• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Вони жартували про вічне

Новини права Вони жартували про вічне

    ЩОБ ПАМ’ЯТАЛИ

      Відомого артиста Віктора Ільченка вшанували у стінах його альма-матер

      Коли той, хто жив за останніх радянських часів, чує прізвище Ільченко, то зазвичай згадує і Карцева. А далі асоціації ведуть до Жванецького. Адже він писав дуету Карцева та Ільченка мініатюри, які знав, слухав і любив увесь Союз. На відміну від своїх партнерів по естраді, Віктор Ільченко фактично так і залишився в тих часах. Він бо пішов із життя 1992 року. Цього року минуло 20 років відтоді, як артиста не стало, і 75 — відтоді, як він з’явився на світ. Оця подвійна кругла дата і стала приводом для вечора пам’яті, що відбувся нещодавно в Одеському національному морському університеті.

      Після смерті Віктора Ільченка знаменитий колектив розпався. Фото з сайту odessitclub.org

      Саме тут майбутній артист свого часу здобував фах інженера і зробив свої перші кроки до великої сцени. Разом із Михайлом Жванецьким, який вступив до цього ж вишу двома роками раніше, вони створили студентський театр «Парнас — 2». Разом із Жванецьким після закінчення працювали в Одеському порту, разом із Жванецьким і Карцевим, що приєднався до них трішки пізніше, почали виступати в Ленінградському театрі мініатюр Аркадія Райкіна.

      «Вітя був мені найближчим другом, — згадує Михайло Жванецький, — він був вищим за мене на голову, але моя мама намагалася йому щось перешивати. Моя мама любила його як мене». Ця турбота Віктору була зовсім не зайвою. Уродженець російського Борисоглібська, в Одесі він мешкав у гуртожитку і жив практично на одну стипендію.

      «В матеріальному плані йому було важко. Іноді доводилося ночами підробляти — розвантажував у порту вагони, — згадує вдова Віктора Ільченка Тетяна Зиновіївна. — Батько Віктора був авіаційним інженером, і він теж мав би піти в авіацію, але начитавшись пригодницьких романів, вирішив пов’язати своє життя з морем і тому приїхав до Одеси».

      І не те, щоб він схибив у виборі. Тетяна Зиновіївна згадує, що вчився Віктор добре — ледь-ледь не дотягнув до червоного диплома. «Я досі не знаю, що було б краще для нього — працювати в пароплавстві чи бути артистом, — каже Михайло Жванецький, — з нього вийшов би непоганий керівник — біля нього завжди гуртувалися люди. Він пішов із життя — і ми розвалилися всі. Я став виступати окремо. Рома (Роман Карцев. — «УК») став сам собі писати. Вітя нас тримав».

      Михайло Жванецький вважає, що в сучасних умовах Віктор Ільченко навряд чи зміг би досягнути того успіху, що мав: «Конкуренція зараз суто капіталістична. Попит на гумор великий, і під цей попит багато виросло барахла всякого».

      Інакше кажучи, справжнє мистецтво виявляється витривалішим за своїх творців: «А що оте, що на екрані показали (на вечорі демонстрували одну із мініатюр у виконанні Ільченка та Карцева), — хіба воно застаріло? — запитує Жванецький, — адже це людські речі, а не політично-злободенні. Коли б ми там на екрані просто лаяли радянську владу — люди б зараз позіхали — це було б малоцікавим. А так ми говоримо про Одесу, про дівчину, що йде перед тобою, про погоду, трішки солонувату та покриту пилком — це вічні речі».

Источник: Урядовий Кур'єр


Обсуждаемая новость:
Перерахунок ЄСВ у разі зміни класу професійного ризику виробництва у середині року

      Перерахунок ЄСВ у разі зміни класу професійного ризику виробництва у середині року ...

Інші новини права:

Більше юридичних новин

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Очень приятно работать с ЮРИСТОМ, который соблюдает сроки выполнения задач и делает это качественно, не занимая у нас лишнего времени.
   Огромнейшее спасибо Светлане Михайловне за все, что она делает для нашей компании. Можем порекомендовать этого юриста только с хорошей стороны.
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: