• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Не намагайтеся з’їсти більше за допомогою лікарських засобів

Новини права Не намагайтеся з’їсти більше за допомогою лікарських засобів

    СМАЧНОГО!

      Як виходити з посту без шкоди для здоров’я

      Наталя ЛІЩИНСЬКА для «Урядового кур’єра»

      За статистичними даними кілька років тому в Україні тримали 40-денний Великий піст 23% усіх домогосподарств. Поза сумнівом, це ті віряни, які сповідують його мету — приготування до святкування Великодня, а не чергову можливість оздоровитися, що вже зветься дієтою. Варто також нагадати, що церква трактує це випробовування як унікальну можливість позбутися чимало з того, що заважає православним християнам набути духовного піднесення. Тож якось не зовсім віриться, що святковий великодній стіл викличе в них нестримне бажання з’їсти все й одразу. Тим часом дієтологи не втомлюються з року в рік застерігати про небезпеку, яка існує для здоров’я під час різкої зміни харчового раціону.

      Передусім фахівці звертаються до тих наших співвітчизників, які мають хронічні захворювання серцево-судинної, дихальної, травної, ендокринної та сечовидільної систем. Вони наголошують, що надмірне споживання саме тваринної їжі, яка традиційно присутня у великій кількості на святкових столах у кожній українській родині, а також алкоголю може спричинити різке погіршення стану здоров’я. Власне, це застереження стосується й здорових людей (щоправда, варто все-таки додати «умовно»). Вихід — у помірному, поступовому і зваженому розширенні набору продуктів та їх кількості. От і цього року фахівці Міністерства охорони здоров’я підготували своєрідну пам’ятку-нагадування всім нам, як поводитися зі своїм організмом у святкові дні.

      Втім, кожна людина знає свій організм краще, ніж будь-який фахівець, як він поведе себе за тих чи тих випробувань. Тож не наступаймо на одні й ті ж граблі. Смачного!

      ФАХІВЦІ РАДЯТЬ

      ♦ Кількість їжі, яка споживається за святковим столом, не повинна бути надмірною. Краще за все припинити їсти, коли ще лишається невеличке відчуття голоду. Не слід намагатися з’їсти більше за допомогою лікарських засобів — останні здатні лише частково покращити перетравлення їжі та не можуть попередити розвитку наслідків переїдання.

      ♦ Свідомий вибір безпечних і корисних продуктів за святковим столом включає переважно рибу та продукти рослинного походження — фрукти, овочі та злакові продукти. Рослинна їжа, окрім вмісту корисних мікроелементів та вітамінів, містить харчові волокна, належна кількість яких забезпечує повноцінну роботу органів травлення.

      ♦ Особлива обережність потрібна у вживанні алкоголю. Адже отруєння алкоголем посідає перше місце серед причин госпіталізації українців у святкові дні разом із підвищеним травматизмом, випадки якого також пов’язані з алкогольним сп’янінням. Алкоголь взагалі не повинен вживатись без їжі і його кількість після Великого посту слід зменшити у два-три рази щодо звичайної.

Источник: Урядовий Кур'єр


Обсуждаемая новость:
В Законе нет ни слова об амнистии активистов «Евромайдана», – Е.Лукаш

      В Законе нет ни слова об амнистии активистов «Евромайдана», – Е.Лукаш ...

Інші новини права:

Більше юридичних новин

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Світлана. Великого вам сімейного щастя та успіхів у роботі! Ви-найкраща! Спасибі за активну участь у розвитку нашого проекту.
   Ваші небайдужість, людське тепло, творчий підхід і принциповість у відстоюванні своєї позиції в дискусіях з колегами роблять наш сайт більш цікавим і професійним. Всього Вам доброго. Світіть завжди людям на допомогу!
   З повагою, Ольга
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: