• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Професійний юрист: як вибрати та не помилитись із вибором правника

Статті на сайті

    Вибираючи юриста, задумайтеся про те, наскільки складним і важливим є саме Ваше запитання, оскільки від цього залежитиме результат справи.

        Значно звузить коло Ваших пошуків визначення сфери, в якій юрист повинен спеціалізуватися, допоможуть спеціальні юридичені видання та інтернет сайти з реальними відгуками про того чи іншого адвоката (наприклад, такі відомі юридичні сайти, як advising.kiev.ua, vss.in.ua, legals.in.ua та інші). Звертаємо увагу на те, що юриспруденція - це досить велика наука, і навіть найбільш професійний юрист одночасно не може розбиратися в усьому. Для цього й існує спеціалізація у правозахисників - саме вона дає можливість кожному бути знавцем своєї справи.

Юристи бувають різних спеціалізацій

        Спеціалізація окремого фахівця у галузі права (адвоката чи юриста) видіграє важливу роль. Наприклад, є юристи, які надають юридичні консультації по кримінальних справах, є фахівці з оподаткування, з міграційних питань, з фінансового, господарського чи цивільного права, державної реєстрації підприємств, трудових відносин і багатьом іншим правовим сферам (у тому числі й по сімейним та спадковим питанням).
        Вибираючи юриста, задумайтеся про те, наскільки складним і важливим є саме ваше запитання. Якщо воно є вирішальним для бізнесу, якщо воно істотно зачіпає права чи свободи, якщо втрати в разі неблагополучного результату неприпустимі, - тоді краще не ризикувати і підходити до вибору юриста з граничною ретельністю.

        Якщо справа для Вас справді важлива,- тоді краще не довіряти свою долю першому ліпшому адвокату з вулиці, а витратити трохи зайвого часу: почитати відгуки вконтакті, але зате знайти фахівця, юриста, який буде дійсно мати великі знання саме в цьому питанні.
        Якщо у Вас є друзі або знайомі, які можуть порекомендувати кваліфікованого фахівця - це відмінний варіант. У цьому випадку Ви можете бути впевнені в професійності цього юриста, особливого якщо знайомі зверталися до нього з питань, аналогічним вашим. Також доцільно перевірити наявність відгуків про юриста в Інтернеті, слід уважно поставитись до того чи є у адвоката відео відгуки чи ні.

Шукати інформацію про юриста в юридичних виданнях та інтернеті

        Якщо Вам не до кого звернутися за порадою, варто самостійно шукати інформацію в юридичних виданнях, інтернеті та у спеціальній юридичній літературі. На юридичній консультації, не полінуйтеся запитати у правника рекомендації від його клієнтів і зателефонувати за наданими номерами. У цьому немає нічого, що має вас бентежити. Якщо фахівець дійсно хороший, то будь-який його клієнт скаже Вам про це і розвіє Ваші сумніви. Юрист
        Враховуйте також те, що якщо Ви звертаєтеся у відому юридичну компанію з великим досвідом роботи та безліччю виграних справ, вам все-одно доведеться мати справу не з усією компанією, а з конкретним фахівцем. Хороша репутація, безумовно, гарантує якість роботи, але не варто покладатися тільки на ім'я компанії, оскільки і у великих компаніях стажуються юристи без практики та досвіду. Все залежить від кваліфікації окремо взятого юриста, його навичок і досвіду, а також Вашої здатності результативно з ним співпрацювати.
        Будь-те розумні та підходьте до вибору фахівця з юридичних питань обачливо, тим більше, якщо це стосується саме вибору адвоката у м.Києві. Телефонуйте професійному юристу Світлані ПРИЙМАК, переконайтесь самі в її вищій кваліфікації та професійній майстерності, читайте правдиві відкуги про юриста та зробіть правильний вибір свого правозахисника.

Інші статті юриста:

Більше статей

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Якісні та швидкі відповіді юридичні запитання. Дякую вам, Світлано Михайлівна.
   Вражений вашою професійністю та вичерпними відповідями на мої проблеми. Якби не ви, мало того, що половину дня простояв, очікуючи відповідні служби при ДТП, так ще потім прийшлося б бігати, збираючи необхідні документи для оформлення страховки за побиту машину.
   Неймовірно вдячний, що увійшли в моє становище, зекономили мій час та позбавили від зайвих трат. Спасибі. Раджу звертатися за юридичною консультацією саме до цього юриста!
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: