• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Розлучення із чоловіком

Статті на сайті

    Люди, які прожили один з одним протягом кількох років, десятків років, в один момент чомусь стають зовсім чужими. Між ними постає питання щодо розлучення.

      Розлучення з чоловіком - це не тільки складна юридична дилема, а й велике психологічне потрясіння та тривалий час становлення для жінки. Звісно, великій кількості людей, на жаль, у своєму житті проходилося стикатися з такою не дуже приємною (якщо не сказати більше) проблемою, як розірванням шлюбу. Пройти цей шлях розлучення без стресу і сліз допоможе адвокат по сімейним справам Світлана Приймак.

      Розірвання шлюбу (простіше кажучи, - розлучення) являє собою явище відносно часте, особливо коли ініціатором розлучення виступає чоловік. Люди, які прожили один з одним протягом кількох років, десятків років, в один момент чомусь стають зовсім чужими. Не залежно від причин такого явища, однаково слід рухатись далі. Що робити в такому випадку, і які проблеми доведеться вирішувати під час розлучення з чоловіком? Звісно, якщо між подружжям не має взаєморозуміння та взаємопідтримки - єдиним виходом у подібній ситуації стає тільки розлучення. Таке подружжя фактично більше не має наміру терпіти один одного. Ось тільки з наміром розлучитися все не так і просто. Навіть, якщо він буде присутній і у першого, і у другого із подружжя, важливо, щоб сторони припинили свої відносини у точній відповідності із законом. Без цього ну просто аж ніяк. Саме тут на допомогу прийде сімейний адвокат.


Розлучитись з чоловіком за допомогою адвоката

      Як показала моя практика, часто розлучення з чоловіком дається жінкам важко, особливо, якщо у шлюбі були народжені діти. Така подія ввергає жінку в апатичний або навпаки, агресивно-істеричне стан. Проте, розірвання шлюбу стає не тільки психологічною, але дуже часто і юридичною проблемою. Саме тому варто звернутись до кваліфікованого сімейного юриста.

      У подружжя від шлюбу (особливо, якщо він був досить тривалим), як правило, залишаються спільні діти, а також залишається майно, яке подружжю потрібно «справедливо розпиляти між собою» або розділити майно подружжя вигідно для однієї із сторін. Найчастіше після розірвання шлюбу залишаються неповнолітні діти, долю яких потрібно визначити дуже чітко.

      Батькам доведеться вирішити кілька важливих проблем, серед яких є і питання про те, з ким же саме залишаться діти та яким чином розділити майно між собою.

Розлучитись з чоловіком безболісно можливо!

      На консультації адвоката у більшості випадків з даного питання батьки все-таки приходять до компромісу. Правда, проблема, пов'язана вже з вихованням дітей, участю батьків, все одно зберігається. Тому, варто замовити послуги сімейного юриста щодо підготовки договору між подружжям, документів до суду тощо.

      Зрозуміло, що в процесі розлучення з чоловіком або жінкою у подружжя з'являється питання щодо здійснення розділу майна. Роки спільного життя «подарували» не тільки спогади, але ще й майно (розділ майна під іпотекою, будинки, авто, меблі). Цілком резонно постає питання щодо необхідності вирішення проблеми у юридичному плані. Зробити це потрібно так, щоб права і першого, і другого з подружжя не були ущемлені. Нажите майно у шлюбі справедливо має бути розділене між ними за допомогою адвоката по сімейним справам.

      Ще однією проблемою, яка виникає при розірванні шлюбу із чоловіком, стає грошове утримання, яке має виділятися на неповнолітніх дітей. Це і називається аліментами.

      Далеко не у всіх випадках при розлученні подружжя без адвоката зазначені вище проблеми вирішуються сторонами легко, швидко. Часто так трапляється, що між ними з'являються спірні питання. І розв'язати ці питання найчастіше можна буде лише в судовому порядку та за допомогою сімейного юриста.

      Щоб не оступитися при проведенні розділу майна та визначенні змісту дітей, розмірів грошових сум, які виділяються на це, варто отримати професійну консультацію юриста.

      Додатково буде важливо отримати широку інформацію щодо багатьох питань розлучення подружжя саме на консультації спеціаліста. Як тільки Ви ознайомилися з нею, зможете знайти відповіді на велику кількість питань та з допомогою адвоката розлучитись з чоловіком безболісно, як у моральному, так і у матеріальному плані.

Інші статті юриста:

Більше статей

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Свєточка, величезне вам спасибі за Ваш профеcіоналізм у вирішенні мого питання з сусідами. Суперечки відпали самі по собі, після того, як я їм пояснив все те, що ви радили.
   Гараж тепер на місці, і, уявляєте, нікому не заважає! Вдячний, що даруєте людям хвилини спокою.
   Ігор, Піддубне
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: