• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

До лікування ветеранів долучають бджіл

Новини права До лікування ветеранів долучають бджіл

    Олексій СЕМІШАН, голова Всеукраїнської організації інвалідів війни, для «Урядового кур’єра»

      ПЕРЕВІРКА. Нещодавно Всеукраїнська організація інвалідів війни, Збройних сил і учасників бойових дій та Союз ветеранів Афганістану України в тісному співробітництві з представниками органів влади з’ясувала, як сьогодні лікують ветеранів. Робоча група з представників названих організацій перевірила роботу Державного медико-соціального центру ветеранів та деяких профільних обласних госпіталів. Роботу проведено в контексті реалізації державної політики в галузі медичного забезпечення ветеранів.

      Внаслідок цієї перевірки встановлено, що не все так добре, як могло бути. Особливо щодо якості лікування, харчування, створення належних побутових умов для ветеранів. Тому не випадково від деяких пацієнтів можна почути слушні докори. Однією з головних причин незадовільного медичного забезпечення є недофінансування.

      Але, незважаючи на обставини, які склалися в країні, й матеріально-фінансові труднощі, керівники госпіталів роблять усе можливе, щоб ветерани війни і праці не зазнавали впливу кризи, а медичний персонал продовжував працювати в нормальних умовах. Спостерігається позитивна тенденція у підборі кадрів. Дедалі частіше до лікарень приходять молоді фахівці.

      Загалом позитивні зрушення в медичному обслуговуванні ветеранів помітні. Флагманом в організації стаціонарного лікування інвалідів війни був і залишається Український державний медико-соціальний центр ветеранів. Там щороку проходять лікування понад 9 тисяч ветеранів з різних регіонів країни.

      Заслуговує на позитивну оцінку й робота Київського державного клінічного госпіталю інвалідів війни. Зусиллями співробітників на справжню оазу здоров’я перетворено територію госпіталю «Пуща-Водиця». Академією здоров’я й доброти називають ветерани армії і флоту Ірпінський військово-медичний центр Збройних сил України, де поряд зі складними хірургічними операціями успішно лікують і нетрадиційними методами. Хворим ставлять п’явки, жалять бджолами, роблять голковколювання. Ефективно застосовують глину, фіточаї й інші народні методики.

      Проте є певні пропозиції щодо вдосконалення роботи закладів охорони здоров’я: зобов’язати заступників головних лікарів з медчастини обновити систему професійної підготовки та перепідготовки медперсоналу, яка повинна відповідати сучасним вимогам. Розробити навчальні плани. А працівникам відділів кадрів відмовитися від такої неефективної в сучасних умовах практики, як очікування приходу кандидатів на вакантні посади у власних кабінетах. Натомість самостійно займатися пошуком фахівців у медичних вишах, при цьому використовувати тести на профпридатність.

      Настав час створювати інтернати для самотніх, літніх ветеранів, інвалідів війни, кількість яких щороку збільшується. Не завадить скористатися й зарубіжним досвідом зі створення психологічної служби. В кожному госпіталі мав би бути штатний висококваліфікований психолог.

      Місцевим органам влади у співпраці з керівниками госпіталів слід навести лад у роботі магазинів, аптек, яток, розташованих на території медичних закладів. Адже ціни на продукти та ліки в цих торговців часто завищені в рази.

Источник: Урядовий Кур'єр


Обсуждаемая новость:
«Газпром» намерен отсудить в США $140 млн, связанных с деятельностью П.Лазаренко

      «Газпром» намерен отсудить в США $140 млн, связанных с деятельностью П.Лазаренко ...

Інші новини права:

Більше юридичних новин

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Замечательный специалист, который не только знает и умеет выполнять свою работу, но и владет в полном объеме искусством общения с людьми, сохраняя при этом необходимое терпение, толерантность.
   Все работы выполнены в полном объеме и в срок.
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: