• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Про визначення місця проживання дитини разом із батьком

Судебные дела

    Визначення місця проживання дитини разом із батьком

     Якщо вже бути чесними і не тішити себе ілюзіями для батьків, які хочуть після розлучення забрати на постійне проживання дітей собі, то це питання за всіх порядних і люблячих батьків вирішили ще у 1959 році при складанні Декларації ООН. Там є принцип 6 з прав дитини, який говорить, що ніхто не має права забирати малолітнього малюка від власної матері. Тому у батька з'являється незначний шанс визначити місце проживання дитини на свою користь, якщо він зможе у судовому засіданні довести, що його колишня дружина (і мати малолітнього чада) веде аморальний спосіб життя або багато п'є, або вживає наркотичні засоби. Хоча, як показує практика, і ці факти рідко впливають на рішення судді, якщо на стороні батька не має кваліфікованого у цих справах адвоката.

Без допомоги адвоката у справі про визначення місця проживання дитини неможливо обійтись

      Якщо вже батько і хоче забрати на постійне місце проживання дитину до себе, то йому не впоратися з цим питанням без хорошого сімейного адвоката. Досвідчений юрист в процесі, можливо, схилить суддю до ухвалення рішення на користь батька, спираючись на дані, зазначені в тій же Конвенції з прав дитини від 20.11.89р. та національному сімейному законодавстві. Як залишити дитину з батьком знає тільки досвідчений юрист, який неодноразово вів подібні справи і зможе не тільки в теоретичному сенсі вказати, яким саме чином оскаржити місце проживання дитини з її матір’ю.


Визначення проживання дитини з батьком: судова практика

      Визначення ж ВСС України від 11.05.02р. підкреслює, що при розгляді такого роду суперечки, суддя повинен покладати на одну чашу терезів інтереси дитини, на іншу - права, обов'язки, можливості і бажання батьків щось робити для власної дитини. Тільки при дотриманні цього балансу суддя може об'єктивно прийняти рішення про те, з ким залишиться проживати дитина. У цьому випадку справу потрібно розгортати таким чином, щоб розташувати представника Феміди в рамках інтересів малолітньої дитини і довести, що інтереси останнього будуть краще захищатися саме батьком, а не матір’ю.


Приклад із судової практики адвоката Світлани Приймак


      Подати в суд на визначення місця проживання дитини з батьком доцільно, якщо це аргументовано. Тільки довівши, що тато зможе дати дитині надійний дах, своєчасне медичне обслуговування, якісне харчування, гідну освіту і виховання, всебічний розвиток - суд прийме позитивне рішення для тата, але при цьому не обмежить права матері.
      Допомога юриста в питанні з місцем проживання дитини просто необхідна. На цьому сайті Ви знайдете мої контакти, і по спільній домовленості ми з Вами вирішимо, як можна вийти з будь-якої критичної ситуації. Адже на вагах правосуддя - доля маленького чоловічка, і від Вас залежить, якою вона буде у майбутньому.

      Як би там не сталося, розлучаючись, колишня сімейна пара, в першу чергу, повинна забути про особисті образи та подбати про власну дитину, адже саме вона страждає від батьківського рішенні найбільше. Щоб максимально уберегти малюка від зайвих хвилювань, зверніться вчасно за допомогою спеціаліста. Я завжди із задоволенням допоможу вирішити будь-яке сімейне питання саме правовому полі, не використовуючи емоцій, тверезо оцінюючи всю ситуацію в цілому.

Цікаві справи судового юриста:

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Дякую Вам за відповідь і докладні роз'яснення. Сподіваюся звернутися до Вас за допомогою у найближчі місяці при вирішенні мого питання.
   Добра, злагода та багато клієнтів! Хай процвітає ваш бізнес!
   Рауль, Польша
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: