• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Донецьк незабаром стане справжнім європейським містом

Новини права Донецьк незабаром стане справжнім європейським містом

    «Завдяки мультифункціональній арені, що будується для ЄвроБаскету-2015, Донецьк зробить ще один крок до справжнього європейського міста», — сказав Віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул під час виїзної наради з питань будівництва цього спорткомплексу.

      Ділянку для «Кальміус Арена» в Донецьку обрано з урахуванням вже існуючої транспортної та готельної інфраструктури. Термін здачі об’єкту в експлуатацію заплановано на лютий 2015 року.

      «На новій багатофункціональній Арені можна буде проводити змагання з майже 100 видів спорту, зокрема хокею, баскетболу, боксу, легкої атлетики. Можливе проведення різних видів шоу, концертів та виставок. Трансформація комплексу під той чи інший захід триватиме всього одну ніч», — сказав Олександр Вілкул.

      Загальна місткість «Кальміус Арени» складе 16500 глядачів при проведенні концертних заходів, 13200 глядачів — в ході проведення матчів з баскетболу, 12800 глядачів — при проведенні хокейних поєдинків. Паркінг матиме близько 700 паркувальних місць.

      У новій арені будуть створені умови для вільного доступу до спортивних об’єктів людей з особливими потребами.

      Інвестиції в Донецьку область Уряд залучає на умовах державно-приватного партнерства. Зокрема, багатофункціональну арену буде побудовано за кошти хокейного клубу «ДОНБАС».

      При цьому 25% від суми приватних інвестицій — це власні кошти інвестора, а 75% — кредитні, які інвестор бере в банку. До 2020 року інвестор повертає банку тіло кредиту, а держава компенсує відсотки банківського кредиту. Відсоткова ставка буде нижче середньоринкової. Таким чином, будуть створені нові робочі місця, як під час будівництва об'єктів, так і в подальшому для їх обслуговування.

      Крім того, Уряд побудує у м. Макіївка (Донецької області) універсальний тренувальний комплекс, що після проведення Євробаскету-2015 буде передано Дитячо-юнацькій спортивній школі для підготовки майбутніх українських чемпіонів.

      «Євробаскет-2015 стане потужним імпульсом розвитку молодіжного та дитячого спорту, а також сприятиме популяризації здорового способу життя серед громадян», — сказав Олександр Вілкул.

      ДОВІДКА. Чемпіонат Європи з баскетболу входить у п’ятірку найбільших спортивних змагань світу та займає друге місце в Європі. Євробаскет-2015 триватиме протягом 20 днів. За цей час відбудеться 90 матчів, у яких змагатимуться 24 національні збірні країн Європи.

      Робота з підготовки та проведення Євробаскету-2015 проводиться за трьома напрямками.

      По-перше, це будівництво сучасних багатофункціональних арен у Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Одесі, Харкові та Львові, а також реконструкція Палаців спорту в Києві та Дніпропетровську для проведення групового етапу змагань і тренувань команд.

      По-друге, це створення тренувальних майданчиків для 24-х національних збірних країн Європи. Будуть побудовані 5 тренувальних баз — в Дніпропетровській, Донецькій, Одеській, Харківській та Львівській областях, а також 3 тренувальних комплекси в Криму, Карпатах та Києві.

Источник: Урядовий Кур'єр


Обсуждаемая новость:
Рецидивіст викопав тунель

      Рецидивіст викопав тунель ...

Інші новини права:

Більше юридичних новин

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Світлано, спасибі велике за розуміння і доброзичливість!))) На мій погляд, - не повинно бути людей байдужих)
   Адже діти - наше майбутнє, й виховувати їх повинні достойні люди. іколи не потрібно проходити повз те, коли ображають маленьку людину. Дійсно, у хлопчику був тільки відчим, який знущався над дитиною. На сьогодні служба опіки зайнялася цим питанням, а ми з чоловіком хотіли б забрати дитину собі. Як би там не було, звернемось до вас ще раз! Спасибі.
    Наталя, Хмельницький
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: