• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Допомога по стягненню аліментів через суд

Статті на сайті

    Якщо батько не проживає разом з дітьми, закон дозволяє стягнути з нього аліменти на їх утримання.

      Питанням, пов'язаним з аліментами, присвячена чимала частина Сімейного Кодексу України. Там описуються і підстави для стягнення аліментів, і процедура стягнення, і формула розрахунку розміру аліментів, і перелік доходів, з яких можна утримувати аліменти. Проте, навіть причитавши декілька разів указані норми матеріального права, важко буде зробити все правильно та відсудити аліменти у адекватному розмірі. Саме тому рекомендуємо звернутись за послугами сімейного юриста.

      Закон говорить, що аліменти повинні виплачуватися з фактичних доходів громадянина. Фактичним називається дохід після виплати податків. Тобто, в бухгалтерії відбувається наступне: працівнику нараховуються зарплата, премії, надбавки та інші виплати. З цієї суми утримуються податки та соціальний внесок. Далі з суми, що залишилася, відраховуються аліменти. Крім того, саме з цих доходів оплачуються послуги з перерахування коштів з одного рахунку на інший: за законом сам платник повинен оплачувати доставку коштів одержувачу аліментів.


Аліменти у вигляді відсотка від зарплати та їх мінімум

      Зазвичай, аліменти встановлюються у вигляді відсотка з доходів. При цьому, закон озвучує мінімальну планку- не менше 30% від розміру прожиткового мінімуму, встановленого для дитини даного віку на момент призначення аліментів. Закон не дозволяє, щоб в якості аліментів відраховувалося більше 70% доходів. Буває, що платник отримує дуже маленьку зарплату. Або взагалі ніде не працює і не має регулярного доходу. Може статися, що він платить аліменти не на одного, а відразу на декількох дітей. Тобто, на аліменти будуть йти всі його доходи. Платник аліментів може зажадати, щоб суд призначив йому фіксований розмір аліментів: потрібно буде подати заяву з докладним обгрунтуванням подібних вимог.

      Звичайно, навіть, у цьому випадку розмір аліментів буде регулярно - раз на місяць - переглядатися і піддаватися індексації. Про це детальніше можна дізнатись на юридичній консультації. Такий підхід дозволяє дещо згладити вплив інфляції і подорожчення товарів.

Інші статті юриста:

Більше статей

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   ... И никто помочь не может. Т.к. не типичный случай - еще очень редко , только олигархи , могут позволить себе оставить детей на полном своем обеспечении. И перед законом оказывается, в привелигированном положении - женщина Почему???
   Светлана, мне кажется актуальна тема и "Не заводите семьи, мужики". Не работают у нас законы одинаково для всех, или существует догма, а ведь жизнь вносит свои коррективы, которые не прописаны в них, и порой, как в нашем случае получается замкнутый круг и призывы к совести мужчин, которые достойно несут свою ношу, и не подпадают под защиту закона, т.к. они всегда почему-то только должны.
   Удачи вам, Светлана, и большое Вам спасибо!
   Вадим Лимин, Луганск
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: