• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Жінки-фермери здатні нагодувати світ

Новини права Жінки-фермери здатні нагодувати світ

    СІЛЬСЬКИЙ ГЕНДЕР

      В Україні зареєстровано приблизно 43 тисячі фермерських господарств, понад 12,5 тисячі з них — жіночі

      —Ми, сільські жінки, багато і виснажливо працюємо. Та об’єднавшись, демонструємо високі результати у власному агробізнесі, а також ефективно вирішуємо чимало інших проблем, зокрема створюємо необхідні умови для свого культурного і духовного розвитку, — каже голова ради жінок-фермерів України Людмила Клебанова. — Сьогодні в Україні зареєстровано приблизно 43 тисячі фермерських господарств, понад 12,5 тисячі з них — жіночі. У Запорізькій області з 2300 фермерських господарств жіночих уже майже 370. І наші лави поповнюються. З огляду на те, що нині світ став перед необхідністю розв’язати проблему голоду, хочу засвідчити: українські сільські жінки здатні це зробити, лишень дайте нам змогу виростити нашу продукцію й реалізувати її.

      Свої визначні здобутки у різних сферах сільські жінки продемонстрували на виставці-ярмарку, яку у Запоріжжі спільно організували Рада жінок-фермерів України й Український проект розвитку плодоовочівництва Канадського міжнародного агентства розвитку.

      Представниці фермерських господарств демонструють продукцію, яку виростили власними силами. Фото надане автором

      — Те, що Запорізька область сьогодні стабільна з точки зору продовольчої безпеки, цін на продукти — це передусім досягнення й наших жінок. Я глибоко переконаний, що зберегти українське село можна лише через сільську родину, через малі та середні агрогосподарства, — зазначив зокрема голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко.

      А тут справді було на що подивитися! Таких томатів, огірків, перцю, моркви, які представили фермерські господарства жінок Кам’янсько-Дніпровського району, годі деінде шукати! Втім, для цього району Запорізької області овочівництво традиційне, тож не дивина, що саме тут вирощують найкращі українські овочі. А ось чудова полуниця з Мелітопольщини, малина — з Токмаччини, виноград — з Михайлівщини й Оріхівщини, — це вже результат плідної співпраці жінок-фермерів з цих територій та Українського проекту розвитку плодоовочівництва Канадського міжнародного агентства розвитку.

      — Гендерний компонент — один з основних при реалізації Українського проекту розвитку плодоовочівництва. З метою охоплення найбільшої кількості жінок і проведення з ними роботи з поліпшення їх добробуту проект встановив партнерські відносини з Радою жінок-фермерів України, — розповіла спеціаліст проекту з питань розвитку бізнесу сільських жінок Олександра Гармаш. — Сільські жителі здебільшого обмежені в доступі до інформації про інноваційні технології і успішні підходи до ведення бізнесу з виробництва сільськогосподарської продукції. Партнерство Проекту й Ради жінок-фермерів України мало значний позитивний вплив на сільських жінок, і не лише в економічному розвитку, а й у розвитку їх особистих можливостей.

Источник: Урядовий Кур'єр


Обсуждаемая новость:
В Киеве от напряжения 15 тысяч вольт заживо сгорел подросток

      В Киеве от напряжения 15 тысяч вольт заживо сгорел подросток ...

Інші новини права:

Більше юридичних новин

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Спасибі величезне, що відгукнулися. Окрім вас нікому просто не могла розповісти про те, що сталося. Суто інтимні проблеми краще не виносити на люди.
   Так би і носила все в собі, якби не ви, вельмишановна Світланко. Щиро вам вдячна за те, що ви, мов лікар, вчасно втрутились в мої сімейні проблеми та врятували нашу родину від страшного лиха! Нехай і в вашій родині завжди царують злагод, довіра та підтримка,й, звичайно, любов! Щасти вам, Світланочко!
   Олена, Львів
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: