• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Процес євроінтеграції — незворотний

Новини права Процес євроінтеграції — незворотний

    Перший віце-прем’єр переконаний, що результативність внутрішніх реформ прискорить зближення України з ЄС

      Перебуваючи з робочим візитом у Брюсселі, перший віце-прем’єр-міністр Валерій Хорошковський провів низку зустрічей, зокрема з Президентом Європейського парламенту Мартіном Шульцом, Комісаром ЄС із питань розширення та європейської політики сусідства Штефаном Фюле, представниками європейських комісій з питань торгівлі, фінансового програмування та бюджету, а також Європейської бізнес-асоціації. Йшлося, зокрема, про перспективи інтеграції України до ЄС та торговельно-економічні відносини.

      Валерій Хорошковський наголосив на тому, що результативність реформ, визначених двосторонніми документами Україна — ЄС, сприятиме не тільки покращенню стандартів життя українських громадян, а й зробить процес інтеграції України до ЄС незворотним. «Ті ключові проблемні моменти, що не вирішувались роками, ми розв’язали протягом останніх двох місяців. І ми будемо продовжувати рух у цьому напрямку», — підкреслив перший віце-прем’єр-міністр.

      Серед основних результатів на шляху до євроінтеграції він відзначив парафування Угоди про асоціацію з ЄС, затвердження плану адаптації законодавства України до законодавства ЄС, прийняття близько 90% законодавчих актів, необхідних для переходу до імплементаційного етапу виконання Плану дій щодо лібералізації візового режиму з ЄС, повідомляє прес-служба першого віце-прем’єра.

      Також Валерій Хорошковський наголосив на тому, що Україна працює над виконанням умов, необхідних для отримання макрофінансової допомоги від ЄС. У цьому контексті він висловив сподівання, що Євросоюз при затвердженні бюджету на фінансову перспективу 2014—2020 років врахує інтереси країн Східного партнерства, зокрема України.

      Крім того, перший віце-прем’єр заявив, що одне з головних завдань нашого уряду — виграти боротьбу за європейські інвестиції: «Ми поступово вирішуємо всі проблемні питання, які заважають нормальній роботі іноземних компаній в Україні. Іноземні інвестиції перебувають у зоні високої конкуренції. Якщо вони не прийдуть в Україну — вони прийдуть в іншу державу. Наше завдання — залучити їх в Україну».

      Окрему увагу було приділено майбутнім виборам до Верховної Ради. За словами Валерія Хорошковського, демократичне волевиявлення матиме особливе значення для загальної динаміки інтеграції України до ЄС. «Наша позиція незмінна: ми докладаємо максимум зусиль, щоб провести прозорі, справедливі та чесні вибори», — наголосив урядовець. У цьому контексті він звернув увагу на те, що Україна завчасно запросила міжнародних спостерігачів, у тому числі й від Європейського парламенту.

Источник: Урядовий Кур'єр


Обсуждаемая новость:
У Греції доходи від туризму зменшилися на 10 – 15 відсотків

      У Греції доходи від туризму зменшилися на 10 – 15 відсотків ...

Інші новини права:

Більше юридичних новин

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Благодарю Вас за ответ и подробные разъяснения по моему вопросу. Здорово, что посоветовался, а то допустил бы кучу проблем и наделал попоправимых ошибок. Оказывется, что простая консультация, иногда, может спасти от ненужных последствий, которые потом исправить не удастся!
   Спасибо за отличные советы! Побольше бы таких людей, как вы Светочка, на сколько меньше было бы проблем у людей!
   Юрий Павлович, завод «Радар», Киев
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: