• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Реєструємо дитину за місцем її народження

Статті на сайті

    Зареєструвати дитину потрібно в місцевому органі РАЦС протягом місяця після народження малюка. За пропуск строків передбачено штраф.

Куди саме звертатися за реєстрацією дитини

      Очевидно, що у великому місті може бути кілька органів РАЦС. Більше того, дитина може народитися зовсім не там, де зареєстровані її батьки. Куди потрібно звертатися з реєстрацією? Закон дозволяє зареєструвати дитину в органі РАЦС за місцем її народження. Якщо місце народження відрізняється від місця реєстрації батьків, то можна звернутися до ЗАГСу за місцем проживання будь-якого з батьків або отримати послуги сімейного юриста та знати що робити далі.

      Звичайно, народження дитини - урочиста і хвилююча подія, яка може надовго вибити обох батьків з колії.Так що деяку неуважність з їхнього боку цілком можна пробачити - ніхто не стане вимагати, щоб батьки стрімголов побігли у місцевий РАЦС через три хвилини після першого крику дитини. Однак, нехтувати своїми обов'язками і тягнути з реєстрацією неприпустимо. Закон вимагає, щоб дитина була зареєстрована не пізніше, ніж через місяць після народження. Якщо ж батьки не звернуться в РАЦС у призначені терміни, то на них накладається адміністративна відповідальність- все досить серйозно та потребує допомоги юриста.

Штраф за пропущений термін реєстрації

      Звичайно, саме покарання не настільки велике: всього лише штраф, який складає один (в крайньому випадку, не більше трьох) неоподатковуваний мінімум доходів громадян. Неоподатковуваний мінімум- це найбільша сума доходів, яку не потрібно вказувати в податковій декларації, і з якої не буде потрібно платити податки. На даний момент розмір НМДГ для мешканців України становить 17 грн. Так що в якості штрафу доведеться заплатити щонайбільше 51 гривню. Гроші, звичайно, маленькі - але, як відомо, копійка гривню береже.

      Якщо строк пропущено з поважної причини, штраф не буде накладено. Так що батькам дитини з одного боку не потрібно надмірно турбуватися і поспішати з реєстрацією, боятися штрафів. З іншого боку, нехтувати своїми обов'язками по відношенню до держави і дитині теж не слід, тому варто звернутись до сімейного адвоката.

.

Інші статті юриста:

Більше статей

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Спасибо большое вам, Светлана Михайловна, за оказанную помощь.
   Хороший специалист, знала все ответы на мои вопросы, кажется, что нет таких дел, за которые она не могла бы взяться и довести до положительного результата. Спасибо.
   Юлия Александровна
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: