• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

YES допомагає інтеграції

Новини права YES допомагає інтеграції

    Системні реформи, які проводяться в Україні, та реалізація комплексних програм з Європейським Союзом сприятимуть підписанню Угоди про асоціацію з ЄС під час саміту Східного партнерства, який відбудеться у листопаді у Вільнюсі. Про це Президент Віктор Янукович заявив під час зустрічі з представниками Наглядової ради Ялтинської європейської стратегії (YES).

      «Сподіваюся, що цього року на Вільнюському саміті буде підписана Угода про асоціацію і створення зони вільної торгівлі з Європейським Союзом», — передає слова глави держави його прес-служба.

      За словами Віктора Януковича, зміцнення верховенства права, незалежності судочинства є незмінним пріоритетом України. «Мені приємно відзначити, що пан Квасьнєвський у цьому бере дуже активну участь. Наша активна співпраця наповнена змістом. Сприяння реалізації євроінтеграційного курсу з боку Ялтинської європейської стратегії для України є дуже істотним, і ми це цінуємо», — наголосив Президент.

      Зустрічі Президента з представниками Наглядової ради Ялтинської європейської стратегії завжди проходять конструктивно. Фото Михайла МAРКIВA

      Він додав, що щороку під час заходів Ялтинської європейської стратегії Україна крок за кроком наближається до своєї мети — інтеграції до ЄС.

      Голова Наглядової ради Ялтинської європейської стратегії Александер Квасьнєвський у свою чергу подякував Президентові України за багаторічну співпрацю з організацією. За його словами, 2013 рік повинен стати історичним у розвитку відносин між Україною та ЄС. «Думаю, що підписання Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі на саміті у Вільнюсі в листопаді повинно стати проривом не тільки для українсько-європейських відносин, це буде історичний момент і для Європи, і для України. Це може багато що змінити», — зазначив екс-президент Польщі.

Источник: Урядовий Кур'єр


Обсуждаемая новость:
На Юморину

      На Юморину "приехал" поезд Hyundai ...

Інші новини права:

Більше юридичних новин

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Уважаемая Светлана Михайловна! Благодарю вас за быстрый и очень радостный для нас ответ. На дополнительные деньги, положенные нам государством, и рассчитывать просто не могли!
   Да и не добивались сами, т.к. знаем много таких же семей, а результаты у них такие же как и были у нас до встречи с вами.
   Спасибо. Валерия и Михаил, Донецк
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: