• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Вигідний поділ майна подружжя не можливий без юридичної допомоги

Статті на сайті

    За законодавством України все майно, яке нажили подружжя протягом спільного життя, є їхньою спільною власністю. В обох подружжя є рівні права і частки при розподілі майна при розлученні.

Поділ майна подружжя

     Рідко буває, коли нещодавні члени подружжя обопільно приймають рішення про розірвання шлюбу та розподіл накопиченного у шлюбі майна. Добре, якщо подружжя зберегло повагу один до одного і разом принесли заяву до РАГСу або в суд (нагадаю, другий варіант відбувається при наявності дітей до 18 років) та звернулись до адвоката за підготовкою договору про розподіл майна без суду. На жаль, розділ майна після розлучення в такому розрізі відбувається вкрай рідко, так як, зазвичай, стандартне розлучення супроводжується горою образ, сварок і з'ясуванням стосунків. Нерідко чоловік і жінка самі ділять нажите майно, до якого належать квартири, будинки, земельні ділянки, транспортні засоби, грошові кошти, цінні папери, паї та інше, нажите протягом шлюбу, майно. Але в разі спору без допомоги адвоката та суду неможливо поділити власність. І зовсім не має значення, хто заробив гроші на купівлю машини, на кого оформили квартиру за час шлюбу. Все це буде поділено порівну між подружжям, але тільки у разі, якщо воно збережеться.

     "Найгарячіший" час настає при розділі майна розлученого подружжя, яке бажає залишити опонента ні з чим. Але українські юристи склали рамки цієї суперечки в СКУ. Є два види матеріальних цінностей, які повинні бути розділеними і які неможливо розділити. Я, як досвідчений юрист, можу дати чітке роз'яснення кожному клієнту, що із загального майна кожен із подружжя має право розділяти надвоє, а що - ні. Юридична допомога в розділі майна подружжя не знадобиться тільки відносно неподільних предметів з досить великого списку, починаючи з ювелірних прикрас і закінчуючи предметами особистої гігієни або придбаного до шлюбу майна.
     У разі, якщо йде розділ однокімнатної квартири або розділ будинку при розлученні, де пара, а не окрема людина є власником, розподіл йде навпіл, якщо немає спільних дітей. Якщо ж є спільні діти, то я, завдяки своїй юридичній практиці, зможу довести в суді розділ нерухомого майна на користь того з подружжя, з ким залишається дитина.Поділ боргів подружжя

     Крім спільно-нажитої власності, при розлученні також порівну поділяться і борги (наприклад, не виплачений кредит на машину). Є випадки, коли суд може відійти від принципу рівності часток, наприклад, у випадку, якщо діти залишаються жити з одним з подружжя. Більш детально про випадки можна дізнатись на юридичній консультації у адвоката.

     Під розділ майна при розлученні не підпадає те майно, яке було власністю одного з подружжя до набрання ним шлюб, було придбано за особисті кошти одного з подружжя і т.д. Повний перелік такого майна викладено у ст. 57 Сімейного Кодексу України. Тому досить завбачливо зберігати документальні підтвердження того, що ці предмети подаровані саме Вам, а не Вашій родині та вчасно скористатись послугами сімейного юриста.

Особиста власність подружжя, яка не ділиться

     Як сімейний адвокат зауважу, що розділу майна при розлученні також не підлягає особиста власність подружжя: одяг, взуття, речі індивідуального користування, в тому числі коштовності незалежно від того, на чиї кошти вони були придбані.

Сімейний юрист

           Щоб уникнути негативних наслідків, рекомендуємо звернутися за професійною юридичною допомогою. І тоді розділ майна при розлученні може пройти для Вас більш безболісно та максимально вигідно. Консультація адвоката по розділу майна просто необхідна тим, хто бажає відсудити свою законну частину стягнення. Будь-то розділ квартири при розлученні або машини, а, може, ще якихось предметів, що мають цінність. Я, маючи багатий досвід в цьому питанні, з радістю надам правову допомогу та юридичні послуги по питанню з розподілу майна подружжя.

      Телефонуйте і переконайтесь в якості моєї професійної компетенції як адвоката із сімейних питань.

Інші статті юриста:

Більше статей

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Свєточка, величезне вам спасибі за Ваш профеcіоналізм у вирішенні мого питання з сусідами. Суперечки відпали самі по собі, після того, як я їм пояснив все те, що ви радили.
   Гараж тепер на місці, і, уявляєте, нікому не заважає! Вдячний, що даруєте людям хвилини спокою.
   Ігор, Піддубне
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: