• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Державне агенство земресурсів роз’яснило грошову оцінку земельних ділянок

Новини права Державне агенство земресурсів роз’яснило грошову оцінку земельних ділянок

    Лист Державного агенcтва земельних ресурсів від 25.07.2011 р. №11131/27/П2368-11 «Щодо роз’яснення деяких питань земельного законодавства»

    Держземагентство роз’яснило, що при продажі (викуп) земельної ділянки із земель державної та комунальної власності вартість земельної ділянки визначається за її експертною грошовою оцінкою.     

        У свою чергу, нормативна грошова оцінка земельної ділянки не впливає на визначення вартості земельної ділянки при проведенні експертної грошової оцінки та застосовується виключно для визначення суми авансового платежу, за рахунок якого і здійснюється проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки суб’єктами оціночної діяльності на замовлення відповідного органу виконавчої влади чи місцевого самоврядування.   

     

    Довідка:

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

МСП 03680, м Київ,
вул. Народного ополчення, 3
Тел.: (044) 249-96-91, 249-96-75
Факс: (044) 249-96-70
E-mail: [email protected]
Офіційний веб-сайт: http://www.dazru.gov.ua

    Державне агентство земельних ресурсів України є центральним органом виконавчої влади з питань земельних ресурсів, входить до системи органів виконавчої влади і забезпечує реалізацію державної політики у сфері земельних відносин.

Основними завданнями Агентства є:

    підготовка та внесення Міністрові охорони навколишнього природного середовища пропозицій щодо формування державної політики у сфері регулювання земельних відносин, використання, охорони та проведення моніторингу земель, ведення державного земельного кадастру, встановлення меж області, району, міста, району в місті, села і селища та забезпечення її реалізації, проведення земельної реформи; координація роботи з проведення земельної реформи; організація і забезпечення ведення державного земельного кадастру, підготовка земельно-кадастрової документації; здійснення землеустрою і проведення моніторингу земель; розроблення та участь у виконанні державних, галузевих регіональних програм з питань регулювання земельних відносин, встановлення меж області, району, міста, району в місті, села і селища, раціонального використання, охорони та проведення моніторингу земель, відтворення родючості ґрунтів, ведення державного земельного кадастру, територіального планування; проведення державної експертизи програм і проектів з питань землеустрою, ведення державного земельного кадастру, охорони земель, реформування земельних відносин, а також техніко-економічних обґрунтувань таких програм і проектів.

За матеріалами

Использованы материалы ЛІГА:ЗАКОН


Обсуждаемая новость:
Устранение несогласованности законодательства в отношении исполнительной надписи нотариуса уже способствует защите интересов кредиторов

      Устранение несогласованности законодательства в отношении исполнительной надписи нотариуса уже способствует защите интересов кредиторов ...

Інші новини права:

Більше юридичних новин

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Добрий день, шановна пані Світлано Михайлівно! Це Фролік, ми з Вами спілкувалися по телефону вчора. Велике спасибі за участь у моїй справі. Ситуація вже стала для мене ясною.
   Я збирався виїхати за кордон у відрядження найближчим часом. Приїду, зв'яжуся з Вами терміново, розповім, як завершилось начате нами діло. Треба спробувати, після вашої підтримки немов окрилився. Сподіваюсь тільки на вдале завершення. Я зв'яжуся з Вами. Прийміть мою повагу і подяку.
   Фролік Віталій.
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: