• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

«Доступному житлу» бракує темпів

Новини права «Доступному житлу» бракує темпів

    Прем’єр доручив з’ясувати причини гальмування іпотечного кредитування.

      Під час понеділкового засідання Кабінету Міністрів глава уряду Микола Азаров висловив незадоволення темпами реалізації соціальної ініціативи Президента «Доступне житло». У зв’язку з цим він доручив відповідальним органам, у першу чергу Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, з’ясувати причини гальмування іпотечного кредитування. При цьому Прем’єр заявив, що має намір заслухати керівників тих регіонів, де взагалі не укладені угоди на придбання доступного житла.

      Як зазначає департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ, нещодавно Микола Азаров уже звертав увагу на необхідність ретельніше опрацьовувати шляхи реалізації програми здешевлення вартості іпотечних кредитів. Зокрема профільному міністерству доручено докладати більше зусиль для популяризації цієї програми.

      Крім того, глава уряду зобов’язав віце-прем’єр-міністра — міністра охорони здоров’я Раїсу Богатирьову в найкоротший термін вирішити питання забезпечення дитячих онкологічних лікарень потрібними ліками. За його словами, ситуація, коли онкохворі діти залишаються без потрібних їм медикаментів, — неприпустима.

      «Цю проблему треба зняти в стислі строки, Раїсо Василівно, розберіться з цим питанням, вивчіть шляхи його вирішення — треба знайти спосіб забезпечення дитячих онкологічних лікарень всіма необхідними препаратами», — заявив Микола Азаров.

      У цьому контексті він дав доручення створити спеціальну Урядову комісію з перевірки дотримання вимог законодавства з питань закупівлі лікарських засобів за державні кошти для лікування дітей з онкологічними захворюваннями, зокрема онкогематологічними, а також із забезпечення належної якості, безпечності та ефективності цих медпрепаратів. За вказаними пунктами буде перевірено діяльність МОЗ, Ради міністрів АР Крим, обласних державних адміністрацій, Київської та Севастопольської міських адміністрацій.

      До Урядової комісії увійшли представники Державної фінансової інспекції, Антимонопольного комітету, Державної служби з лікарських засобів та Національної академії медичних наук. Комісія розпочала роботу з 16 липня, про результати перевірок вона має прозвітувати перед главою уряду в десятиденний строк.

Источник: Урядовий Кур'єр


Обсуждаемая новость:
 Участники I Восточноукраинского юридического форума выразили сомнения относительно необходимости реформирования адвокатуры

      Участники I Восточноукраинского юридического форума выразили сомнения относительно необходимости реформирования адвокатуры ...

Інші новини права:

Більше юридичних новин

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Ухожу в хорошем настроении и с благодарностью к работе этого частного адвоката Спасибо.
   Кузнецов Василий Аркадьевич
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: