• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Реєструємо дитину за місцем її народження

Статті на сайті

    Зареєструвати дитину потрібно в місцевому органі РАЦС протягом місяця після народження малюка. За пропуск строків передбачено штраф.

Куди саме звертатися за реєстрацією дитини

      Очевидно, що у великому місті може бути кілька органів РАЦС. Більше того, дитина може народитися зовсім не там, де зареєстровані її батьки. Куди потрібно звертатися з реєстрацією? Закон дозволяє зареєструвати дитину в органі РАЦС за місцем її народження. Якщо місце народження відрізняється від місця реєстрації батьків, то можна звернутися до ЗАГСу за місцем проживання будь-якого з батьків або отримати послуги сімейного юриста та знати що робити далі.

      Звичайно, народження дитини - урочиста і хвилююча подія, яка може надовго вибити обох батьків з колії.Так що деяку неуважність з їхнього боку цілком можна пробачити - ніхто не стане вимагати, щоб батьки стрімголов побігли у місцевий РАЦС через три хвилини після першого крику дитини. Однак, нехтувати своїми обов'язками і тягнути з реєстрацією неприпустимо. Закон вимагає, щоб дитина була зареєстрована не пізніше, ніж через місяць після народження. Якщо ж батьки не звернуться в РАЦС у призначені терміни, то на них накладається адміністративна відповідальність- все досить серйозно та потребує допомоги юриста.

Штраф за пропущений термін реєстрації

      Звичайно, саме покарання не настільки велике: всього лише штраф, який складає один (в крайньому випадку, не більше трьох) неоподатковуваний мінімум доходів громадян. Неоподатковуваний мінімум- це найбільша сума доходів, яку не потрібно вказувати в податковій декларації, і з якої не буде потрібно платити податки. На даний момент розмір НМДГ для мешканців України становить 17 грн. Так що в якості штрафу доведеться заплатити щонайбільше 51 гривню. Гроші, звичайно, маленькі - але, як відомо, копійка гривню береже.

      Якщо строк пропущено з поважної причини, штраф не буде накладено. Так що батькам дитини з одного боку не потрібно надмірно турбуватися і поспішати з реєстрацією, боятися штрафів. З іншого боку, нехтувати своїми обов'язками по відношенню до держави і дитині теж не слід, тому варто звернутись до сімейного адвоката.

.

Інші статті юриста:

Більше статей

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Мы заказывали юридические услуги в разных фирмах, но именно работа с частным юристом Приймак С.М. и привела к 100% результату и в плане договорного права, и по оптимизации налогообложения.
   Юридические услуги Светлана Михайловна оказывает на профессиональном уровне - молодец!)
   Юридические услуги, в частности составление договора, я заказывал именно тут. Очень доволен. Советую.
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: