• отзыв про адвоката по банковскому спору
  • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
  • адвокат помогла с решением земельного вопроса
  • обращение к оппонентам
  • отзыв про юриста по наследственному делу
  • скидку на юридические услуги адвоката
  • отзыв об адвокате по наследсвенному делу
  • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
  • статьи и публикации частного адвоката
номер телефона адвоката

Україна вітає рішення Єврокомісії

Новини права Україна вітає рішення Єврокомісії

    В Україні позитивно оцінюють схвалення та передачу Колегією Європейської комісії на розгляд Раді Європейського Союзу пакета документів для підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Про це заявив радник Президента — уповноважений України з питань зовнішньополітичних та інтеграційних процесів Костянтин Єлісєєв. За його словами, це рішення ознаменувало завершення технічних процедур Європейської комісії з опрацювання проекту угоди.

      «Тепер Рада ЄС має здійснити власні технічні процедури з підготовки тексту та схвалити одностайне політичне рішення щодо підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС під час Вільнюського саміту «Східного партнерства» в листопаді цього року. Незважаючи на технічний характер, рішення Єврокомісії є визнанням прогресу, якого за останній час Україна досягла в контексті Висновків Ради ЄС у закордонних справах від 10 грудня 2012 року, Спільної заяви саміту Україна—ЄС 25 лютого 2013 року та відповідних рішень Президента України на виконання цих домовленостей», — передає слова посадовця прес-служба глави держави.

      У цьому контексті він наголосив, що рішення є потужним стимулом до подальших дій всіх гілок української влади з метою забезпечення підписання Угоди про асоціацію в листопаді 2013 року.

      А Міністерство закордонних справ у оприлюдненому коментарі привітало ухвалене рішення Колегії Єврокомісії рекомендувати Раді ЄС підписати Угоду про асоціацію між Україною та ЄС та уможливити її тимчасове застосування до завершення процедур ратифікації державами-членами ЄС.

      Як передає зміст коментаря прес-служба відомства, українська сторона спрямовує необхідні зусилля на реалізацію домовленостей, досягнутих за результатами Шістнадцятого саміту Україна—ЄС, для забезпечення підписання угоди у зазначені терміни.

Источник: Урядовий Кур'єр


додати на Яндекс
Обсуждаемая новость:
На Львівщині працівники ДАІ організували для малюків творчий урок із безпеки на дорозі

      На Львівщині працівники ДАІ організували для малюків творчий урок із безпеки на дорозі ...

Інші новини права:

Більше юридичних новин

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


    Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Получила прекрасную консультацию по интересующему вопросу.
   Очень благодарна. Будем обращаться еще раз для окончательного решения проблемы. Спасибо за подготовленные документы. Только с вашим участием, уважаемая Светлана Михайловна, будем действовать дальше.
   Ежокина Лариса Сергеевна
    Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
    Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: