• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Як оформити спадщину: детальна процедура отримання спадщини

Статті на сайті

    Спадкоємець повинен дотримуватися певних правил оформлення спадщини, навіть, якщо на його ім'я складено заповіт.
      Нерідкі також випадки, коли люди витрачають безліч часу і коштів у необізнаного з питань спадкового права нотаріуса, та даремно, за вказівками останнього, надають не такі документи, або документи з помилками тощо. Тому у цих питаннях простіше звернутися за допомогою до досвідченого адвоката, який не перший рік, а щодня займається оформленням такого роду документації, знає як має діяти той чи інший нотаріус, та що зробити щоб нотаріус діяв виключно у правовому полі.


Як оформити спадщину

Способи, умови та порядок спадкування по законодавству

      Закон передбачає всього два варіанти отримання спадщини. Перший - за законом (детальніше про цей спосіб спадкування написано тут) - припускає, що спадщину отримають родичі спадкодавця. Загальновідомо, що існує кілька черг спадкування, які формуються з родичів одного ступеня споріднення. У першу чергу входять батьки, чоловік і діти спадкодавця. Як правило, їм і дістається успадковане майно.

     
Подробиці про те, хто має:

Право на відмову від спадщини та зміну черговості спадкування

Заповіт - не гарантія отримання спадщини

Заповіт на спадщину      Взагалі, не варто вважати заповіт чарівним у своїй надійності і непорушності документом. Не потрібно думати, що заповіт є неодмінним гарантом отримання спадщини. Зрештою, будь-який документ можна оскаржити, визнати недійсним. Крім того, законом передбачено ряд винятків. Що це означає? Навіть, якщо заповіт є в наявності, не факт, що спадкоємець отримає відписати йому майно в повному обсязі. За допомогою юриста можна оспорити заповіт, визнавши недійсним у судовому порядку, зокрема, у ряді випадків.

      По-перше, заповіт має бути правильно оформлений. Звичайно, виявляти свою волю можна у відносно вільній формі, проте існують деякі правила, дотримуватися яких доведеться. Наприклад, у заповіті потрібно детально описати не тільки особистість заповідача і склад майна, а й особистість спадкоємця - просто, щоб виключити особистостей, які мають права, але що володіють запасом нахабства. Так, у Києві знайдеться чимало Іванових Олен і на майно, відписане одній, сміливо можуть претендувати і інші. Однак, ймовірність знайти в оточенні одного спадкодавця двох Іванових Олен 1980 року народження мінімальна.

      Взагалі, рекомендацій до складання заповіту не так вже й багато, а жорстких правил і того менше. Про них можна дізнатися у не нотаріуса, як багато думають, а саме на консультації у адвоката, який, на відміну від нотаріуса, активно практикує у судах, знає не тільки з теорії, а й з практики всі нюанси цього процессу. Так як все одно потрібно буде завіряти заповіт, то можна попросити юриста, що надав консультації, порекомендувати кваліфікованого нотаріуса, щоб той зробив все правильно, а не "по шаблону".

     
Дізнатись особливості:

Оспорення заповіту

Поновлення строку на вступ у спадщину

Про виділ частки у спадковому майні

Усунення спадкоємця від спадщини через суд

Вирішення спорів між спадкоємцями

     
Важлива інформація:

Процесс спадкування: крок за кроком.

Спадкоємець отримає спадщину тільки якщо діятиме правильно!

      Власне, якщо все робити з розумінням норм чинного законодавства та не сліпо довіряючи нотаріусу, на цьому всі дії спадкоємців закінчуються. Нотаріус, у кращому випадку, перевірить надані відомості, при необхідності та особисто (або за пропозицією адвоката!) зробить ряд запитів. Якщо ніяких проблем не виникло, в призначені терміни спадкоємцям будуть видані свідоцтва про право на спадщину.

      Якщо виникнуть будь-які проблеми з отримання спадщини, або нотаріус буде чинити перешкоди (бездіятиме в оформленні документів), або існує спір з приводу спадщини, - звертайтесь до адвоката по спадщині.

Інші статті юриста:

Більше статей

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Спасибі величезне, що відгукнулися. Окрім вас нікому просто не могла розповісти про те, що сталося. Суто інтимні проблеми краще не виносити на люди.
   Так би і носила все в собі, якби не ви, вельмишановна Світланко. Щиро вам вдячна за те, що ви, мов лікар, вчасно втрутились в мої сімейні проблеми та врятували нашу родину від страшного лиха! Нехай і в вашій родині завжди царують злагод, довіра та підтримка,й, звичайно, любов! Щасти вам, Світланочко!
   Олена, Львів
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: