• отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследсвенному делу
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
номер телефона адвоката

Податки з нерухомості, успадкованої за кордоном

Статті на сайті

    Варто розуміти, що в кожній країні є власний законний метод отримання спадщини та сплати податків з нього.

      Невелике застереження:варто розуміти, що в кожній країні є власний законний метод отримання спадщини та у кожній ситуації слід звертатись за допомогою до фахівця, зокрема й на юридичну консультацію адвоката. Те, що є правильним на території України, може виявитися марним і, навіть, протизаконним на території іншої країни. Тому, якщо громадянину України належить отримати спадок за кордоном, краще відразу ж зв'язатися з юристом, який має пізнання і досвід у галузі спадкового права тієї країни.

Отже, що ж говорить Податковий Кодекс?

      Фізичні особи, які є громадянами України і постійно проживають на її території, повинні сплачувати податок на свої доходи. Причому, для закону байдуже, отримані доходи у межах країни, чи за кордоном. Про всі доходи потрібно відзвітувати за допомогою декларації. Після цього потрібно оплатити податок. Важливо: дбати про те, щоб надати повні і правдиві відомості, повинен сам платник податків. Податкова служба не буде шукати виправдань платнику податків, якщо виявиться помилка: просто випише штраф або прийме інші заходи й доведеться звертатись до сімейного адвоката.

      Доходи, отримані за кордоном, оподатковуються в середньому трохи більш високим податком - залежно від обставин він може становити від 15 до 17%. Втім, платник податків може дещо зменшити цю суму. Наприклад, якщо в країні, в якій отримано дохід, податки вже були заплачені, то в Україні сума податків може виявитися трохи меншою. Для цього потрібно не так вже й багато.

      
 • По-перше, буде потрібно звернутися в іноземну податкову службу і отримати там довідку про сплату податку на дохід. У даному випадку це буде податок на нерухомість, отриманий у спадок.
 •     
 • По-друге, він повинен буде легалізувати цей документ: перекласти українською, завірити у нотаріуса. Як правило, всі ці дії можна провести в дипломатичному представництві України у зазначеній країні. Взагалі, порядок дій залежить від того, в якій країні отримано спадщину.
 •     
 • По-третє, цю довідку потрібно буде надати в податкову службу за місцем проживання.

Інші статті юриста:

Більше статей

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


    Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Очень благдарен Вам за оказанную помощь в вопросе, который уже долгое время тяготел надо мной - раздел имущества с бывшей супругой.
   Спасибо, что подсказали про акции. Если бы не вы...остался б ни с чем. Спасибо, Светлана.
   Юрий Анатольевич
    Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
    Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: