• отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследсвенному делу
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
номер телефона адвоката

Виселення чоловіка або дружини із житла, що їм не належить

Статті на сайті

    Виселення через суд являє собою складний юридичний акт, це позбавлення громадян їх закріпленого права користування житлоплощею.

      Виселення являє собою складний юридичний акт, - це позбавлення громадян їх закріпленого права користування житлоплощею. Тому слід підходити до цього обачливо та найняти адвоката.


Як через суд виселити особу

      Крім подачі належно оформленої позовної заяви з вимогами про здійснення виселення мешканця через судові органи з наданням альтернативної площі, є інша можливість. Вона полягає у виселенні суб'єкта за рішенням, що виходить від суду без наділення правом власності на інше житло.

      Є й інші підстави.

      Громадянина виселити можна буде і в адміністративному порядку. Причому, цей спосіб має два варіанти:

      
 • з наданням альтернативних «квадратів» т.б. метрів,
 •     
 • без надання цих «квадратів».

      Альтернативна житлоплоща, яка надається в адміністративному порядку виселеному громадянину, повинна знаходитися в межах пункту, де він проживав безпосередньо до моменту виселення.

      Пред'являються особливі вимоги до якісних (тобто, окрема квартира, оснащена усіма зручностями) і кількісних характеристик (у даному випадку розуміються кв. метри, які є в кімнаті).

      Складання якісної позовної заяви з питань виселення найкраще буде довірити практикуючим юристам. Приміром, відмінним варіантом є адвокат, який займається житловими спорами, спеціалізується на них.


Адвокат - професіонал з питання виселення

      Професіонал неупереджено, чітко і правильно напише потрібну позовну заяву про виселення й відкине всю не потрібну інформацію. На стадії подання заяви важливо підкреслити саме ті моменти, які дійсно мають велике значення для судових органів.

      У судові органи із позовними заявами про виселення можуть звернутися практично всі громадяни. Робиться це в тому випадку, коли мешканець порушує встановлені правила співжиття. Право звернення до суду надається ще і наймодавцю, а разом з ним - і органам державної житлової інспекції.

Інші статті юриста:

Більше статей

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


    Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Сотрудничество со Светланой Михайловной позволило мне сосредоточиться на собственной работе, ожидал коллег из Германии, не переживая за выполнение важной для меня задачи по подаче отчетности в налоговую и др. госструктуры.
   Хочу отметить, что больше всего меня удивила оперативность, внимательность и профессионализм Светланы - все мои пожелания выполнялись в день моего обращения.
   Очень доволен результатом, будем впредь работать вместе!!!
    Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
    Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: