• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Письмова юридична консультація або правовий висновок

Статті на сайті

    Світлана Приймак, як юрист, пропонує послугу у вигляді надання письмової юридичної консультації (правового висновку) по заданому Вами питанню.

Письмова консультація юриста

    Юридичний висновок дозволяє запам'ятати юридичну консультацію, продемонструвати факт звернення до юриста третім особам (опонентам і іншим), підтвердити факт звернення до фахівця перед прийняттям рішення (особливо актуально для посадових осіб без юридичної освіти, бухгалтерів, керівників та ін), отримати текст з основними доводами, які можуть бути використані в спорі.

Консультація адвоката - допоможе зрозуміти!    Часто після дослідження з'ясовуються не тільки всі обставини справи клієнта, але й напрямки подальшої правової роботи, необхідної для захисту його інтересів. Це дозволяє визначити і склад юридичних послуг, необхідних для вирішення конкретної задачі клієнта.
    Інакше кажучи, в одних випадках юридична консультація у вигляді юридичного висновку виявляється достатнім засобом для вирішення питання клієнта, а в інших - першим етапом на шляху захисту інтересів, що дозволяє усвідомити правову сторону проблеми і намітити шляхи її вирішення.
Юридичний висновок
    Юридичний висновок містить формулювання питання клієнта, вказівку на документи та інші матеріали, які були досліджені юристом при підготовці відповіді, посилання на конкретні норми чинного законодавства, аналіз судової практики і, власне, висновок - відповідь на запитання клієнта. Цей документ може бути пред'явлений будь-якому громадянину, посадовій особі, державному органу, зазначені в ньому доводи можуть бути використані в спорі, в тому числі, в суді.

     В тому разі, якщо усної консультації юриста Вам замало, або Ви бажаєте надати письмове роз'яснення до державної або приватної структури, фізичній особі, у вигляді юридичного висновку, можете замовити послугу у вигляді надання письмової юридичної консультації (правового висновку) або іншої юридичної допомоги по заданому Вами питанню від юриста Світлани Приймак.

Інші статті юриста:

Більше статей

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Світлано Михайлівно, спасибі Вам за відповідь та підготовку звернення!
   Сама б не впоралась, проте ні, впоралась би, проте не з такими результатами! І ще раз спасибі за сприяння з німецьким партнером, компетентність, розуміння! Удачі Вам в Ваших благих справах!
   Марія Моргунова
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: