• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Хто шукатиме газ та нафту в Україні?

Новини права Хто шукатиме газ та нафту в Україні?

    ПЕРСПЕКТИВИ

      Геологорозвідувальна галузь нашої держави переживає нелегкі часи

      Сьогодні Україна переживає справжній бум, пов’язаний з пошуками та перспективою розробки покладів нетрадиційного, зокрема сланцевого, газу. Вже підписано угоду про розподіл продукції (УРП) з компанією Shell про пошук та видобуток газу на Юзівській площі. Завершується підготовка підписання угоди з компанією Chevron щодо Олеської площі. Готуються угоди щодо УРП на Чорноморському шельфі. Загалом, уряд зробив усе можливе і неможливе для того, щоб міжнародні компанії з інвестиціями та новими технологіями прийшли в Україну. Тепер треба переходити від слів до діла.

      Реалізація великих проектів з пошуку та видобутку сланцевого газу передбачає проведення масштабних геологорозвідувальних робіт, більшу частину яких могли б виконувати українські геологорозвідувальні підприємства. Це тисячі робочих місць, впровадження нових технологій, багатомільйонні інвестиції. Але, на жаль, вітчизняні компанії можуть залишитися на узбіччі сучасних процесів. Передовсім це пов’язано з катастрофічним станом підприємств, що надають геофізичні послуги, та й взагалі української геології.

      Як відомо, проведення геологорозвідувальних робіт — це перший крок на шляху до видобутку нафти та газу. Тому від якості геологорозвідки залежить майбутня розробка родовищ. Не таємниця, що видобувні компанії дуже скрупульозно ставляться до вибору підрядників з геологорозвідки і ставлять перед ними чіткі вимоги, що дає змогу уникнути значних фінансових витрат у майбутньому. Це передусім відповідність міжнародним критеріям, які сьогодні існують у розвинених країнах.

      Тому великі міжнародні компанії, що починають масштабні проекти в Україні, стоять перед непростим вибором: чи залучати до пошуку нафти і газу українські компанії, чи запрошувати в Україну закордонні геофізичні компанії. Звичайно, послуги українських геологів коштують дешевше, а знання, розуміння і обізнаність з місцевою геологією дають їм перевагу перед зарубіжними колегами. Та чи зможуть українські підприємства надавати необхідні послуги?

      Знайомство зі станом геології в Україні викликає більше запитань, ніж відповідей. Не кращі часи переживають державні підприємства. Це насамперед «Укргеофізика», найбільша організація з проведення геофізичних робіт на нафту, газ в Україні. Маючи більш ніж 50-річний досвід, останніми роками підприємство значно скоротило обсяг робіт через брак замовлень. Це саме можна сказати і про підприємство «Укргазпромгеофізика», що входить у структуру ПАТ «Укргазвидобування». Втрата кадрів, проблеми з оновленням техніки — це тільки частина проблем, з якими доводиться виживати державним компаніям. Щодалі важче конкурувати з приватними компаніями, які мають доступ до сучасних технологій.

      Та навіть і приватні компанії опинилися в скрутному становищі. Наприклад, колись провідне підприємство з геологопошукових робіт — ПАТ «Геофізична компанія «Надра» — сьогодні опинилося на межі банкрутства. Як повідомляють в агентстві УНН, відповідно до опублікованих в «Реєстрі судових рішень» справ, кілька компаній, що входять у концерн «Надра», зазнають фінансових ускладнень.

      Нестача замовлень, як наслідок — простої в роботі, затримки заробітної плати, незадоволення персоналу та плин кадрів, — це буденне сьогодення української геофізики.

      Не бракує проблем в іншої української компанії — «Вікоіл Лтд». Володіння сучасними технологіями їй також не допомогло. Через нестачу замовлень компанія була вимушена звільнити майже 20% співробітників та оголосити простій, який триває другий місяць поспіль.

      Все це діється на тлі численних вояжів в Україну іноземних конкурентів — варто зазначити появу в київських офісах видобувних компаній топ-менеджменту CGG, всесвітньо відомого геофізичного велетня.

      Тож можна передбачити, що вітчизняні геологи виявилися не готовими на належному рівні зустріти прихід в Україну таких міжнародних нафтогазових компаній, як Shell, Chevron, Exxonmobil, Eni та інші.

Источник: Урядовий Кур'єр


Обсуждаемая новость:
У Житомирі СБУ провела День відкритих дверей для випускників шкіл

      У Житомирі СБУ провела День відкритих дверей для випускників шкіл ...

Інші новини права:

Більше юридичних новин

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Я и не рассчитывал, что решить мой вопрос удастся без проблем. Очень доволен, что на сегодня еще работают такие ответственые и компетентны в вопросах права специалисты, причем довольно-таки не дорого.
   Спасибо вам, Светлана Михайловна, что решили мой вопрос с приватизацией вовремя.
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: