• отзыв про адвоката по банковскому спору
  • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
  • адвокат помогла с решением земельного вопроса
  • обращение к оппонентам
  • отзыв про юриста по наследственному делу
  • скидку на юридические услуги адвоката
  • отзыв об адвокате по наследсвенному делу
  • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
  • статьи и публикации частного адвоката
номер телефона адвоката

Україна вітає рішення Єврокомісії

Новини права Україна вітає рішення Єврокомісії

    В Україні позитивно оцінюють схвалення та передачу Колегією Європейської комісії на розгляд Раді Європейського Союзу пакета документів для підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Про це заявив радник Президента — уповноважений України з питань зовнішньополітичних та інтеграційних процесів Костянтин Єлісєєв. За його словами, це рішення ознаменувало завершення технічних процедур Європейської комісії з опрацювання проекту угоди.

      «Тепер Рада ЄС має здійснити власні технічні процедури з підготовки тексту та схвалити одностайне політичне рішення щодо підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС під час Вільнюського саміту «Східного партнерства» в листопаді цього року. Незважаючи на технічний характер, рішення Єврокомісії є визнанням прогресу, якого за останній час Україна досягла в контексті Висновків Ради ЄС у закордонних справах від 10 грудня 2012 року, Спільної заяви саміту Україна—ЄС 25 лютого 2013 року та відповідних рішень Президента України на виконання цих домовленостей», — передає слова посадовця прес-служба глави держави.

      У цьому контексті він наголосив, що рішення є потужним стимулом до подальших дій всіх гілок української влади з метою забезпечення підписання Угоди про асоціацію в листопаді 2013 року.

      А Міністерство закордонних справ у оприлюдненому коментарі привітало ухвалене рішення Колегії Єврокомісії рекомендувати Раді ЄС підписати Угоду про асоціацію між Україною та ЄС та уможливити її тимчасове застосування до завершення процедур ратифікації державами-членами ЄС.

      Як передає зміст коментаря прес-служба відомства, українська сторона спрямовує необхідні зусилля на реалізацію домовленостей, досягнутих за результатами Шістнадцятого саміту Україна—ЄС, для забезпечення підписання угоди у зазначені терміни.

Источник: Урядовий Кур'єр


додати на Яндекс
Обсуждаемая новость:
В Славянске сепаратисты захватили телевышку

      В Славянске сепаратисты захватили телевышку ...

Інші новини права:

Більше юридичних новин

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


    Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Світланочко, наша дорога! Не можемо не побажати багато, багато щастя та здоров'я, успіху та сил, терпіння у подальшій роботі!
   Нехай і ваш бізнес процвітає так само, як це ви зробили для нашої родини! У нас тепер працюють 50 працівників! Йдемо вгору, завдяки вашому терпінню та порадам! Спасибі!
   Тарас Шкварчук, Калуш
    Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
    Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: