• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Спадщина. Ведення спадкових справ- допомога спадкового юриста.

Статті на сайті

    Ведення спадкових справ - тривалий процес, що вимагає значних витрат сил і часу, необхідних знань та навичок у галузі спадкового права. Ведення спадкових справ - це безспірно тривалий процес, що вимагає кваліфікованих знань, значних витрат сил і часу, а також професійних навичок. У більшості сучасних та розумних людей немає ні часу, ні відповідних знань у галузі спадкового права, щоб дозволити подібні питання та самостійного позитивного вирішення проблеми. Тому необхідно вдаватися до допомоги професіоналів із юридичною освітою та досвідом роботи, які знаються на спадковому праві України.

Юрист по спадковим справам

     Я, юрист Світлана Приймак, - кваліфікований фахівець у галузі ведення спадкових справ, здатна у максимально стислі терміни допомогти Вам розібратися в спадкових справах.
     Вже декілька років я успішно працю за такими напрямками, як:
 • Оформлення спадщини, в тому числі й проблемної.
 • Призначення додаткового строку на прийняття спадщини.
 • Визнання права власності на майно при спадкуванні.
 • Встановлення факту спадкування.
 • Визнання заповіту недійсним.
 • Встановлення за допомогою сімейного адвоката режиму спільного проживання однією сім'єю у порядку окремого провадження.
 • Встановлення факту знаходження на утриманні спадкодавця (для подальшого отримання обов'язкової частки у спадщині) та інші.

Послуги адвоката по спадковим справам

     Я, як спеціаліст спадкових справ, отримую всі необхідні документи: свідоцтво про право на спадщину, свідоцтво про право власності на майно; доступно поясню Вам ваші права і надам докладні консультації із спадкового права.

Адвокат, який займається справами спадкування, допоможе:

 • консультацією адвоката та рекомендаціями у області спадкового права;
 • оскаржити або прийняти спадщину у нотаріуса, що дісталася спадкоємцю за законом чи за заповітом. Для вступу в права спадкування у тому чи іншому випадку потрібно зібрати велику кількість документів. Не завжди у людей, що приймають спадщину тим чи іншим способом, є час на збір необхідних документів, подання їх до уповноваженного орган чи установи. Тому часто вони використовують юридичні послуги зі спадкового права. У цьому випадку саме юрист, від імені свого довірителя, збере всі необхідні документи, юрист допоможе відкрити спадкову справу у адекватного нотаріуса, отримає від імені свого довірителя реєстраційне свідоцтво про право на спадщину, справить реєстрацію нерухомості і виконає інші процедурні моменти;
 • здійснить процедуру фактичного вступу у права спадщини через суд. Для цього адвокат зі спадкового права представлятиме інтереси свого довірителя в суді, де зможе підібрати найбільш виграшну позицію для свого клієнта. Тільки в цьому випадку можна виграти спадкові справи, тому юридичні послуги адвоката будуть гарантом отримання спадщини. Тільки квалыфыкований юрист, який спеціалізується в спадковому праві, знає всі процедурні норми і зможе правильно і швидко зареєструвати отриманий спадок;
 • допоможе відновити строк прийняття спадщини за законом. У тому випадку, якщо Ви пропустили з об'єктивних причин указаний законом строк пред'явлення права на спадщину у нотаріуса, Вам буде потрібна допомога юриста по спадковому праву, як мінімум, для складання позовної заяви та збору доказів. Адвокат буде представляти Ваші інтереси в суді, так як відновлення строку можливе лише в судовому порядку;
 • вирішити інші питання в галузі спадкового права, наприклад такі, як усунення неугодного спадкоємця, спадкування з ускладненням та інше.

Що таке спадкування?

     Під спадкуванням розуміється перехід майна від однієї фізичної особи - спадкодавця (у разі його смерті), до інших осіб - спадкоємців, у порядку, встановленому законом. Щоб не ускладнювати процес ведення успадкованих справ, радимо не пропускати передбачений законом шестимісячний строк, протягом якого особа, що претендує на спадщину, має звернутися до нотаріуса із заявою про прийняття спадщини. Це в подальшому значно спростить процедуру оформлення спадку.

Допомога юриста по спадщині

     Але, навіть, якщо Ви пропустили встановлений законодавством термін вступу в спадщину, чи у Вас в ході ведення спадкових справ виникла суперечка з іншими особами, які претендують на спадщину, не впадайте у відчай, звертайтеся до мене, спадкового юриста, адвоката Світлани Михайлівни Приймак. Уважно вивчивши Ваше положення, я запрошу інформацію про спірне майно в компетентних організаціях, зберу необхідну доказову базу і допоможу Вам отримати належний спадок.

     Адвокат по спадковим питанням, ціна на послуги якого обумовлюється заздалегідь до підписання документів, може також допомогти у нестандартних ситуаціях. Наприклад, у випадках, коли не вистачає якихось документів, юристу доводиться шукати компроміси у вигляді винятків із закону «Про нотаріат» та чинного ЦК України. Звісно, сама ціна на юридичні послуги адвоката по спадковим спорам варіюється, якщо Клієнт обмежений у часі або можливості, йому необхідно в обмежений часом строк пройти весь процес - тоді адвокат по спадковим спорам шукає шляхи спрощення процесу прийняття спадщини за найменш можливі витрати свого клієнта.
     Таким чином, яка б унікальна ситуація у вас не була - в короткі терміни, я, як адвокат з досвідом ведення саме спадкових справ різного роду складності, зможу вирішити Вашу проблему - надавши професійну юридичну підтримку та кваліфіковані юридичні послуги по спадковому праву не тільки у спірних питаннях, що пов’язані із нотаріальною діяльністю, а й подбавши про Ваш час, піклуючись про Ваш емоційний стан та матеріальні витрати. Звертаючись за послугою адвоката по оформленню документів стосовно отримання спадку, Клієнт може спокійно займатись особистими справами та бути твердо впевненим, що досвідчений професіонал повністю подбає про права свого довірителя, завершивши справу будь-якої складності до позитивного результату.
      Досить часто ведення спадкових справ супроводжуються великою кількістю розбіжностей між зацікавленими сторонами.
Послуги юриста в Києві

     Я, як приватний юрист з Києва, з 2005 року веду важкі спадкові справи на першокласному рівні, зокрема: вирішую спори між спадкоємцями, консультую з усіх питань спадщини, здійсню збір всіх необхідних документів для отримання спадщини і надаю повне сприяння в суді. Довіртесь мені і Вашою спадщиною буде займатися професіонал юрист вищого рівня із Києва.
     Що б не трапилося в житті, потрібно чітко усвідомити, що непрофесіоналу, людині, далекій від юриспруденції, суд за спадщину без допомоги досвідченого адвоката практично неможливо виграти. Особливо, якщо є бажання позбавити спадщини негідних громадян, які обов'язково увійдуть у це змагання з хорошим адвокатом. Так що вирішувати саме Вам: чи отримати бажане з допомогою адвоката, чи самостійно намагатись досягти своєї мети, витративши на це зайві кошти, час та випробувавши нерви.

     Звертайтеся, завжди з радістю Вам допоможу!

Інші статті юриста:

Більше статей

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Дорога, Світланочко! Намагалася додзвонитися до тебе ------ ОХ! не виходить зловити тебе! Дуже рада за тебе! Нехай й надалі твоя справа тільки процвітає. Подяка тобі від Олега та його дружини!
   Вони тепер, завдяки тобі, знову разом. Й не тільки це...чекають дитину!!! А все це - твоя тільки заслуга! Спасибі величезне за брата, будеш хрещеною!
   Цілую, Ліля!
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: