• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Оформляємо автомобіль у спадок

Статті на сайті

    Спадкування автомобіля в цьому плані нічим не відрізняється від спадкування іншого майна, що залишилось після померлого.

      Як звичайно, спадкоємцю насамперед доведеться зібрати пакет документів . Точний список оголосить адвокат на консультації. Проте частину їх можна підготувати заздалегідь. Обов'язково будуть потрібні документи трьох груп: на спадкодавця, на спадкоємця, на майно.

 • Що стосується першої групи, то найчастіше вона обмежується довідкою про смерть та довідкою про місце проживання на момент смерті. Іноді потрібно військовий квиток, але це рідко.
 • Друга групанабагато складніша. До неї входять всі документи, що ідентифікують особу спадкоємця і доводять його право на спадщину. Так, якщо не було складено заповіт, потрібно буде довести родинний зв'язок із спадкодавцем. Якщо спадкоємець постійно проживає за кордоном, йому доведеться надати оригінали та офіційний переклад українською усіх документів (звичайно ж, завірений нотаріусом), також візу або інші документи, що дають право перебувати на території України.
 • Третя групавключає в себе всі документи, які мають відношення до успадкованого майна. Це можуть бути договори купівлі-продажу, договори з банком, свідоцтва про право власності, витяг з державного реєстру і так далі. Що стосується автомобіля, то потрібно буде надати договір купівлі-продажу, технічний паспорт, свідоцтво про реєстрацію, ринкову оцінку і страховий поліс. Звичайно ж, всі документи потрібно буде надати в оригіналах.

Адвокат, нотаріус - участь у спадщині

      Звісно, не у кожну спадкову справу слід залучати адвоката. Бувають випадки, коли нотаріус самостійно перевірить всі отримані дані, при необхідності витребує додаткові документи. Про те, це відбувається не завжди і без допомоги адвоката у справі про спадкування буває достатньо важко отримати своє право. За наявності заповіту він перевірить, що документ дійсний (заповіт не було відкликано, змінено або скасовано іншим заповітом). Нотаріус переконається, що даний спадкоємець має право на майно. Якщо всі документи будуть в порядку, то після закінчення півроку він випише свідоцтво про право на спадщину. Воно буде потрібно, щоб переоформити машину на спадкоємця. Якщо виникли проблеми, то нотаріус відмовиться видавати свідоцтво, а спадкоємцю доведеться звертатися до адвоката по спадщині й разом із ним готувати документи до суду і вимагати захисту своїх прав.

      Очевидно, що в питаннях отримання спадщини все впирається в юридичну обізнаність спадкоємця. Не дивно, що багато громадян воліють отримати допомогу кваліфікованих юристів. Адвокат Світлана Приймак та її команда юристів багато років працює з спадковими справами: ми знаємо, як вирішувати найзаплутаніші проблеми. Ми завжди готові до співпраці.

Інші статті юриста:

Більше статей

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Получил самую наиполнейшую консультацию от юриста и остался очень доволен её компетентностью. Огромное спасибо.
   Будем обращаться всегда только к Светлане Михайловне. Она не только подсказала, как лучше составить договор, но и обратила внимание на существующие погрешности. Сам бы ни за что не обратил на такие "мелочи" внимания. Спасибо!
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: