• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Вигідний поділ майна подружжя не можливий без юридичної допомоги

Статті на сайті

    За законодавством України все майно, яке нажили подружжя протягом спільного життя, є їхньою спільною власністю. В обох подружжя є рівні права і частки при розподілі майна при розлученні.

Поділ майна подружжя

     Рідко буває, коли нещодавні члени подружжя обопільно приймають рішення про розірвання шлюбу та розподіл накопиченного у шлюбі майна. Добре, якщо подружжя зберегло повагу один до одного і разом принесли заяву до РАГСу або в суд (нагадаю, другий варіант відбувається при наявності дітей до 18 років) та звернулись до адвоката за підготовкою договору про розподіл майна без суду. На жаль, розділ майна після розлучення в такому розрізі відбувається вкрай рідко, так як, зазвичай, стандартне розлучення супроводжується горою образ, сварок і з'ясуванням стосунків. Нерідко чоловік і жінка самі ділять нажите майно, до якого належать квартири, будинки, земельні ділянки, транспортні засоби, грошові кошти, цінні папери, паї та інше, нажите протягом шлюбу, майно. Але в разі спору без допомоги адвоката та суду неможливо поділити власність. І зовсім не має значення, хто заробив гроші на купівлю машини, на кого оформили квартиру за час шлюбу. Все це буде поділено порівну між подружжям, але тільки у разі, якщо воно збережеться.

     "Найгарячіший" час настає при розділі майна розлученого подружжя, яке бажає залишити опонента ні з чим. Але українські юристи склали рамки цієї суперечки в СКУ. Є два види матеріальних цінностей, які повинні бути розділеними і які неможливо розділити. Я, як досвідчений юрист, можу дати чітке роз'яснення кожному клієнту, що із загального майна кожен із подружжя має право розділяти надвоє, а що - ні. Юридична допомога в розділі майна подружжя не знадобиться тільки відносно неподільних предметів з досить великого списку, починаючи з ювелірних прикрас і закінчуючи предметами особистої гігієни або придбаного до шлюбу майна.
     У разі, якщо йде розділ однокімнатної квартири або розділ будинку при розлученні, де пара, а не окрема людина є власником, розподіл йде навпіл, якщо немає спільних дітей. Якщо ж є спільні діти, то я, завдяки своїй юридичній практиці, зможу довести в суді розділ нерухомого майна на користь того з подружжя, з ким залишається дитина.Поділ боргів подружжя

     Крім спільно-нажитої власності, при розлученні також порівну поділяться і борги (наприклад, не виплачений кредит на машину). Є випадки, коли суд може відійти від принципу рівності часток, наприклад, у випадку, якщо діти залишаються жити з одним з подружжя. Більш детально про випадки можна дізнатись на юридичній консультації у адвоката.

     Під розділ майна при розлученні не підпадає те майно, яке було власністю одного з подружжя до набрання ним шлюб, було придбано за особисті кошти одного з подружжя і т.д. Повний перелік такого майна викладено у ст. 57 Сімейного Кодексу України. Тому досить завбачливо зберігати документальні підтвердження того, що ці предмети подаровані саме Вам, а не Вашій родині та вчасно скористатись послугами сімейного юриста.

Особиста власність подружжя, яка не ділиться

     Як сімейний адвокат зауважу, що розділу майна при розлученні також не підлягає особиста власність подружжя: одяг, взуття, речі індивідуального користування, в тому числі коштовності незалежно від того, на чиї кошти вони були придбані.

Сімейний юрист

           Щоб уникнути негативних наслідків, рекомендуємо звернутися за професійною юридичною допомогою. І тоді розділ майна при розлученні може пройти для Вас більш безболісно та максимально вигідно. Консультація адвоката по розділу майна просто необхідна тим, хто бажає відсудити свою законну частину стягнення. Будь-то розділ квартири при розлученні або машини, а, може, ще якихось предметів, що мають цінність. Я, маючи багатий досвід в цьому питанні, з радістю надам правову допомогу та юридичні послуги по питанню з розподілу майна подружжя.

      Телефонуйте і переконайтесь в якості моєї професійної компетенції як адвоката із сімейних питань.

Інші статті юриста:

Більше статей

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Ужасно не люблю заниматься сбором бумажек, документации...всей бумажной волокитой. Светлана показала мне, насколько легкой может быть "возня" с документами.
   Т.е полностью избавила меня от нее, вообще! Мне нужно было получить документы из БТИ. Я пришла, заплатила, и через месяц просто забрала все нужные документы.
   Никакой волокиты, только улыбки консультантов и граммотное обслуживание. Что еще нужно? Светочка, огромнейшее спасибо. Я и в дальнейшем буду рассчитывать только на вашу помощь!
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: