Виселення чоловіка або дружини із житла, що їм не належить
Виселення через суд являє собою складний юридичний акт, це позбавлення громадян їх закріпленого права користування житлоплощею.
Виселення являє собою складний юридичний акт, - це позбавлення громадян їх закріпленого права користування житлоплощею. Тому слід підходити до цього обачливо та найняти адвоката.
Як через суд виселити особу
Крім подачі належно оформленої позовної заяви з вимогами про здійснення виселення мешканця через судові органи з наданням альтернативної площі, є інша можливість. Вона полягає у виселенні суб'єкта за рішенням, що виходить від суду без наділення правом власності на інше житло.
Є й інші підстави.
Громадянина виселити можна буде і в адміністративному порядку. Причому, цей спосіб має два варіанти:
- з наданням альтернативних «квадратів» т.б. метрів,
- без надання цих «квадратів».
Альтернативна житлоплоща, яка надається в адміністративному порядку виселеному громадянину, повинна знаходитися в межах пункту, де він проживав безпосередньо до моменту виселення.
Пред'являються особливі вимоги до якісних (тобто, окрема квартира, оснащена усіма зручностями) і кількісних характеристик (у даному випадку розуміються кв. метри, які є в кімнаті).
Складання якісної позовної заяви з питань виселення найкраще буде довірити практикуючим юристам. Приміром, відмінним варіантом є адвокат, який займається житловими спорами, спеціалізується на них.
Адвокат - професіонал з питання виселення
Професіонал неупереджено, чітко і правильно напише потрібну позовну заяву про виселення й відкине всю не потрібну інформацію. На стадії подання заяви важливо підкреслити саме ті моменти, які дійсно мають велике значення для судових органів.
У судові органи із позовними заявами про виселення можуть звернутися практично всі громадяни. Робиться це в тому випадку, коли мешканець порушує встановлені правила співжиття. Право звернення до суду надається ще і наймодавцю, а разом з ним - і органам державної житлової інспекції.