• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Шоколадні «сліди» злочину

Новини права Шоколадні «сліди» злочину

    НЕЛЮДИ

      За свою гостинність 81-річна пенсіонерка поплатилася і життям, і заощадженнями «на смерть»

      Жахлива драма в приморському селищі Урзуф Донецької області розгорталася майже за народною приказкою «Хоч як вовка годуй, а він у ліс дивиться». Адже раніше засуджений житель сусідньої області чорною невдячністю відплатив пенсіонерці за її турботу, якою вона оточила «бідолаху». Стареньку не тільки позбавили останніх заощаджень «на смерть» та майна, а й жорстоко вбили.

      Солодка спокуса видала зловмисників. Фото Володимира ЗAЇКИ

      Щоліта житель міста Антрацит Луганської області, який приїздив до селища в пошуках сезонних робіт, винаймав у 81-річної бабусі кімнату. Знаючи про непросту долю постояльця (за скоєння злочину той вже встиг побувати за гратами), вона всіляко допомагала йому: годувала, давала гроші на кишенькові витрати тощо. Таке піклування й навело молодика на думку, що буцімто у старенької грошей кури не клюють.

      Переконавши свого земляка та 17-річну подружку, що в бабусі десь схований принаймні мільйон гривень, глупої ночі колишній постоялець та його спільники навідалися до двору потенційної жертви. На стук у вікно пенсіонерка відреагувала прогнозовано: поспішила відчинити двері своєму доброму знайомому. І відразу ж поплатилася за це, адже непрохані гості збили її з ніг, зв’язали і почали вимагати гроші. Налякана господиня не мала сили пручатися і відразу віддала 6 тисяч гривень — усе, що мала. Утім, звісно, трійці цього було мало, і вони взялися «вибивати» та самотужки шукати неіснуючі кошти. Зробивши в хаті справжній погром і переконавшись, що грошей тут катма, вони забрали дещицю золотих прикрас, сякі-такі харчі та кілька коробок шоколадних цукерок на десерт. А з пенсіонеркою не церемонилися — відтягли нещасну в підвал і перерізали їй горло.

      Повернувшись до помешкання на цій самій вулиці курортного селища, де цього разу тимчасово винаймали куток, бузувіри взялися ховати сліди злочину. Кинули у багаття закривавлений одяг, речі та ніж. А перед тим, як податися до рейсового автобуса, яким вирішили їхати в Крим, трійця розплатилася з господинею й навіть почастувала її краденими цукерками. І саме цей «трофей» невдовзі допоміг правоохоронцям оперативно натрапити на сліди вбивць.

      Можна тільки уявити стан онука загиблої бабусі, який вранці навідався до її помешкання і побачив сліди нічної трагедії… Як розповів заступник начальника управління карного розшуку ГУ МВС України в Донецькій області Едуард Комісаров, з’ясовуючи, що саме зникло з хати жертви, слідчі звернули увагу на таку деталь. Зі слів родичів, у буфеті потерпілої зберігався солідний запас шоколадних цукерок у коробках, у деяких з яких давно минув термін придатності. І саме такі солодощі виявили й у господині будинку, де нещодавно зупинялася трійця луганчан.

Источник: Урядовий Кур'єр


Обсуждаемая новость:
АНОНС. Сентябрьский номер журнала «The Ukrainian Journal of Business Law»

      АНОНС. Сентябрьский номер журнала «The Ukrainian Journal of Business Law» ...

Інші новини права:

Більше юридичних новин

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Впечатления о работе этого частного юриста самые положительные, вежливая и тактичная. Старается максимально вникнуть в проблемы клиента и проработать максимальное количество вариантов для решения вопроса, по которому возникли проблемы.
   По моему вопросу Светлана Михайловна предложила три выхода из ситуации. Выбрав один из предложенных вариантов, остался на высоте!
   Спасибо вам!!!
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: