юлією Тимошенко й іншими колишніми чиновниками України — ред.) й іншими представниками європейської спільноти задля руху вперед. Ми віримо, що Європа тримає відкритими двері для України, і сподіваємося, що українська влада увійде в ці двері», — сказав Джеффрі Пайєтт.

      Щодо кроків, які українська влада має зробити для підвищення шансів на підписання угоди, то за словами Пайєтта, найважливіше — «це взяти до уваги стурбованість, які висловлювала Європа і багато інших країн щодо проблем із вибірковим правосуддям».

      «Я був вражений, спілкуючись з людьми в уряді і за його межами після приїзду до Києва, з якою серйозністю українська влада підходить до укладення угоди про асоціацію у листопаді, зосереджуючись на різних кроках для того, щоб задовольнити стандарти Європи. Один із цих стандартів, це, звичайно, питання вибіркового правосуддя», — заявив посол.

      «Ми дуже підтримуємо місію Кокса-Кваснєвського, дуже сподіваємося, що українська влада і її європейські співрозмовники зможуть знайти формулу, щоб задовольнити вимоги європейської спільноти, включно з тим, щоб припинити практику вибіркового правосуддя. Це означає питання пані Тимошенко... Українська влада, працюючи з Коксом та Кваснєвським і європейськими урядами, має знайти цей шлях і не моя справа тут визначати, яким він має бути, але це дуже важливо. Цим стурбована не тільки Європа, не тільки Європейський суд з прав людини, який у травні вирішив, що арешт Тимошенко незаконний, цим також стурбований уряд США. Ми не раз висловлювали свою оцінку з цього приводу», — додав Джеффрі Пайєтт.

      Водночас він наголосив, що «для США тут йдеться не про персоналії, а про принципи». «Йдеться про питання, як колишній високопосадовець притягається до кримінальної відповідальності, або ж щодо нього застосовується вибіркове правосуддя, за рішення, ухвалені під час перебування на посаді. Це є принцип, який стосується всіх, незалежно від політичних партій. Він дуже важливий для США, оскільки він відсилає нас до питання української демократії, він є основою нашого стратегічного партнерства», — заявив дипломат.

Источник: Урядовий Кур'єр


Обсуждаемая новость:
В сотый раз отметили в мире Международный женский день

      В сотый раз отметили в мире Международный женский день ...

Інші новини права:

Більше юридичних новин

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Получила прекрасную консультацию по интересующему вопросу.
   Очень благодарна. Будем обращаться еще раз для окончательного решения проблемы. Спасибо за подготовленные документы. Только с вашим участием, уважаемая Светлана Михайловна, будем действовать дальше.
   Ежокина Лариса Сергеевна
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: