• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Товарообіг між Україною та Грузією цього року збільшився на 8%

Новини права Товарообіг між Україною та Грузією цього року збільшився на 8%

    «Грузія — стратегічний партнер України. За 5 місяців цього року товарообіг між Україною та Грузією збільшився на 8% і склав близько 300 млн доларів. Це майже на 22 млн дол, або на 8% більше, ніж у відповідному періоді минулого року. За підсумками 2012 року товарообіг між країнами досягнув позначки 794 млн доларів. Наша спільна мета — в 2013 році досягти 1 млрд дол річного товарообігу», — сказав Віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул на під час зустрічі із Надзвичайним і Повноважним послом Грузії в Україні Михайлом Уклебою.

      Віце-прем’єр-міністр України та посол Грузії обговорили, зокрема, питання створення сприятливого бізнес-клімату в Україні та досвід Грузії у цьому питанні.

      «Український Уряд приділяє особливу увагу дебюрократизації та спрощенню дозвільних процедур. Наразі в Україні вже зменшено в 9 раз — із 1200 до 141 — кількість дозвільних документів для ведення бізнесу. На 30% скорочено кількість необхідних ліцензій», — сказав Олександр Вілкул.

      Він зазначив, що держава має створювати умови для розвитку бізнесу, для реалізації підприємницької ініціативи громадян. «В цьому плані дуже важливий досвід Грузії. Як голова спільної українсько-грузинської Міжурядової комісії з питань економічного співробітництва, я докладатиму зусиль для впровадження в Україні кращого грузинського досвіду», — сказав Олександр Вілкул.

      Зокрема, сторони домовились щодо проведення круглих столів за участю українських та грузинських експертів з питань дебюрократизації та підвищення якості надання адміністративних послуг в Україні.

      В Грузії спрощений доступ до адміністративних послуг фізичним та юридичним особам надається в Будинках юстиції. В Україні також реалізуються проекти щодо спрощення доступу до адміністративних послуг, зокрема, через адмінцентри та відділення Укрпошти.

      «Наразі в Україні вже надають такі послуги 6700 відділень зв’язку з майже 14 тис, і пройшло навчання з надання таких послуг більше 20 тис співробітників Укрпошти. Також створений універсальний перелік адмінпослуг, найбільш популярні з яких (надання пенсій, субсидій, довідок) будуть надаватися в усіх відділеннях Укрпошти», — сказав Олександр Вілкул.

      Також під час зустрічі Олександр Вілкул та Михайло Уклеба обговорили розвиток туризму та культурно-гуманітарні зв’язки між двома країнами. Зокрема, приїзд Віце-прем’єр-міністра Грузії Кахі Каладзе на Другий Київський міжнародний туристичний форум, що відбудеться в Україні в жовтні.

      «Україна вдячна Грузії за допомогу у встановленні пам'ятника Лесі Українки в місті Телаві. У наступному 2014 року святкуватиметься 200-річчя видатного українського поета Тараса Шевченка. Україна розраховує на спільні дії у проведенні масштабних заходів до цієї дати для української національної меншини на території Грузії», — сказав Олександр Вілкул.

      ДОВІДКА. 24-25 червня 2013 року в Тбілісі відбулося 8-е засідання Спільної українсько-грузинської міжурядової комісії з питань економічного співробітництва, яку з української сторони очолює Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул, з грузинської — Віце-прем'єр-міністр — Міністр енергетики і природних ресурсів Грузії Каха Каладзе. В рамках роботи Комісії було підписано Угоду між Міністерством охорони здоров'я України та Міністерством праці, охорони здоров'я та соціального захисту Грузії про співробітництво у сфері охорони здоров'я та медичної науки, а також — Меморандум про взаєморозуміння між Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами України та Національним інвестиційним агентством Грузії.

Источник: Урядовий Кур'єр


Обсуждаемая новость:
Е.Корнийчук больше не хочет быть партийным лидером

      Е.Корнийчук больше не хочет быть партийным лидером ...

Інші новини права:

Більше юридичних новин

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Впечатления самые положительные. Работой частного адвоката в Киеве очень доволен. Светлана невероятно приветлива в общении и ответственно пунктуальна при выполнении порученной ей работы.
   Я обратился по вопросу регистрации прав собственности в БТИ. По выполнении моего заказа, Светлана сама перезвонила и пригласила забрать документы.
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: