• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
  • статья адвоката по наследству
  • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
  • отзыв про адвоката по банковскому спору
  • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
  • адвокат помогла с решением земельного вопроса
  • обращение к оппонентам
  • отзыв про юриста по наследственному делу
  • скидку на юридические услуги адвоката
  • отзыв об адвокате по наследственному делу
  • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
  • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
  • статьи и публикации частного адвоката
  • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Відносини виявилися не такими міцними і довговічними, як цього хотілося і прийшов час розлучитися з дружиною? Звертайтесь, допоможу!

Статті на сайті

    Розлучення із дружиною через суд

      Розлучення із дружиною (як зазначає Вікопедія)- це формальне припинення дійсного між чоловіком та жінкою шлюбу. Попри це, окрім юридичної складової, процесс розлучення несе в собі й сильний психологічне навантаження. Отже, якщо відносини виявилися не такими міцними і довговічними, як цього хотілося, потрібно звератись до спеціаліста. Звісно ж, дуже шкода, про те слд рухатись далі й припинити подружні відносини із точною послідованістью з чинним законом. Зауважу, що якщо Ви вирішили розлучитися із чоловіком, тоді вам сюди, або з дружиною, тоді слід прочитати цю статтю далі.

Розлучитись з дружиною не важко лише з допомогою адвоката!

      Настійно рекомендується перед початком всього процесу розлучення з дружиною звернутися за консультацією юриста, який спеціалізується саме на вирішенні подібних суперечок.

      Розлучитись з дружиною можна у будь-який момент, звісно, як при наявності взаємної згоди на розлучення так і без такої - через суд. Якщо у подружжя не має згоди на розлучення між собою або залишилися якісь невирішені питання, якщо є претензії (у тому числі, і майнового характеру), варто звернутися за допомогою до професіонала - сімейного адвоката.

      В іншому випадку усі спроби провести процес носитимуть імовірнісний характер. Багато в чому це буде схоже на пошуки «чорної кішки у великій темній кімнаті».

      А що робити, якщо йдеться про цивільний шлюб? Як на даний момент закон захищає таких «наречених»?

      Цивільний шлюб для жінки являє собою репетицію сімейного життя, а от для чоловіка це просто відхід від зобов'язань. Ось тільки на чиєму ж боці закон?

      Регулювання шлюбних відносин на території нашої країни здійснюється виключно державою. Закон на даний момент не визнає як юридично закріплений незареєстрований шлюб.


Просте співжиття чоловіка з жінкою не називається шлюбом?

      Законодавець на даний момент не вважає шлюбом просте співжиття чоловіка з жінкою. Таке співжиття не породжує жодних правових наслідків, воно не встановлюється судовими органами в якості того факту, що має юридичне значення. Виходить, що майнові інтереси (т.б. все придбане в такому шлюбі майно) в подібних випадках повністю зберігаються саме за тим чоловіком, кому дане майно належить. І абсолютно не має значення те, що таке майно могло бути придбане, навіть, за рахунок іншого партнера, або за рахунок загальних доходів такого подружжя.

      Як же захистити себе від всіх можливих майнових суперечок? Чи вийде не виносити «сміття з хати»?

      Визнати цивільний шлюб і легко, і складно. Все залежить від того, як довго співіснує пара. Під час поділу майна в цивільному шлюбі аргументувати і довести фактичні подружні відносини можливо в тому випадку, якщо позивач може надати свідків, які підтверджують факт наявності родинних стосунків у парі. Я, на основі свого адвокатського досвіду, рекомендую зберігати чеки на хімчистку, оренду стоянки для автомобіля, ж/д і авіаквитки, чеки з оплати турів, наявність договорів. Будь-які документи, де вказані обидва прізвища і т. д. В окремих випадках суддя повірить у правдивість неоформлених стосунків подружжя, майно яких ділиться, спираючись на надані загальні фотографії. Фото - це не показник наявності сім'ї.
      Одним з найбільш популярних і цивілізованих способів з вирішення майнового спору стає укладення за допомогою адвоката по сымейним справам спеціального шлюбного договору. Це такий документ, в якому точно прописуються всі питання, що стосуються майнових відносин.

      Крім майнових, ніяких інших прав, обов'язків у шлюбних договорах, відповідно до нинішнього законодавства, прописати не можна. Це невелике відставання нашої країни від Заходу: там уже давно в шлюбних договорах прописують практично будь-які важливі для подружжя умови (аж до можливостей зради і виконання подружніх обов'язків).

      Велика кількість відомих людей, зірок, політиків укладають для «підстраховки» шлюбний договір. Це потрібно, як мінімум, для збереження «дошлюбного» особистого майнового стану.

      У шлюбному договорі знаходить своє відображення подальше визначення режиму майна, яке купується подружжям у шлюбі. Наявність шлюбного договору, крім цього, саме по собі передбачає те, що майнові спори між подружжям повністю відсутні.

      Процес по розділу майна в такому випадку для них, швидше за все, пройде непомітно, не ставши при цьому однією з головних новин жовтої преси.

      Одним з найостанніших прикладів по цивілізованому вирішенню суперечок між подружжям став приклад розірвання шлюбу Романа з Іриною Абрамович. Подружжям самостійно, без участі з боку суду, були вирішені всі найбільш суттєві і важливі майнові питання.

      Але є і просто неймовірні за своїм напруженням «пристрасті» навколо шлюборозлучного процесу і всього того, що з ним пов'язано. Наприклад, суперечка, яка стосувалась визначення місця проживання сина Крістіни Орбакайте. Нагадаємо, тоді доля Дені ставала справжнісінькою новиною, яку дуже часто обговорювали як у ЗМІ, так і в судах м. Москви.

      Законодавство, яке існує на даний момент в Росії, надає для подружжя право на укладення як шлюбного договору, так і угоди, пов'язаної з визначенням проживання дитини,



Розлучення та вирішення інших важливих питань

      На даний момент Сімейний кодекс надає обом партнерам досить велику кількість способів по вирішенню майнових, а також немайнових суперечок. Все це потрібно, щоб подружжям після розірвання шлюбу були збережені нормальні стосунки.

      За допомогою сімейного адвоката шлюб буде розірвано швидко та недорого, при цьому далы слід буде існуючі майнові інтереси вирішити, щоб раз і назавжди поставити крапку й припинити відносини! Отже, які дії варто зробити далі? Простіше кажучи, питання стоїть в тому, що ж робити.

      Найскладнішими, найбільш конфліктними неприємними при здійсненні розділу майна подружжя після розлучення можна назвати спори, що пов'язані з розірванням шлюбу, в якому немає шлюбного договору.

      Моя практика адвоката по сімейним питанням наполегливо показує, що подібних справ на даний момент більшість. Договір укладено не було, доля майна не визначена. Виходить так, що кожен чоловік «тягне» на себе ковдру.

      Починаються просто запеклі суперечки з приводу того, що кому дістанеться. Пов'язано це здебільшого саме з тим, що сторонами не було врегульовано цей конфлікт, не були передбачені «ходи» на випадок розлучення.

      Та й стосунки між «половинками» найчастіше напружені до краю. Цілком зрозуміло: розводяться ж не від хорошого життя.

      Підготовку до судового процесу найкраще буде довірити справжнім професіоналам - судовим юристам, оскільки вона вимагає точності і правильності дотримання всіх встановлених законом норм.

      Шлюбно-сімейні спори відрізняються масою специфічних нюансів. І кожен з цих нюансів, кожна з цих тонкощів здатні кардинально вплинути на результати всього судового процесу.


Встановлення аліментів та дотримання чоловіком цих зобов'язань

      Особливо велика кількість питань стосується встановлення аліментів та дотримання чоловіком цих зобов'язань.

      Що буде вигідніше для матері: отримувати просто аліменти «по суду» (тобто, призначені і вирахувані у цьому судовому органі), або ж просто домовитися з батьком дитини, укласти з ним угоду?

      У вітчизняному законодавстві склалася практика того, що забезпечення прав, свобод дітей, проведення захисту їх законних інтересів являє собою прерогативу батьків. Кожній дитині надається і гарантується право на рівень життя, який необхідний для її повноцінного розумового, фізичного, духовного, а також морального, соціального розвитку.

      Всі звикли до того, що чоловік не платить аліменти, і жінка апріорі є потерпілою. Але на практиці виходить далеко не так.

      Домовляючись полюбовно з батьком дитини, жінка отримує гроші. Ці кошти можуть бути в різних кількостях, деколи складно сказати, достатні вони для утримання дитини чи ні, але вони є.

      Проходить деякий час, і ця жінка відправляється до суду, де стягує зі свого колишнього чоловіка ще грошові кошти за попередні три роки. Саме тому варто чоловіку, ще на стадії розлучення із дружиною, найняти адвоката та почати розробляти стратегію захисту свої прав.





Інші статті юриста:

Більше статей

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Добрий день, шановна пані Світлано Михайлівно! Це Фролік, ми з Вами спілкувалися по телефону вчора. Велике спасибі за участь у моїй справі. Ситуація вже стала для мене ясною.
   Я збирався виїхати за кордон у відрядження найближчим часом. Приїду, зв'яжуся з Вами терміново, розповім, як завершилось начате нами діло. Треба спробувати, після вашої підтримки немов окрилився. Сподіваюсь тільки на вдале завершення. Я зв'яжуся з Вами. Прийміть мою повагу і подяку.
   Фролік Віталій.
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій



-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:




Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)



Контактний телефон: Контактний Email: