• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

На розвиток Одеси Світовий Банк виділить 45 млн доларів

Новини права На розвиток Одеси Світовий Банк виділить 45 млн доларів

    Сьогодні у Малій залі Одеської міськради відбулося підписання другого договору зі Світовим Банком на суму понад 25 млн доларів США. Про це УНН повідомили у прес-службі Мінрегіону.

      Комунальне підприємство «Агентство програм розвитку Одеси» у рамках проекту «Розвиток міської інфраструктури», який спільно реалізують Світовий Банк та Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, отримає ці кошти на будівництво та реконструкцію двох каналізаційних напірних станцій. У березні цього року Одеса вже уклала договір на реконструкцію ділянки тунельного колектора глибокого залягання. Всього ж після підписання третього договору на будівництво напірного трубопроводу, яке очікується у травні, загальна сума кредиту Світового Банку наданого Одесі перевищить 45 млн доларів США. Це дуже вигідно, бо термін позики складає 20 років а процентна ставка не перевищуватиме у найближчі кілька років 1 процента річних.

      «Одеса — один із найбільших реципієнтів коштів Світового Банку у рамках проекту «Розвиток міської інфраструктури». Проблеми у системах водопостачання і водовідведення, із тепловими мережами відчуваються тут особливо гостро. Адже більшість із цих систем прокладалися вже в умовах існуючої щільної історичної забудови, що наклало свій відбиток на системи забезпечення міста. Зі свого боку, звертаю увагу одеських колег на злагодженій комунікації учасників проекту на місцевому рівні та необхідності завершення запланованих робіт, враховуючи значущість для громади, вже у 2013 році», — сказав національний координатор проекту «Розвиток міської інфраструктури» Олександр Аліпов під час підписання договорів.

      Передувала підписанню угод представницька нарада під головуванням Першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, національного координатора проекту «Розвиток міської інфраструктури» О. Аліпова.

Источник: Урядовий Кур'єр


Обсуждаемая новость:
Органы досудебного следствия сфальсифицировали дело Ю.Луценко, – парламентарий

      Органы досудебного следствия сфальсифицировали дело Ю.Луценко, – парламентарий ...

Інші новини права:

Більше юридичних новин

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Нехай красивою дорогою буде витися життя твоє, Світланочко! Щастя хай крокує в ногу, від негод тебе береже. Нехай доля тобі подарує те, чого бажаєш ти, Хай здійсняться бажання, збудуться мрії твої!
   Дякую тобі за все, що ти робиш для моєї сестри. Документи, до речі, вже надійшли! Дякуємо!!! Успіхів тобі, наймиліша, найкраща, най...най...най!!!
   Міра, Луцьк
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: