• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Маємо інтерес в антипіратських операціях

Новини права Маємо інтерес в антипіратських операціях

    Україна займатиме активнішу позицію з підтримки миру та глобальної безпеки, беручи участь як у міжнародних миротворчих, так і в антипіратських операціях. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони Андрій Клюєв, коментуючи намір українських військовиків приєднатися до міжнародної операції проти піратів «Океанський щит».

      «У випадку з морськими піратами прямо йдеться про інтереси України. За останні 3,5 року пірати захопили понад чотири десятки суден з майже двома сотнями українських громадян на борту», — зазначив він, нагадавши, що наша країна приєдналася до антипіратської операції ВМС країн ЄС «Аталанта» ще в листопаді 2010 р., а корабель ВМС бере участь у середземноморській операції НАТО «Активні зусилля» з боротьби з нелегальною міграцією, незаконними перевезеннями зброї та наркотиків не перший рік.

      Цьогоріч до району проведення операції ЄС «Аталанта» буде направлено український літак для здійснення спостережних польотів над акваторією, а наступного року фрегат ВМС «Гетьман Сагайдачний» з палубним вертольотом і групою спецпризначення на борту візьме участь у міжнародній операції «Океанський щит» біля берегів Сомалі.

      На думку Андрія Клюєва, участь України в подібних операціях — це не лише внесок у глобальну безпеку, а й хороший практичний досвід для українських військовиків. Він зауважив, що представники різних країн дедалі частіше відпрацьовують навички боротьби з піратами під час багатонаціональних навчань. «Наприклад, сценарій одного з етапів міжнародних навчань «Сі-Бриз», які нині проходять під Одесою, якраз і передбачав проведення антипіратської операції», — зазначив секретар РНБО.

      Як передає його слова Укрінформ, щорічний збиток для різних країн від піратських нападів обчислюється мільярдами доларів. Тож мінімізувати піратську загрозу можна тільки спільними зусиллями різних країн. «Така співпраця вже дає результати: незважаючи на зростання піратської активності, кількість захоплень суден у 2011 році зменшилася приблизно вдвічі порівняно з 2010 роком», — зауважив Андрій Клюєв.

Источник: Урядовий Кур'єр


Обсуждаемая новость:
Состоялось торжественное заседание по поводу годовщины создания ВССУ

      Состоялось торжественное заседание по поводу годовщины создания ВССУ ...

Інші новини права:

Більше юридичних новин

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Я обратилась за помощью к Светлане Михайловне - получила исчерпывающие ответы на беспокоившие меня вопросы по недвижимости, осталась довольна и внимательностью, и квалификацией юриста.
   Большое спасибо от меня и от моей подруги Дмитриевой М.П., проживающей на ул.Маршала Тимошенко, давшей мне координаты компании. Спасибо.
   Н. Острошко
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: